Přejít na obsah

rehy.11

Uživatelé
  • Počet příspěvků

    351
  • Registrace

  • Poslední návštěva

Vše od uživatele rehy.11

  1. rehy.11

    Moje octa

    Pěkný pěkný...každopádně asi nebudu jedinej komu dojem kazí CZ znáček na zadním nárazníku a k RS designu mi ani to tažný uplně nesedí, je odnímatelný?! Hned bych ho poslal do pryč :P
  2. Tak on je s tim tak trošku problém, protože mi to jako 90% oprav na autě dělá známej za pusinku, takže držim hubu a krok a radši si to dostříknu dodatečně ty škrábance, jelikož dát to do pneuservisu, kde mi dělali nový kola na bavora, sice bez škrábanců, ale zas za 2000,- (včetně ventilků a vyvážení) tak se z toho poseru...tenhle chlápek mi to udělal za 4 kila, tak to budu muset překousnout, jelikož vím, že k němu ještě několikrát pojedu a všechno mi udělá za polovic oproti jakýkoli konkurenci...
  3. jasně že to je ta bílá srágora, to nic nemění na tom, že jsou všechny po obvodu drbnuté z té nazouvačky ;) každopádně muj foťák v telefonu nestíhá vůbec, to asi nebude kolama :)
  4. díky za kladné ohlasy :) jsem rád, že je někdo stejně ulítlej jako ja :) jinak brzdiče půjdou nejspíš do bíla, dát tam jinou barvu tak z toho bude už totální střelnice ;)
  5. Lukáši myslíš že jen tím průchozím výfukem docílíš nějakého výkonového nárůstu?! Dnes jsem byl za mechanikem a vydám se stejnou cestou -> trubka místo katu a místo koncového tlumiče, ovšem nárůst výkonu bez úpravy softwaru zrovna nečekám :) jinak ještě dotaz, trubka místo koncového tlumiče má stejný průměr jako trubka místo katu? tedy těch 55mm? díky ;)
  6. Neboj Garette, s tím se něco začne dělat co nevidět
  7. Myslím, že názory budou asi dost rozporuplný, s tím počítám, ale toho rozhodnutí nelituju. líbí se mi to a až mi bude 50 tak už takový chujoviny vymejšlet nebudu na příští sezonu přijde zas jinačí barvička třeba :P Jinak jsem to dělal klasika sprejem, nejdřív základ, pak několik vrstev barvy :P
  8. Tak dnes přezuto konečně na letní, velký mínus je, že mi všechny kola mamrd sedřel, když je obouval, takže je budu dostříkávat ještě na autě :P Jinak jsem s výsledkem nadmíru spokojen, fotky dost zkreslují a kola tam vypadají menší než jsou, real je dle mýho super Přikládám pár strašných fotek z mobilu, jakmile bude čas a místo, vyfotím to líp :P
  9. Joo, ta Octaviuse ma taky paradni zvoucek...Jeste se zeptam jak se zmeni spotreba, jestli vubec? Myslim tim vyndanim katu a trubka misto tlumice :)
  10. Přesně, je to pecka, to chci
  11. Moc pěkný, parádní změna, taky tak trochu laboruju s výfukem a přemýšlím, co udělat, už mám doma trubku místo katu a koncový tlumič před smrtí, tudíž nevím jestli dát taky trubku. Můžu se zeptat odkud jsi trubku sehnal, jak je dlouhá, z čeho, průměr atd.? Byl bych moc vděčný za videjko se zvukem, předem díky moc
  12. LOW FAMILIA uplne nevim teda leda kdyby byl videt jen predni naraznik kterej je na trave skoro, zbytek auta SCOUT stajl :lool: Podvozek by mel byt cca do 14 dnu a to ''jen'' -35 pruzinky...v patek jedu prezout tak jsem zvedav na vysledny efekt :)
  13. ja bych prave xeny chtel a moc, ale ty prachy za to, to je peklo :) jinak katik bude koncem tydne fuč, tak uvidime prikladam foto z dnesniho prvniho jarniho myti
  14. V tom kufru to jsou jen takové blbinky, ještě pár podobných prkotin v hlavě je :) S těma žárovkama jsem celkem v koncích, ať tam dám jakýkoli, přijde mi, že nevidím lautr nic, šílený...říkal jsem, že už do toho auta nebudu cpát ale xeny by se sakra hodily, jezdím cca 80% svých cest po tmě a vážně je to o držku
  15. Tak bydleni to je zas kapitola sama o sobe, ty prachy za to jsou nesrovnatelny :D Jinak moc za uši jí chuděrce dávat nechci. Veškerý změny co dělám musí být odstranitelný pro případný prodej někdy v budoucnu. Z toho důvodu si schovávám sedačky, nárazník atp. A co čert nechtěl, nárazník jsem měl na chatě uskladněnej a nějakej dobrák mi ho čórnul, takže pecka lidi jsou holt fajn :) Tady ještě dva obrázky detailu, který jsem si vymyslel :D Vidět to sice zvenčí není, ale potěší to při pohledu do kufru :lool:
  16. díky za ohlasy :) technicky to není vůbec dokonalý, ale z dálky fajn :D Zkusil jsem to prilozit k autu a celkem se mi ta kombinace i libila, tak uvidime, az na to prijdou gumy, bude to zas o necem jinem, snad to nebude Matejska :D ale zas to beru tak, ze Octavii jezdi mraky, tak proc se neodlisit od uniformity kazdodenniho zivota, mlady sme jen jednou
  17. Je to barva 3020 dopravní červená, matná, ale půjde přes ní ještě bezbarvý lak, takže asi uplně matná nebude, jsem na to zvědav...Sněhulka se mění na Bloody Snowflake :P
  18. Tak pro ty, co si mysleli, že jsem se zbláznil, tu mám ofiko potvrzení Jinak barva je zvláštní, z každého úhlu jiný odstín, záleží na světle, docela zajímavý, jsem zvědav, až to bude na autě :D
  19. No nevim jestli by folie byla uplne vhodna, to by vyslo asi i docela draho... Houmiku tak ja je necham striknout na zeleno a v zime je ode me koupis oke?! ;)
  20. Jajine ruzova uz je out, to uz se nenosi :) Jinak uvidime no, jak rikam, prestriknout to muzu vzdycky, az me to omrzi, nebo pokud to nedopadne podle predstav :) Brdice by kazdopadne sly do bila a dalsi decentni detailiky do te cervene :D
  21. rehy.11

    Moje octa

    No já půjdu nejspíš do té oranžovo-červené, když už to má bejt cirkus tak pořádnej :)
  22. rehy.11

    Moje octa

    Proukoukla holka jedna, pěkný pěkný :) Co kola, přijde nějaká barvička nebo zůstane klasika?! :D
  23. Tak jak to vypadá kolego? :D porad jen cekas doma a hryzes si nehty nebo uz se to pohnulo? :)
  24. uvidíme, přinejhorším se to lákne jinak, ale mylím, že to bude zajímavé, rozhodně ''one of a kind'' tady jedno postarší VT s barvičkami, ta barva je taková oranžovo-červená, VT neumím tak si to neumím představit ale barvy se mi obecně líbí...no uvidí se, určitě si to ještě Xkrát rozmyslím
  25. rehy.11

    Molík

    Tohle je proste parada, palec nahoru
×
×
  • Vytvořit...