Přejít na obsah

rehy.11

Uživatelé
  • Počet příspěvků

    351
  • Registrace

  • Poslední návštěva

Vše od uživatele rehy.11

  1. Mrkni na Sbazar a bazos.cz, dej sekci nahradni dily a do vyhledavace zadej Octavia RS, jsou tam minimalne dva prodejci, kteri tahaji ORS z GB a rozprodavaji na dily, od jednoho z nich jsem koncovku kupoval ja a vysla me asi na 7 stovek Zkus jim napsat a uvidis hned ;)
  2. rehy.11

    Babitchka TDI

    šikovný tlapky...to potahovani folii vypada vazne paradne :D
  3. Nevím přesně, jak je výsledku docíleno, ale zvuk je perfektní. Píše, že má trubku místo katu a zadní sportovní tlumič, co vy na to? :) http://www.youtube.com/watch?v=NlF6bWRei30
  4. Urcite je to ona?! neni nahodou jiny prumer pred a jiny prumer za katem? Rad bych ji totiz objednal tak abych neudelal blbost...
  5. Asi dám tedy tu trubku, má někdo ponětí, jaký průměr a kde se to dá splašit?
  6. tak bílou jsem chtěl jako první, ale teď si začínám pohrávat s myšlenkama trošku barviček, líbí se mi hlavně ty oranžové a zelené, to jsem zvědav co z toho nakonec na jaře vyleze
  7. Takže ještě jednou vřelé díky Vladanovi za grafickou úpravu, mně se barvičky docela líbí, samozřejmě za předpokladu, že do barvy půjdou ještě i jiné detaily na autě Co vy na to, které se líbí nej? ;)
  8. V současné době akorát řeším design auta na příští sezonu a rád bych nějaký ty barvičky. Tímto bych chtěl poprosit nějakou dobrou duši, která je zběhlá v oblasti virtual tuningu, o pomoc. Rád bych na další rok auto snížil a stříknul kola ato buď, na zeleno, reflexní oranžovou, růžovou nebo klasika bílá. Dolu přikládám dva snad nejvhodnější obrázky a předem moc děkuju tomu, kdo se alespoň o něco pokusí, protože já nemám ani šajna jak na to :-P
  9. :) Jde jen o monterky :-D od Kelly v aute nic nemam a ani to neplanuju, kazdopadne prezuti pneu nema s komponentama autokelly nic moc spolecnyho :) no prave, tim jsem reagoval na Raztyho koment, ze jsou kola malinkaty, proto pisu, nemam potrebu davat vetsi, kdyz se tam vlezou brzdy a vse je bez problemu, jinak kotouce mam 288 :)
  10. tak malinkatý jsou, ale na zimu mi to stačí, já si s nima vyhrál a mám z nich radost, jsem na ruce docela levej, tudíž jsem rád, že si alespoň něco zvládnu udělat. příští zimu přijdou snad 16'' Spidery, teď jsem to řešil takto, jelikož byly veliké výdaje všude jinde na autě a přišlo mi líto dávat peníze do zimáků, když jsem jedny hezký origo kola měl a brzdy se mi do nich vešly v pohodě, takže nebyl důvod
  11. WINTER SETUP jinak auto zasviněný jako dobytek a tak i celou zimu nejspíš zůstane
  12. To radeji dej nejaky chechtaky do motoru, zvedni to k 200 klokanum a budes jezdit hodne svizne za rozumnou spotrebu...:-) a jeste budou radoby zavodnicci cumet z otevrenou tlamou
  13. tak to je slušná vražda Každopádně za ty peníze bych si vybral rozhodně nějakou zadokolku, když už teda sportovní agresivní auto :)
  14. Dekuju moc, zatim to zkusim tak nejak pozjistim v mem okoli, aby se to nemuselo lamat pres koleno a pripadne bych Te kontaktoval, vazim si nabidky a moc dekuju chlape ;) Neni to skoda na zimu? :D BTW co by melo prijit jako nastupce, jestlize uvazujes o zmene?
  15. tak do toho bych za ty penize asi sel, to zni super...a kdo a kde mi to udela? abych pravdu rekl, nemam nikoho znameho, kdo by se tim zabyval ;) Kazdopadne bych se zas o kousek priblizil svemu vzoru z UK :-D
  16. Jasně, že půjdou na bílo :( Když to vydrží alespoň přes zimu, tak na jaro udělám stejnou proceduru i se Spiderama Jinak do lištiček v laku bych určitě šel, vypadá to vážně super a z těch dveří opravdu nelituju toho sundání, sice se člověk zapotí, když se vrací po navštívení obchoďáku k autu, ale už jsem se naučil parkovat co možná nejdál od všech aut, člověk si zvykne, navíc to vypadá moc pěkně, takže je to taková daň :D Každopádně ty lišty mi stříkal lakýra, ja mu je jenom přivezl ošmirglovaný spolu s křídlem a nárazníkem
  17. nekonečná práce na zimákách pokračuje :) na konci týdne už se snad dostanu k nastříkání...šílená piplačka...
  18. to je k zasmání, já naopak přemýšlel, že bych tam plácnul z prdele SDI tak to TDI vubec, bud RS symbol nebo nic, to TDI už mi přijde moc podomácku dělaný a kutilský, jak se to nedávalo origo, tak to pro mě moc néjni
  19. jj, směle do toho, není to žádná věda. Jen si dej pozor na sundavání lepidla pod nápisem, mě šlo dolů malinko laku takže to chce opatrně. Jinak teď docela přemýšlím, že se na celej emblém do masky vykváknu, jak se říká: ,,Z hovna bič neupleteš'' :)
  20. tak o to nic nevím, já to mám v pohodě, vše jak má bejt :lool: normální lak, když se do toho člověk opře a rozleští to, tak není ani poznat, že tam někdy něco bylo
  21. Děkuju :P ale za pár dní už to taková kočanda nebude, začíná už pomalu mrznout a budu ji muset chte nechte poslat na zimaky a to bude utrpeni Jinak s tou maskou nic slozityho, jen jsem to rozebral cely, vyndal chromovej ramecek, ten jsem smirglem zdrsnil, aby se mela barva ceho chytit a nasledne to striknul matnou cernou ve spreji, je to nejaka univerzalni barva z baumaxu, zadna veda, kazdopadne je to spatny a loupat se to bude, protoze jakmile ti tam pristane prvni kaminek tak to proste bude videt, uplne idealni zpusob je potahnout ten chrom matnou cernou folii si myslim. Ale tem kaminkum se proste nevyhnes no... :lool:
  22. vazne nejsem ten typ, co zavodi na semaforech a jezdi na sprinty, aby si neco dokazoval, proste se mi ten znacek libi a bez nej mi ta maska prijde prazdna, takze asi tak :lool:
  23. Rád bych se na nějakém srazu ukázal, minimálně až bude nějaká ta celorepubliková slezina Jinak mám v plánu oživit masku a záď auta RS symbolem, jen nevím, jestli tam dát klasiku z O1RS, O2RS po FL. a nebo kompromis v podobě O2RS model O5 Co vy na to? :P a názory typu že to tam nepatří slyšet nechci, líbí se mi to jako doplněk a dám si to tam určitě, jen si nejsem uplně jistý, jaký typ to bude :lool: http://img07.allegroimg.pl/photos/oryginal...8/42/1307484202 http://img07.allegroimg.pl/photos/oryginal...84/1301708427_3 http://img07.allegroimg.pl/photos/oryginal...0/88/1301708886
  24. Včera jsem viděl uplně stejnou tourku v RS paketu, vypadá to fajn :lool:
  25. diky za pochvalu pane klidne bych se nekdy stavil, pokud by to bylo v mych silach, kazdopadne neni tak moc co ukazovat, nic na tom dohromady neni, interier katastrofa
×
×
  • Vytvořit...