Přejít na obsah

karelkopp

Uživatelé
  • Počet příspěvků

    96
  • Registrace

  • Poslední návštěva

Vše od uživatele karelkopp

  1. karelkopp

    Studený start

    já mám stále tento problém a taky si již nevím rady prošel jsem snad už všechno a dělá to stále jinak zapalovací modul jsem měnil čidlo teploty taky ale menší poznatek když jsem vyměnil čidlo teploty tak to bylo tak den dva relativne ok ale pak nanovo taky začínám přemíšlet nad oxidací někde v motorovém prostoru
  2. Zdravím prosím vás jaký je rozdíl v kloubech poloosy mezi automatickou a manuální převodovkou koukám po obchodech a vydím klouby určené pouze pro automat a klouby pro manuál ale když si rozkliknu oznacení podle automobilek tak jsou tam nějaká čísla stejná a potom jsou ještě obchody kde se to ani neuráčí napsat jestli je to pro manuál či automat. Předem mockrát děkuji za jakékoliv názory Jen dodám mám automatickou převodovku a nerad bych něco objednal špatně
  3. pokud mas predface tak 1U0819635 na face je 8D0819635A
  4. ale deje se to pouze tehdy kdyz to pri studenem motoru zdechne samo jinak ted jsem se byl podivat do strev skrtici klapky a tam to vypada v poradku odporove drahy taky vypadaj ok
  5. jeste jeden dotaz je normalni ze kdyz mi to pri studenem motoru chcipne tak slysim tak pul minuty bzuceni od skrtici klapky vim ze je tam krokovy motorek ale jestli je normalni to bzuceni
  6. aha tak to jsem nevedel jinak do benzinu pridavam vif uz asi pul roku.s tim cerpadlem to mohu zkusit ale az bude studenej motor jinak jakmile je teplej tak chytne uplne v pohode
  7. to jsem jiz skousel odstavil jsem lpg a jezdil pouze na benzin asi tyden +- 400 - 500km a zadna zmena
  8. no pri volnobeznych otackach by to melo byt snad rovnomerne no diagnostika mi obcas hazi bohatou smes a stale problemy se studenyma startama vymenil jsem snad uz vsechno a stale se to deje a je jedno jestli zkousim startovat na lpg ci benzin tim tedy mohu vyloucit tlak v palivove soustave a vstrikovace lambdy jsou tam nove cidlo teploty taky vaha vzduchu taky a proste se to deje porad :( uz vazne nevim
  9. ano to vim proto jsem psal jaky rozsah mi ukazoval vagcom bylo to 0,1v az 0.8v a takhle to skakalo zcela nahodile ale po odpojeni a opetovnem pripojeni lambda sondy pred katem mi najednou diagnostika ukazovala napeti relativne v poradku kolisalo nekde mezi 0,6v az 0.7v a na multimetru napeti bylo o neco malo nizsi nez na diagnostice z duvodu odstaveneho vyhrivani lambda sondy nicmene po vypnuti klicku a znovunastartovani se tento jev opakoval a opet pomohlo odpojit lambdu pred katem a znovu pripojit a zase bylo vse ok do dalsiho startu takze lambda sondy jsou v tom nevine Jen dodám vsechny hodnoty byly na volnobeh
  10. Zdravim mohl by mi nekdo poradit kde je problem ??? jde o to pripojil jsem se vagem na napeti lambda sond a koukam napeti litalo mezi 0.1 - 0.8 tak jsem lambdy promeril multimetrem a napeti bylo stale takze lambdy ok tak jsem pripojil nejdriv lambdu za katem tak diagnostika ji zacala ukazovat v pohode pripojim tu pred katem a ta taky tak si rikam asi nejakej prechodovej odpor na konektoru tak to chcipnu nastartuji pripojim diagnostiku a zase to same kolisani odpojim lambdu pred katem a druha najednou zacala ukazovat v pohode pripojim ji a zase vse ok.tohle uz mi hlava nebere jedine co me asi napada je ze je ko ridici jednotka jinak si to uz nedovedu vysvetlit. Co myslíte vy???
  11. Zdravim omlouvám se že oživuji takto staré téma ale nechci zakládat nove. Zajímalo by mne jak proverit ventil sekundarniho vzduchu ktery mám. Jde mi o to že vsude se pise o tom ze je k nemu privedena podtlakova hadicka od magnetickeho ventilu coz je právě to, u mého ventilu není žádná hadicka a neni tam ani magneticky ventil v priloze zasílám obrázek z etky co by tam melo byt ale ja to tam vubec nemam edit: tak opet moje chyba toto je system starsi verze ja MR 2002 kde uz se to neridi podtlakem ale pres cerpadlo
  12. tak to mam souple o 1 az 2 zuby :( coz bude asi celkova pricina mych problemu
  13. prave ze je zrezly no zitra jeste kouknu poradne ale co jsem tak koukal na rozvodak tak se musi co nejdrive vymenit
  14. Zdravim chtěl jsem zkontrolovat jestli nemam o zub hozene rozvody tak jsem sundal horejsi kryt rozvodu sundal kolo podbeh a za boha nemohu najit spodni znacku na tom plechu na kole ji vidim ale proste na tom plechu nic neni :( nahore jsou videt v pohode obe jen to sponi kolo
  15. tak diagnostiku mam jen nevim jake hodnoty a tak mam merit abych z toho byl moudrejsi :( a schvalne jsem zkusil odpojit uplne cidlo teploty a bylo to jeste horsi :(
  16. tak jsem vycistil skrtici klapku dal nove svicky NGK BKUR6ET-10 a prijde mi ze je to o neco lepsi uz to pri studenem startu nedela vzdy ale jen obcas jinak hned po nastartovani se ucstaly na 800 takze nenabehne sytic a nic vetsinou to delalo tak ze po nastartovani byli vyssi otacky a ty postupne klesaly coz se nedeje potom ještě jedna věc při prudšim přidání plynu mi to střelí do vyfuku :( uz jsem z toho nestastnej a do servisu to dat aktualne nemohu kvuli praci a nahradni auto nemam :(
  17. nicmene jeste jsem si vsiml jednoho poznatku a to ze strily do vyfuku pri prudkym pridani plynu :(
  18. tak jsem ted byl u auta mam tento tyden nocni takze toho moc neudelam ale nastartoval jsem a zkousel prudce pridat plyn no co mi prislo divne tak nekde v mistech skrtici klapky je pri prudkem plynu slyset zasyceni jako by nasaval vzduch od nekud tak by me zajimalo jestli ze skrtici klapky vedou jen dve podtlakove hadice jedna smerem k nadobce s aktivnim uhlim a druha k posilovaci brzd nebo je tam jeste nejaka skryta ktere jsem si nevsiml? nebo je to normalni jev pri prudkem pridani plynu?
  19. ok jinak jsem pro jistotu delal jeste jeden test vahy vzduchu a uz vim kde jsem delal minule chybu bylo to tim ze pri tech otackach jsem nemel plne otevrenou skrtici klapku proto mi to zkreslovalo nicmene nyní mi to ve vetsine bodech ukazuje vice nasavaneho vzduchu nez je v te xls tabulce graf otacky 4600 nasavany vzduch 85.28 g/s a podle tabulky by mel pri techto otackas prisavat pouze 80.32 g/s tak nevim jestli to neco znamena nebo je to v pohode
  20. Podtlakove hadice mam na mysli Odesláno z mého Redmi Note 4X pomocí Tapatalk
  21. Jeste bych mel dotaz neda se nejak proverit jestli neni nekde unik na hadicich nebo je jedina moznost je vizualne zkontrolovat? Odesláno z mého Redmi Note 4X pomocí Tapatalk
  22. Tak to dela i po vymene teplotniho cidla a je jedno jestli zkousim startovat na benzin ci na plyn :( Odesláno z mého Redmi Note 4X pomocí Tapatalk
  23. tyto veci jsem jiz opravil lpg je jiz ok akorat si nejsem jist ohledne te vahy vzduchu ale ta je nova a nekupoval jsem cinu ale EU ale tam byl taky problem ze jsem mel unik tlaku pres posilovac brzd pred tim mi to hazelo chybu s chudou smesi. za posledni pul rok se menilo: Reduktor LPG, vstriky LPG, regulator tlaku paliva, posilovac brzd, obe lambda sondy, zapalovaci modul, zapalovaci kabely a vaha vzduchu ted jsem jeste menil to cidlo. tak uvidim jak se to bude chovat ted
  24. Tak rozdil v teplotách je 6-7°C takže asi bude nejaky divny to cidlo nicmene bych mel jeste jeden dotaz je mozne ze by diky tomuto cidlu vyskakovala chyba 16556 rada valcu 1 : system odmerovani paliva - system prilis bohaty???
  25. Jj zkusim to promerit nez pojedu z prace pri nejhotsim mam doma nastesti nove cidlo Odesláno z mého Redmi Note 4X pomocí Tapatalk
×
×
  • Vytvořit...