-
Počet příspěvků
148 -
Registrace
-
Poslední návštěva
Vše od uživatele Roman1173
-
Dneska by měl být po noční tak asi ještě chrní :). Je to kolega z práce a pár známejm dělal plechařinu + lak a naprostá spokojenost Řekni mu že máš číslo od Romana z Věšťan on bude vědět.
-
Zkus v Želénkách Martina Ondrejku 607868679
-
V TP je Atlantic je v centru ale špatně se tam parkuje(všechno placený) http://www.atlantic-bowling.cz/index.php?page=Restaurace%20Bowling%20Atlantic%20&id=018 nebo u Petersika na Panoramě http://www.sportovkateplice.cz/ to jsou asi tak nejlepší bowlingy co vím.Jinak mě osobně se nehodí ani jeden pátek bud mam noční nebo odpolední Co takhle sobota ?
-
Rád se taky přidám :) jen záleží na termínu dělám na směny.
-
Tak dík moc za rady,byl jsem se na ní podívat a je v super stavu jen blbě nafocená.Barva původní po celém autě,vše lícuje jen přední okno 05 ostatní 99 a leví přední blatník dole malinko zmáčknutý od zvedáku no a samozřejmě prahy pomačkaný od heveru.Jo ten blinkr je origo jen špatně nandaný.Jen mám takovej pocit že v ní je nějak moc vlhko všechny okna zamlžený a nejvíc přední,neni ani pořádně vidět vinko.Tvrdili mi že to je od toho jak ho čistili.Hodně jsem o ní přemýšlel ale chtěl jsem tam nechat mojí Octu protiúčtem a za tu mi nabídli jen 20000 kč. Tak ještě počkám ono se objeví něco jiného.
-
Nebudu zakládat nové téma tak snad nebude vadit když to dám sem.Potřeboval by jsem znát váš názor a zároveň poradit na co si dát pozor po technické stránce u této Octy.Zítra se na ní chci jet podívat a požádat o vin kvůli prověření. http://www.gregi.cz/autobazar/skoda-32/octavia-1,9tdi-laurin-a-klement,-kombi,serviska,digi-klima,kuze-6090/auto.aspx
-
Jak píše Olisoft píchni auto na vag a zkontroluj nastavení a pak řeš pojistky a pod. Minulí týden jsem byl u kamaráda a měl kvůli tomu rozebranou půlku palubky,napích jsem to na vag a neměl to aktivovaný
-
Musíš sundat krytku a zbytek je vidět na fotce dílu http://www.amd-autodily.cz/karoserie-narazniky-skla/slunecni-clony-bezpecnostni-p.htm ohledně loketky máš na mysli toto? http://www.amd-autodily.cz/karoserie-narazniky-skla/tlacitko-k-loketni-operce-2.html
-
Měl jsem to samé i stím cvakáním,po výměně baterie vše přestalo.Zkus nechat udělat test baterie moje sice držela ale měla podle technika ,,slabý startovací napětí"
-
Stačí takto ? http://www.amd-autodily.cz/nezarazeno/osvetleni-schranky-pristr-desky.html
-
Asi bych řešil i rozvodovej řemen po tech letech bude zpuchřelej.
-
Emulze je v pohodě,maji ji snad všichni známí co maji octávu v benzínu (nevím jak u dieselu) včetně mě
-
1.6 74 kW + 75 kW Nejčastější problémy a závady
Roman1173 odpověděl TomášTovi v tématu 1.6 MPi 74kW + 1.6 MPi 75kW
Konny tak mě to nedalo a dal jsem obě baterky na test a obě jsou v háji,koupil jsem novou a v pohodě B) .Dík za typ Jo a cukání měl na svědomí kabel ke svíčce,po výměně motor vrní jak kotě. -
1.6 74 kW + 75 kW Nejčastější problémy a závady
Roman1173 odpověděl TomášTovi v tématu 1.6 MPi 74kW + 1.6 MPi 75kW
Baterkou to také není zkoušel jsem novou a to samé,sundal a vyčistil jsem komplet saní a chyba lambdy se už neukazuje.Vyčistil jsem kostřící body a zmizela i chyba spínače,jel jsem to projet a v pohodě.Před chvilkou jsem se vrátil z Ústí a cestou po dálnici motor přestal táhnout a začal vynechávat,doma jsem to napích a zas to hlasí chybu tlakového čidla.Proměřili jsem pro jistotu čidlo a to je ok. -
1.6 74 kW + 75 kW Nejčastější problémy a závady
Roman1173 odpověděl TomášTovi v tématu 1.6 MPi 74kW + 1.6 MPi 75kW
Zdravím,mám problém viz. příloha.Před týdnem Octa přestala táhnout a motor běžel jak jo a ne po napíchnutí na vag jsem zjistil chybu s tlakovým spínačem,koupil jsem nový a po výměně vše ok.Poslední dva dny se při startování občas vynuluje stav tachometru a hodiny (startér,baterka zkontrolovaný jsou ok) dneska jsem auto znovu napích na vag a ukázalo tyto chyby.Porádí někdo ??? Mám podezření na řídící jednotku motoru ale nejsem si jistej.Octa je 16-74kw r.v.99 Sešit1 (1).xls -
Nevím jak přední ale zadní určitě ne,v týdnu jsem to zkoušel a má jiný tvar.
-
Nevím jestli ti to pomůže mám combika a mikrospínač nemám v zámku ale u otevírání.Sundaval jsi tapec?Pokud ne tak ho sundej a podívej se kolem táhel co vedou od zámku k otevírání.
-
Měl jsem něco podobného řešilo se to v sekci Elektrika http://forum.octaviaclub.cz/index.php?showtopic=7202 jen ještě dodám že jsem potom zjistil že mi ještě praskla trubička v motorku zadního stěrače a zkratovala motorek.Vyřešil jsem to ostřikovačem ve třetím brzdovém světlu.
-
-
Kolega dával nějakou plastovou (nevím přesně snad polykarbonát) říkal že je daleko lehčí a odolnější.Vypadá to super ale asi to bude o jiné ceně,pokud ho uvidím tak se optám.
-
Je to na desky od návodu k obsluze a dokumentů od auta,chtěl jsem si ty desky koupit a u autorizovaného prodejce mi bylo řečeno že jen s návodem k obsluze za 600 kč :lool: .
-
Bylo mi v servisu řečeno že pokud se rozsvítí kontrolka oleje a ozve pískání tak že je nedostatečný tlak oleje auto prostě nemaže.U mě to byla přidřené olejové čerpadlo a tím pádem generálka motoru protože se dostaly špony všude možně :-(((
-
Zase na druhou stranu člověk ví na co si dávat bacha a udělat proti takovým věcem protiopatření.Skrytý vypínač atd. neměl jsem ani tucha že něco takový ho existuje.
-
Jinak před přihlášením auto pojistíš na vinko a potom zpětně na spz.No a auto z Čech nebrat
-
Včera jsem měnil komplet zadní nápravu a z odvzdušováním jsme se prali cca dvě hodky,pořád to nebylo ono.Jednou to brzdilo pak zas ne,pedál zabíral kde chtěl.Dneska jsem zajel do servisu a za dvacet minut hotovo,brzdí to nádherně a cena 350 kč.Hlavně bez nervů
