Ona ta teplota výrazně nepadá, prostě to vypadá, jako by to regulovalo na 70° Trochu jsem doufal, že to bude spíš čidlo teploty kvůli snazší výměně :)
Jinak klima. Jak jsem psal, je tam už čidlo G65, který má PWM výstup o frekvenci 50Hz. No, naměřil jsem 49Hz, což snad bude v toleranci (nikde jsem nedohledal). Střídu jen 5% což bude asi prázdný, páč to dává čidlo i když je vyndaný. Zkoušel jsem i jiný se stejným výsledkem, jen frekvence je 52%. Jinak co jsem dohledal tak při tlaku 0,24MPa by tam mělo být 13% a při tlaku 0,37MPa 90%, to jen kdy by se to někomu hodilo. A pokud je funkce pro odpojení stejná jako pro čidlo F129, tak k odpojení klimatizace dojede při tlaku nižším než 0,2MPa nebo vyšším než 3,2MPa.
No ještě se uvádí, že při výměně čidlo, je nutný vyměnit O kroužek. Neporadil by někdo kde ho v Praze sehnat v kusovym odběru? Rozměr 10,8mm x 1.8mm. Všude kde jsem byl, tvrdí že to nevedou a že to nevede skoro nikdo. Rád bych ho ještě před znovu naplněním klimatizace vyměnil.