-
Počet příspěvků
351 -
Registrace
-
Poslední návštěva
Vše od uživatele rehy.11
-
Diyk za nabidku, zatim ale ne...ja jsem dobytek, takze pro me vyhozene penize oknem, ted jich neni vazne na rozhazovani
-
diky diky... taky to porad projizdim, tohle kormidlo uz je jak pest na oko :D
-
Tak po vystřízlivění nějaká aktuální akce na autě... Po dlouhé době umyto ( jen myčka, jelikož je kosa jako blázen na růčo), konečně jsem nainstaloval ''nové'' sedáky a jelikož na ně někdo zřejmě dost kašlal, tak jsem je po umytí v garáži naimpregnoval přípravkem od Sonaxu, to teď asi budu dělat častěji, aby se kožené části trošku vzpamatovaly. Světlé části nechám na jaro, až bude tepleji...teď sehnat ještě ten volant za aspoň trošku rozumný peníze.
-
Takže repliky? Od toho bych dal spíš ruce pryč... :)
-
Tak to je neco jinyho, jestli je to ta celica TS tak se asi necha zajet dobrej cas, to ma ale snad kompresor ne?! Jinak z toho, jak jsi to v prispevku o sprintech podal, by to asi pochopil leda jasnovidec :)
-
ja teda nechci byt rypavy a uz vubec ne neduverivy ale predstava sprintu s cca 1,5 tuny tezkou stokonovou Octou mi prijde prinejmensim vtipna a umisteni okolo pateho mista?! :) to bych chtel videt ty strely co na sprintech potkava...
-
Nevím, jestli jsem se správně vyjádřil, nikde nemůžu najít schéma jak to tam vypadá. Zespod sedačky by měly vycházet dva šrouby, které prochazí dvěma oky v plechu, který jde z podlahy a jsou tam následně uchyceny matkami. V jedné sedačce ty šrouby mám a v druhé nejsou, jsou tam jen háčky, ve kterých mají šrouby být, takže je tam odtud někdo tutově vyndal, jen nevím vůbec jak, ani kladivo mi nepomohlo...:) EDIT: Tak problem vyresen, jednalo se o moji demenci a nepozornost...
-
To se schválně podívám, divné ale je, že v jedné sedačce ty šrouby jsou a v řidičově ne...
-
Dnes jsem měnil sedáky za polokožené z RS a na řidičově mi chyběly takové ty dva šrouby, kterými se pomocí dvou matek sedačka na pevno uchycuje k podlaze (viz. obrázek) Nevíte kde se dají sehnat, případně jak se dají vyndat ze staré sedačky? Díky moc, jsem zoufalej...
-
Koukám, že je kanárek v dobrých rukou. Jak jsi s ní spokojen?
-
Jeste jednou vsem mockrat dekuju, je to pro me velka vec, vetsina lidi na tom vyhori a musej opakovat, o to lepsi pocit z toho mam, ze to klaplo napoprve :) Houmi Tobe diky za tip :D bude to alchymie s tim pocitam :lool:
-
Diky mooooc behem tydne bych se do toho rad pustil, uvidime jak to vyjde...hlavne ty sedaky potrebuju vycistit protoze ta svetla cast neni uplne koser. Nema nekdo nejaky tip na ucinne cisteni tech svetlych partii RS sedacek?!
-
dekuju mooooc, vazne silena radost...mesic v kuse zalezlej doma, zarostlej, v teplakach, vsude papiry, sileny stavy depresivni
-
na šrot budu za pár hodin a z auta se nic brát nebude!!! Mám to komplet, radost neuveritelna...znamky 1,2,3...krasna prace...:) Ted uz se jen tesim jak dam do auta sedaky a zacnu ho zas hejckat...ted nebyl vubec casek... jinak tady seznam otázek, které jsem si losnul, jen tak pro představu, jaký sračky se učim :) Teorie práva - Interpretace práva z hlediska subjektů, ktere ji vykonavaji + pravo a pravni vedomi České a českoslovesnké právní dějiny - vyvoj rodinneho prava do Josefa II. + majetkove a trestni dekrety prezidenta republiky Římské právo - cinnost klasickych pravniku + obligace a jejich zanik obligaci
-
diky chlapi, stesti bude vazne potreba...ucim se uz pres mesic, zivot poustevnika, jen teplaky, nic jinyho...snad aspon neco odmaznu kdyz se nepovede vsechno
-
Tak zítra jdu státnicovat ze 3 předmětů, držte palce, nervy jsou šílený :)
-
Vypada hezky Volant zavidim, ja mam to sileny kormidlo ctyrramenny Jinak spojka a vstriky puvodni? jak to zvlada tech 110 kW??? To uz muze bejt na ukor zivotnosti nekterych prvku hardwarovych ne?!
-
mmmmm, tak za me teda moc ne, treba to bude vypadat supr az to bude komplet ale takhle to zatim neni muj salek kavy...
-
To musel bejt slušnej rachot ne?! uvidíme, budu to řešit nějak na jaře spolu s podvozkem a dalšíma blbostma tak dám vědět kolik toho zbyde a neni problém se domluvit
-
Jak říká Mišel, auto fajn, ale babovka taky neni k zahozeni
-
technickou budu resit az za rok a pul a problemy nebudou atrapu katu davat nebudu jelikoz uz jsem koupil tu trubku, navic je to vesmes jedno :-) jinak da se na TDi docilit i takovy zvuk, ale chce to jeste zadni tlumic, coz v mem pripade neprichazi v uvahu jelikoz mam koncovku RS a ta je nej!!! :-D http://www.youtube.com/watch?v=NlF6bWRei30
-
pred i za katem je prumer 55 takze 50 by asi nestacilo Jinak o dynamizeru jsem taky uvazoval ale na naftu to nema smysl, tam je nejlepsi, a ted me kamenujte :D, jen hola roura od katu dozadu...:) vykonove to samozrejme prida nula nula nic ale bude slyset turbo pocitam, kdyz nic jinyho, maximalne se auto bude sbirat poslusneji do otacek :) nic zasadniho od toho necekam EDIT: blbe jsem si tvuj prispevek precet, pul metru snad stacit bude no :D
-
Pokud mas zajem, dam ti kontakt na toho manika od kteryho si vsechny RS veci beru, je to takovej dislektik trochu, ale jestli mas aspon trochu obchodniho ducha, vykomunikujes si super cenu :) Ma vesmes vsechno RS, na co si vzpomenes :) Jinak dnes konecne dorazila metrova trubka o prumeru 55mm, ktera se upravi a prijde misto katiku :D Nevim jaka delka bude potreba, tudiz pripadne pak muzu zbytek nabidnout dalsimu pakonovi co si chce udelat svoji O1 Greenline :D
-
Vyfuk nechat rozhodne, vypada superrrr
-
Sranda rozhodne ne, klobouk dolu pred majitelem, Octa nadherna, je videt ze ho to bavi a auto dela se vkusem...Soude dle nalepky bere i osud s nadhledem ;) Moc ti fandim, jen tak dal, mas Babitchku fakt paradni. Obycejne se mi kombajny moc nelibi, ale za tou Tvou vezi sakra hodin prace a nervu ;) palec nahoru :(
