-
Počet příspěvků
351 -
Registrace
-
Poslední návštěva
Vše od uživatele rehy.11
-
Pěkný pěkný...každopádně asi nebudu jedinej komu dojem kazí CZ znáček na zadním nárazníku a k RS designu mi ani to tažný uplně nesedí, je odnímatelný?! Hned bych ho poslal do pryč :P
-
Tak on je s tim tak trošku problém, protože mi to jako 90% oprav na autě dělá známej za pusinku, takže držim hubu a krok a radši si to dostříknu dodatečně ty škrábance, jelikož dát to do pneuservisu, kde mi dělali nový kola na bavora, sice bez škrábanců, ale zas za 2000,- (včetně ventilků a vyvážení) tak se z toho poseru...tenhle chlápek mi to udělal za 4 kila, tak to budu muset překousnout, jelikož vím, že k němu ještě několikrát pojedu a všechno mi udělá za polovic oproti jakýkoli konkurenci...
-
jasně že to je ta bílá srágora, to nic nemění na tom, že jsou všechny po obvodu drbnuté z té nazouvačky ;) každopádně muj foťák v telefonu nestíhá vůbec, to asi nebude kolama :)
-
díky za kladné ohlasy :) jsem rád, že je někdo stejně ulítlej jako ja :) jinak brzdiče půjdou nejspíš do bíla, dát tam jinou barvu tak z toho bude už totální střelnice ;)
-
Lukáši myslíš že jen tím průchozím výfukem docílíš nějakého výkonového nárůstu?! Dnes jsem byl za mechanikem a vydám se stejnou cestou -> trubka místo katu a místo koncového tlumiče, ovšem nárůst výkonu bez úpravy softwaru zrovna nečekám :) jinak ještě dotaz, trubka místo koncového tlumiče má stejný průměr jako trubka místo katu? tedy těch 55mm? díky ;)
-
Neboj Garette, s tím se něco začne dělat co nevidět
-
Myslím, že názory budou asi dost rozporuplný, s tím počítám, ale toho rozhodnutí nelituju. líbí se mi to a až mi bude 50 tak už takový chujoviny vymejšlet nebudu na příští sezonu přijde zas jinačí barvička třeba :P Jinak jsem to dělal klasika sprejem, nejdřív základ, pak několik vrstev barvy :P
-
Tak dnes přezuto konečně na letní, velký mínus je, že mi všechny kola mamrd sedřel, když je obouval, takže je budu dostříkávat ještě na autě :P Jinak jsem s výsledkem nadmíru spokojen, fotky dost zkreslují a kola tam vypadají menší než jsou, real je dle mýho super Přikládám pár strašných fotek z mobilu, jakmile bude čas a místo, vyfotím to líp :P
-
Joo, ta Octaviuse ma taky paradni zvoucek...Jeste se zeptam jak se zmeni spotreba, jestli vubec? Myslim tim vyndanim katu a trubka misto tlumice :)
-
Přesně, je to pecka, to chci
-
Moc pěkný, parádní změna, taky tak trochu laboruju s výfukem a přemýšlím, co udělat, už mám doma trubku místo katu a koncový tlumič před smrtí, tudíž nevím jestli dát taky trubku. Můžu se zeptat odkud jsi trubku sehnal, jak je dlouhá, z čeho, průměr atd.? Byl bych moc vděčný za videjko se zvukem, předem díky moc
-
LOW FAMILIA uplne nevim teda leda kdyby byl videt jen predni naraznik kterej je na trave skoro, zbytek auta SCOUT stajl :lool: Podvozek by mel byt cca do 14 dnu a to ''jen'' -35 pruzinky...v patek jedu prezout tak jsem zvedav na vysledny efekt :)
-
ja bych prave xeny chtel a moc, ale ty prachy za to, to je peklo :) jinak katik bude koncem tydne fuč, tak uvidime prikladam foto z dnesniho prvniho jarniho myti
-
V tom kufru to jsou jen takové blbinky, ještě pár podobných prkotin v hlavě je :) S těma žárovkama jsem celkem v koncích, ať tam dám jakýkoli, přijde mi, že nevidím lautr nic, šílený...říkal jsem, že už do toho auta nebudu cpát ale xeny by se sakra hodily, jezdím cca 80% svých cest po tmě a vážně je to o držku
-
Tak bydleni to je zas kapitola sama o sobe, ty prachy za to jsou nesrovnatelny :D Jinak moc za uši jí chuděrce dávat nechci. Veškerý změny co dělám musí být odstranitelný pro případný prodej někdy v budoucnu. Z toho důvodu si schovávám sedačky, nárazník atp. A co čert nechtěl, nárazník jsem měl na chatě uskladněnej a nějakej dobrák mi ho čórnul, takže pecka lidi jsou holt fajn :) Tady ještě dva obrázky detailu, který jsem si vymyslel :D Vidět to sice zvenčí není, ale potěší to při pohledu do kufru :lool:
-
díky za ohlasy :) technicky to není vůbec dokonalý, ale z dálky fajn :D Zkusil jsem to prilozit k autu a celkem se mi ta kombinace i libila, tak uvidime, az na to prijdou gumy, bude to zas o necem jinem, snad to nebude Matejska :D ale zas to beru tak, ze Octavii jezdi mraky, tak proc se neodlisit od uniformity kazdodenniho zivota, mlady sme jen jednou
-
Je to barva 3020 dopravní červená, matná, ale půjde přes ní ještě bezbarvý lak, takže asi uplně matná nebude, jsem na to zvědav...Sněhulka se mění na Bloody Snowflake :P
-
Tak pro ty, co si mysleli, že jsem se zbláznil, tu mám ofiko potvrzení Jinak barva je zvláštní, z každého úhlu jiný odstín, záleží na světle, docela zajímavý, jsem zvědav, až to bude na autě :D
-
No nevim jestli by folie byla uplne vhodna, to by vyslo asi i docela draho... Houmiku tak ja je necham striknout na zeleno a v zime je ode me koupis oke?! ;)
-
Jajine ruzova uz je out, to uz se nenosi :) Jinak uvidime no, jak rikam, prestriknout to muzu vzdycky, az me to omrzi, nebo pokud to nedopadne podle predstav :) Brdice by kazdopadne sly do bila a dalsi decentni detailiky do te cervene :D
-
No já půjdu nejspíš do té oranžovo-červené, když už to má bejt cirkus tak pořádnej :)
-
Proukoukla holka jedna, pěkný pěkný :) Co kola, přijde nějaká barvička nebo zůstane klasika?! :D
-
Tak jak to vypadá kolego? :D porad jen cekas doma a hryzes si nehty nebo uz se to pohnulo? :)
-
uvidíme, přinejhorším se to lákne jinak, ale mylím, že to bude zajímavé, rozhodně ''one of a kind'' tady jedno postarší VT s barvičkami, ta barva je taková oranžovo-červená, VT neumím tak si to neumím představit ale barvy se mi obecně líbí...no uvidí se, určitě si to ještě Xkrát rozmyslím
-
Tohle je proste parada, palec nahoru
