-
Počet příspěvků
351 -
Registrace
-
Poslední návštěva
Vše od uživatele rehy.11
-
Diky diky, jsem nadseny jak male decko, kazdopadne je ted musim nechat jeste minimalne tyden doma protoze nebudu mit vubec cas, pristi tyden v utery delam statnice tak jsem porad jen ve studijnich materialech uz mi z toho zvoni v palici
-
jako sam do toho nepujdu, mam ty latky jen malo a nehodlam riskovat ze to zmrvim Diky, taky myslim, ze neni lepsi volby ;) Tak par jich na prodej v inzerci bylo, ja pro ne byl u Boleslavi a pan mi tam vysel vstric uz s kolama takze mi to nechal za pro me docela hezkou cenovku, navic mi dal zadni vyplne dveri a origo RS svetlou latku latku k seslim gratis takze naprosta spokojenost :) no ten bych docela bral kdyby o nejakem vedel za nejakej rozumnej peniz, docela jsem ted na tech sedackach vykrvacel takze dalsi investice uz budou bolet
-
Tak dnes jsem si udelal obrovskou radost, trosku opozdene Vanoce ale stalo to za to Yahoooooo výhřev+bagy+výplně dveří na zadek a origo látka na přečalounění výplní v předních dveřích, radost neuvěřitelná za velmi solidární cenovku...už aby tam byly, krasavice, ještě přemýšlím o světlém koberci z RS, aby to ladilo...
-
Vitej mezi nami, mas to moc fajn, byvala Tholisovo Octa ze?! At slouzi a nezlobi
-
Když už jsi udělal komplet auto tak to dotáhni do konce i s vratama a křídlem, takhle to působí dost rušivě, jinak zajímavej nápad, až to bude komplet, tak to bude super
-
Za mě to je teda veliká paráda, s tím červeným pruhem obzvlášť ;)
-
Tak v te cerne to je luxus jako hovado :) BTW jak se to dela prosim te? Uz dlouho si chci zkouset ruzne varianty barevne na aute, ale jsem totalne levej, nevim vubec pomoci ceho se takove zazraky delaji :P
-
Takze material na prestavbu climatic na climatronic vyjde na talir?!
-
Diky, jsem rad jestli se aspon trosku libi, myslim si, ze uz ted je oproti stavu, v kterym jsem ji poridil, zmena celkem znat :) Kazdopadne si myslim ze je to velka spousta Octavek, ktery jsem o moc lepsi, nehlede na moje ''profi fotky'' z mobilu Kazdopadne si mi posimral ego, to zas jo :) Kazdopadne na jaro je zase spousta planu, takze pokud chechtaky dovolej, bude se zas trosicku upravovat, jen decentne ale bude ;) Kazdopadne motor uz trosicku omrzel, tudiz se na jaro tesim i z duvodu upravy vykonu samozrejme Jinak co jsem koukal na Tve vlakno, taky jsi poridil dobre, trosku k zemi, 17'' Spidery na cerno a libovka :D
-
To cos dal jako priklad inzeratu neni zadnej slagr mi prijde, kombinace face exterieru a predface interieru nic moc, navic motor je dle zkusenosti uzivatelu koncernova katastrofa, od toho bych dal ruce pryc
-
no diky, ja to zas tak slozity nemam, spis pevny nervy Tobe, mas toho pred sebou dost a dost, jsem zvedavej na ten Ford lak :D Kdy to hodlas poskladat vsechno do kupy? :D
-
vzdyt v pohode, ja se preci nehadam, nejde o to, kdo mel co driv preci, kazdej jsme z jinyho konce republiky takze to ve finale muze bejt fuk si myslim...ja si to s tema barvickama jeste stejne vsechno desetkrat rozmyslim, takze bych to asi neresil :D
-
Nevim jestli krasnou Octu, ale bavora bych tu asi uz nerozmazaval, to uz passe :D Nevim jak jsi prisel na to, ze bych mel byt nastvany, ale to je snad az silnej vyraz. Jen mi docela dostalo, kdyz jsem hazel cca mesic, mozna dyl nazpet svou vizi s barevnyma kolama, pak jsem si v hlave utridil myslenky a rozhodl se vicemene pro kombinaci s ruzovou vcetne desitek doplnku stejne barvy, ze jsi prisel s necim skoro stejnym, ani jsem nevedel, ze to budes strikat na bilo kdyby to Houmik nenapsal ve vlakne Garreta snad. Ted uprimne premyslim, ze na to hodim vlajku, chci mit svym zpusobem original, i kdyz vseobecne na jednickove Octe uz toho asi moc individualniho v dnesni dobe vymyslet nejde.
-
Takže ještě High school jo?! :) Čoveče kde bereš chechtáky na takový, celkem náročný, úpravičky?! :) To bude asi fajne brigádka
-
neeee, ja se zblaznim asi :) uplne stejnej napad se znackama mam v hlave taky, to je vazne v prdeli, zrovna vcera jsem to resil s houmikem :D Jinak myslim, ze super volba je presne ta maska co ma Hoblik Ta je fajne :) neco v tomhle duchu: http://www.autofam.cz/tools/func_jpg.php?f...foto/5890_1.jpg
-
no to jsem taky docela zvedav, kazdopadne kdyz uz to budes davat do lakovny, vymenil bych alespon tu predni masku za origo nebo nejakou hezci, tahle vypada celkem podivne :)
-
Takze pujde tedy na bilo?!
-
Je to trapný, ale prostě když má člověk opičku, musí mít i na banány a mně už pomalu banány docházely. Měl jsem v tom autě nacpanejch ''strašnejch'' peněz a do toho se vysypalo turbo a bylo tam potřeba udělat ještě spousta dalších věcí, který by se mi už nikdy nevrátily, tak jsem to poslal do světa, naštěstí bez finančního prodělku a teď lítám s Octou za polovinu ceny, s polovičními provozními náklady a jsem spokojenej Jinak v to byla 320d po FL, common rail, papírově 110kW 330Nm a jelo to hůř než čipovaná 81 TDi :D (myslím samozřejmě v přímce, zatáčky nebe a dudy pro RWD) Každopádně jednou se chci k zadokolce, konkrétně BMW, zas určitě vrátit, ale jen jako auto na víkendy btw co ty, jak slouží kanárek? :P
-
Tak to je supr...ted musim holt jenom rikat, ze me to napadlo driv :)
-
ja si teda nejsem jistej, ale jajin ma auto stribrny, jestli teda neplanuje bilou folii nebo prelakovani :D
-
To bude vypadat divne ruzovy kolesa i brzdice ne?! Taky totiz planuju ruzovy kola a nevim co s brzdicema, nejspis bila :)
-
cerny brzdice urcite ne, to by vypadalo, jak kdyz tam nic neni kombinace cernych kol a oranzovych brzdicu nezni spatne, ale jelikoz jsem na jednom z mych EXvozitek cerna kola mel a totalne to auto zabila, tak chci neco jinaciho :lool: viz. foto.
-
Abych pravdu rekl, tak ted nemam na dalsi upravovani a zkraslovani auta moc cas ani pomysleni, pomalu nevylezam ani z baraku a ucim se na nadchazejici statnice, sileny :D Jinak jsem vicemen rozhodnuty, ze kola pujdou do nejake vyrazne barvicky, a to oranzova, syte zelena nebo i ta ruzova. Ted to ale vazne neresim, ani nevim kde se daji takoveto reflexni laky poridit, aneb do jara casu dosti :D Kazdopadne by byla skoda nechat kola v origo stribrne, ta bila kastle k nejake uchylarne primo vybizi:) Nesudte me, je to styl Nynejsi poradi: oranzova ruzova zelena
