Přejít na obsah

rehy.11

Uživatelé
  • Počet příspěvků

    351
  • Registrace

  • Poslední návštěva

Vše od uživatele rehy.11

  1. Diky za kladne ohlasy Kazdopadne s tou RZ uz jsem normalne zoufalej, mam to jak bojovy pole. Cim vice se snazim vyhybat rizikovym mistum a parkovat co nejdal od vseho mozneho, tim vic dolicku po koulich z tazneho zarizeni tam nachazim, fakt jak naschval, nastesti je to jen RZka Jinak s kolama jsem to myslel naprosto vazne, par cervenych doplnku v hlave jeste mam a vazne me nenapada zadna jina barvicka, stribrny kola jsou tuctovy a bily jsou fakt peklo a je na tom videt bordel z brzd, kterej jde dolu dost spatne inspirace:
  2. I'll be lookin' fwd to see the story of your L&K cos it looks amazing Dnes jsem poprvé po zimě nahrubo vyluxoval a trochu uklidil v autě, přikládám detailnější foto masky a tažného oka v reflexní dopravní červené (stejná jako na masce) Příští týden jdou Spidery na opískování a já si pořád nejsem jistý, jaká barva na ně půjde.Bílá se šíleně udržuje, černou bych ty kola zabil, takže nejspíš stejná červená, jako je na masce a oku Z výsledku mám trochu obavy ale co, přinejhorším to zas přestříknu :P
  3. diky, jsem rad, ze se libi ;) je s tim docela piplacka, ale vysledek je celkem fajn... Biohazard: Wow man, you shouldn't have posted that :( Thought I'm original and now it seems I just copied that And what else, your work on the grill looks much more professional than mine so it's probably the time to fix it BTW: I saw your Octi some time later on tuningforum.cz and it's really impressive, I like that :) So let's make your own topic in here, think you'll present one of best O1 we've got here :(
  4. Tak ledky nainstalovány a svítí vážně pěkně, doufám jen, že mi po 3 měsících neodejdou do věčných lovišť jako jejich levnější sokyně. Jinak dnes proběhla jarní debordelizace kufru a hrál jsem si s přední maskou -> vznikla z toho Octavia GTi :) technické zpracování stojí za pendrek ale designově se mi to docela líbí, takže až bude čas, tak si s tím dám větší práci a předělám to, aby to vypadalo pěkně i z blízka ;) za kvalitu fotek se omlouvám, mobil není zrovna nejvýkonnější ;)
  5. Mám takový problém a vůbec nevím, kde hledat příčinu. Jde o to, že dnes při jízdě po dálnici když jsem se zařazoval, dal blinkr a pak ho vypínal, ten cvakavý zvuk, který signalizuje blikání blinkru neustal, naopak se zvýšila frekvence toho cvakání a po malých pauzách mě doprovázelo celou cestu až domů. Tedy vypnuté blinkry a přesto slyšíte ve zrychlené podobě zvuk, který blikání zvukově doprovází. Co stím? Stalo se to už někomu taky? Kde může být šotek?
  6. kombiky se mi obecne nelibi ale tenhle je vazne uzasnej :D
  7. rehy.11

    Čerňule

    Koukam, ze postupujes uplne stejne jako ja :P Pekne jedes, pseudo RS zacina pomalinku nabirat spravny smer :D Ma kolikpa vysla koncovecka takhle nova?
  8. Vitej mezi nami :D Muj nazor shodny s Houmikovym, ac ho nevyjadril na plnou hubu; tedy: na tuningove narazniky a prahy se vykasli, jen to zprasis, Octe nic takoveho proste neslusi :lool: ale vsude se tu mele dokola heslo: 100 lidi, 100 chuti Preju bezproblemovy provoz a hodne sil a financi do uprav a zkraslovani auta :lool:
  9. rehy.11

    Čerňule

    diky za vysvetleni, vim o co jde, jen jsem netusil ze to ma svoje jmeno To se do O1 normalne ani nedavalo ne?!
  10. rehy.11

    Čerňule

    Asi velice hloupa otazka ale: Co je to trippling?
  11. no Libore obavam se, ze to jsou pouze ty plastove krytky, ale je mozny ze ne :-D
  12. Máš to moc pěkný jinak ohledně koncovky souhlas s Jajinem
  13. jak jsi postupoval pri cisteni a co jsi pouzil? :D jinak taky chvalim, hezka Octa, at jezdi bez potizi a dela jen radost :D
  14. tak to šlo jak říkáte, Sněhule dostane nový alternátor i s volnobvěžkou a včera dorazily ledky do parkovaček a osvětlení RZ od Superfattyho, tímto veliké díky, snad budou fungovat déle než předchůdkyně
  15. černá klavírová, co jsem koukal tak většinou líza v barvě karoserie tak nějak podivně splynou s autem a není to pěkný...:D
  16. diky moc za tip :D jen doufam ze to nemam nejak jinak a neutrhnu si pulku narazniku
  17. naraznik origo je, nijak do hloubky jsem to nezkoumal ale prislo mi ze to sundat nejde, ze ty mrizky tam jsou nacvakly zevnitr, jeste na to teda kouknu...jinak dik za tip
  18. Tak bordel tam je šílenej, čekám na první hezkej víkend a pustím se do úklidu introše :) No a růžovej stromek je jen předzvěst dalších 4% věciček :) ale až na jaře, teď do nějakýho blbnutí není ani počasí, čas a už vůbec ne nálada Tak dnes výborná zprávička, za jízdy mi asi po třídenním pískání a následném klapání upadla volnoběžka od alternátoru a klínovej řemen spadnul z kladek, altík přestal dobíjet, okamžitě se z chodu vyřadilo servo, po chvilce diskotéka na budíkách a milá zlatá koktička mi zdechla za jízdy, jak jsem byl rozjetej tak se mi ji povedlo ještě nahodit přes dvojku ale byl konec, auto začalo škubat a po chvíli rezignovalo uplně. Měl jsem štěstí, že jsem byl zrovna v jedné menší uličce asi 500m od domu, kde jsem to po chvilce dotlačil na parkovací místo. Klika, že se mi tohle nestalo na dálnice, na které jsem měl být o 10 minut později. Další peckou je, že auto by nešlo ani odtáhnout, jelikož ten geniální RS nárazník má mřížky, za nimiž je schované tažné oko, tak blbě vymyšlené, že jdou vyndat jen po sundání celého nárazníku. Prostě príma akce :) Jen doufám že tohle není prvopočátek toho, že se mi kokta začne srát
  19. Míšo jako bys mi mluvil z duše, kletby lítaly do všech stran, navíc po chvíli umíraj ramena, jak to člověk drží nad sebou delší dobu a nemůže to tam cvaknout do všech těch spon :) příště si asi tak před montáží střelim prcka, a že mě to čeká brzy, jelikož mé vysoce kvalitní diody už zase stávkujou :)
  20. Hlavně je bílá a bílá...Na některých, obzvlášť předface Oktách, je ta bílá lehce nažloutlá a to připomíná těžce firemní auto, ale jsem přesvědčenej, že Jajinova Frozen white, která se dává na současná nová auta, tu O1 krásně omladí, myslím, že to bude super :)
  21. rehy.11

    Čerňule

    Nemůžu si pomoct, ale mně se tento volant vážně nelíbí ;) Zlaté tříramínko z O1RS, samozřejmě že proti gustu...... :) Auto celkově máš moc fajn a pomalu ho šperkuješ, to se mi líbí :)
  22. Ten dekl tam drží pomocí takových kovových spon, takže když ho tam dáš tak, jak tam má být, nic drnčet nebude :) Alespoň u mě to tak je
  23. Tak po delsi dobe male oziveni. Musim rict, ze drzeni volantu je nebe a dudy, ve prospech triraminka samozrejme :) Dalsi novinkou je neprijemnost, konkretne tedy to, ze mi zacala docela desive piskat a vrzat nejspis jedna z kladek. Ktera to je, zatim netusim, ale kraval to dela silenej
  24. Copak sundat, sundat jde celkem v pohodě, ale horší to je s opětovným nainstalováním. Jelikož mi co měsíc ty mrd*y odcházej do věčných lovišť, mám v tom už docela grif :)
  25. jak rikam, kasli na lakovani a sundej to uplne, budes mit klid :) jinak kdyz jsem poprve vymenoval osvetleni RZ tak se mi stalo uplne to same, ted to uz resim tak, ze sundam ten interierovej plastovej kryt 5. dveri a pak se tam dostanes bez problemu
×
×
  • Vytvořit...