Přejít na obsah

rehy.11

Uživatelé
  • Počet příspěvků

    351
  • Registrace

  • Poslední návštěva

Vše od uživatele rehy.11

  1. tusim ze Jajin psal o bile snehove z palety Ford ne?! :P
  2. Tak tohle je porno kara ;) obrovsky respekt a uznani priteli
  3. Já když jsem boční lišty pomocí horkovzdušky sundaval, tak se mi dost pokroutily. Je tedy pravda, že mi to bylo jedno, jelikož už jsem je neměl v plánu na auto vracet, ale asi nebude uplně sranda je při odstranění udržet v do budoucna použitelném stavu Mám to tak na své Octě a doporučuji i Tobě, sundej lišty, očisti zbytky lepidla a zpět je nevracej. Jednak ušetříš pár korun za lak a myslím, že to vypadá lépe. Ale 100 lidí, 100 chutí. Bude to fajn tak i tak
  4. Nevím, ale vypadá to super na těch Zenithech :)
  5. Odkud prosím Tě objednáváš, sháním taky nějakou normální samolepka abych zalepil prasklej lak předem díky :o
  6. rehy.11

    Krádeže

    Zlodeji, posles penize a uz je nikdy neuvidis, je toho plny mobile.de a zacina se to dostavat i k nam... :D
  7. rehy.11

    Babitchka TDI

    to foliovani je vazne super Hynku, mam neco podobneho v planu uz delsi dobu se stredovym dekorem a vydechy klimatizace, mas nejaky specialni postup jak na to?! Klidne i SZ ale myslim, ze si to vic lidi rado precte, predem diky za odpoved B)
  8. rehy.11

    O1 carbon

    jelikož má RSo v TP 16'' a 17'' od výroby tak se tam 312 brzdy vejdou
  9. Díky za rady ohledně volantu, já bych se v tom vrtal celý odpoledne a ve finále by mi to ustřelilo půl ksichtu jak se znám :) Libore to je k pos*ání fakt, lidi jsou debilní, v Tvém případně ještě ubožáci a závistivci, to je vážně člověku kolikrát do breku, když vidí na parkoviští vemena, co otevíraj dveře jako by se nechumelilo a pomlátěj denně několik aut, to je prostě pro mě něco tak strašně nepochopitelnýho. Ještě prostě když viděj, že vedle nich stojí auto, který je napucovaný a vyhoněný tak, že se o něj evidentně někdo stará a záleží mu na něm... Ale co, nemá cenu se vůbec rozčilovat, to asi prostě některý lidi nikdy nepochopěj. 90% z nich to prostě bere jako spotřební věc a řekne si, že to na lak nejezdí, což je ve svý podstatě pravda, ale vysvětluj to svý dogma někomu, kdo není CAR LIFESTYLE POSITIVE...o tom by se dalo mluvit věčně a popsat mraky stránek...:)
  10. tak to byl jinej:) ten, o kterém mluvím byl za trojku snad, proto mi mrzí, že utek jinak jaká je práce ty volanty přehodit? Dělal jsi to sám? Nevím jestli se do toho mám vrtat nebo to nechat na někom fundovanějším :-)
  11. mam dojem, že jsi mi ho vyfoukl, také jsem po něm pošilhával na bazoši :D bylo za slušnou cenovku že?! :) Pokud to tedy bylo ono ;) díky, interiér se začíná kompletovat a tenhle volant je docela dominantní a vypadá moc hezky v autě, navíc se perfektně drží :-) jinak na nárazník přijde nejspíš samolepková záplata alá wheel-whores.com pokud se sežene :D nic jiného kulturního mě nenapadá, navíc něco co bude mít plnej střed aby to zakrylo tu prasklinku :(
  12. samozrejme za steracem listecek zadnej, necekane...lidi jsou fajn :) asi tam prijde nejaka sikovna nalepka protoze se mi ted vazne nechce davat trojku za strikani narazniku. V lakyringu se uplne nevyznam, existuje nejaka sance ze by sla striknout pouze ta poskozena cast, aniz by to bylo nejak extra poznat??? Nebo bych musel proste nechat striknout cely naraznik??? Diky...:) EDIT: tak dnes mala naplast na predchozi nasrani...resp. radost velka ale ten naraznik me docela zere :-/
  13. Jestli jo, tak to abych zacal pomalu shanet nejakou tu folii, abych se moh zucastnit
  14. rehy.11

    Čerňule

    no mas to hezoucky pane :)
  15. rehy.11

    Čerňule

    Taky jsem se bal, tak jsem to dal mechanikovi spolu se spoustou dalsich veci, ktere byly na aute potreba udelat a sam bych na to nestacil :)
  16. dekuju.... Kazdopadne dnes jsem se zas vytocil do redlineu...Jdu k rodicum na jidlo, zaparkuju auto dole, stale jeste perfektne cisty, jeste se ohlizim pres rameno a kocham se jak to vypada umyty hezky. O hodku pozdeji, po obede, jdu k autu a vidim, ze je vpravo od RZ nejaka spina. Rikam si, co to ku*va je?! Samozrejme, ze se naplnil ten nejlepsi mozny scenar. Po setreni spiny jsem zjistil, ze mi do toho nejakej imbecil asi nacouval odrena lista a casti narazniku a co je uplne nejlepsi, na dvou mistech prasknul lak cca 5 cm dlouhe praskliny. Fakt bych ty dementy strilel za tohle, videt tam takovyho showmana tak bych mu asi vyvalel drzku ve snehu...2 mesice starej lak total v pi*i. Krasnej den... :)
  17. rehy.11

    Čerňule

    No to je bombice, ta černá aka RS je stejně nej To křídlo bych tam ale rozhodně spíš navrtal než lepil, na každé straně by měly bít dvě dirky na šrouby
  18. Dekuju Ono na te Octe toho uz neni moc co vymyslet aby to clovek nepreplacal, kazdopadne jsem naopak cekal ze budu tercem kritiky za strasne fotografie co sem vkladam :) jednak jsem absolutni tele na foceni a druhak moji technikou je 3Mpix fotoaparat v telefonu, takze vazne zadna hitparada ale uz jsem domluven s kamaradem, ktery ma fotograficke nacini asi za 100K, ze na jare udelame nejaky hezci obrazky tak jsem na to docela zvedav :D
  19. je pravda ze ten vyrez neni uplne 100% jak bych chtel, zkusim to jeste na jare pilnikem poopravit, na zivo to ovsem neni tolik znat jako na fotce :D Vubec nevim kterou myslis
  20. Mam v planu presne to same Jak jsi to vyresil se sloupkama? taky sprej nebo je nechas potahnout necim???
  21. Jsou doma, ale to se nechá až na jaro, to bude asi na delší rozdělávku než přehození sedáků ;) Pak se nechá přečalounit loketka do kůže a je to...:D
  22. SZ ;) Jinak si myslím, že cena se bude držet asi dlouho, jelikož jich je čím dál méně...:D
  23. Diky Vam, uznani vazne potesi :) az dam letni kola a pujde to o kousek niz, tak to bude zas o necem jinem, sam jsem zvedav a tesim se :) ale rozdil oproti puvodnimu stavu tam docela patrny je ;)
×
×
  • Vytvořit...