Snažím se jezdit podle předpisů jen na dálnici na to šlápnu.Začátkem června naše devítiletá holka se stejně starou kamarátkou vlítla bez rozhlídnutí do silnice a sestřelilo je auto,jediná klika že jel řidič podle předpisu.Holky byli jen odřený a já platil škodu na autě.Podle lidí co to viděli holky vběhli z boční uličky přímo před auto a řidič je v žádném případě nemoh vidět!No nemusim dodávat že si pak sva dny nesedli na prdel jak dostali ale to je pořád dokola ,,rozhlídni se než vlezeš na tu silnici".Bydlím na vesnici a každej tu jezdí jak hovado.Pánové nechtějte vědět co by se stalo stím řidičem pokud by jel rychlejš než má a holkám se stalo něco vážnějšího.Pár lidí by se nad sebou mělo zamyslet!!!