Přejít na obsah

Roman1173

OctaviaClub
  • Počet příspěvků

    148
  • Registrace

  • Poslední návštěva

Vše od uživatele Roman1173

  1. No to ted už vím taky a hlavně tam od tud znám pár lidí a bohužel jsem jim věřil.Jak se říká ,pozdě bycha honit.
  2. Tak to jsi mě nepotěšil :( ,nechci do Octávky už investovat.Koupil jsem ji v ůnoru vTeplicích u autorizovanýho prodejce Škoda v AUTOTepu a v létě jsem zjistil že je na ní uvěrový podvod a zpronevěra.Řeší to kriminálka a nevim jestli mi auto vubec zůstane.No jestli o ní příjdu tak jsem tam něco přes sto tisíc :( a to jen na co mam učty.
  3. Mám problém s padajícíma ručičkama a sehnal jsem jiné budíky (stejný typ) po výměně budíků se rozbliká imobilizer a nenastartuju.Může někdo pls poradit jestli to jde udělat nějakým jiným způsobem než přes vag?
  4. Roman1173

    Antiradary

    Mohlo by se někomu hodit,tedy pokud se mi to sem podaří stáhnout :lool: Pom_hat_a_chr_nit.pdf
  5. Roman1173

    Piráti silnic

    Snažím se jezdit podle předpisů jen na dálnici na to šlápnu.Začátkem června naše devítiletá holka se stejně starou kamarátkou vlítla bez rozhlídnutí do silnice a sestřelilo je auto,jediná klika že jel řidič podle předpisu.Holky byli jen odřený a já platil škodu na autě.Podle lidí co to viděli holky vběhli z boční uličky přímo před auto a řidič je v žádném případě nemoh vidět!No nemusim dodávat že si pak sva dny nesedli na prdel jak dostali ale to je pořád dokola ,,rozhlídni se než vlezeš na tu silnici".Bydlím na vesnici a každej tu jezdí jak hovado.Pánové nechtějte vědět co by se stalo stím řidičem pokud by jel rychlejš než má a holkám se stalo něco vážnějšího.Pár lidí by se nad sebou mělo zamyslet!!!
  6. Roman1173

    prosím o radu

    Zkus si pujčit jinou komfortku a hned poznáš v čem je chyba
  7. Roman1173

    LP dveře

    Včera jsem řešil ten samej problém.Zjistil jsem že to bylo v konektoru u zámku.Nesvítilo vnitřní osvětlení a pokud jsem ve dveřích řidiče centrálem zamknul zevnitř tak se zadní dveře za řidičem zamkli a hned odemkli.Vyčistil jsem konektor, přihnul packy a mam klid.
  8. Jediný co ti můžu poradit je stáhnout si manual na http://www.jablotron.cz/cz/Stahnuti/manualy/?dcid=3 postupoval jsem stejně a RC11 lze načíst.Jinak dálku jsem kupoval za 453 kc.
  9. Tak jsem našel kolik by mě stála nová dálka do klíčů na frekvenci 433 k 2,5 konfortce http://key4car.cz/menu/klice-a-dalkove-ovladani/skoda a vzhledem k tomu že bych jí potřeboval dvakrát + sehnat komfortku s dálkou tak to vzdávám.Děkuji všem za snahu
  10. at hledám jak hledám tak nemůžu nic najít.Mám domluveno že mi na to koukne kolegovo známej dělá ve Škodovce autoelektrikáře tak uvidím.
  11. Zkoušel jsi to vyndat a podívat se co tam je napsáno???
  12. No tak to mam asi smulu mam 434,do 3G se mi zatim nechce kvuli penězum.Auto mam měsíc a už dělaly spodek motoru,naštěstí se to platilo napul s puvodním majitelem.
  13. Tak pokud to někoho zajímá,prý lze propojit.Musím vyměnit comfortku(ta moje nemá dálku) a pak propojit comfortku s modulem alarmu,takže budu ovládat alarm přes comfortku dálkou z klíče.Jen se mě nikdo neptejte na cenu a jak se to dělá,dneska jsem byl ve značkovym servisu a tam mi to tvrdili.Pokud stím máte někdo zkušenost tak prosím poradtte.
  14. Zdravím,prosím dokáže někdo poradit?Koupil jsem Octávku I r.v.1999 jen s 1 klíčem a jednou dálkou k alarmu(akcent CA 320)pro jistotu jsem koupil novou sadu zámků s vystřelovacíma klíčema a nechal v servisu vyměnit.Původní klíč je bez dálky jen s lampičkou.No a nikdo neví jak sladit dálku od jablotronu s dálkou v klíči.Nemáte stím někdo zkušenost?
×
×
  • Vytvořit...