Jump to content

KaJe

OctaviaClub
 • Content Count

  1 148
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

5 Neutrální

Recent Profile Visitors

2 050 profile views
 1. Při úklidu garáže jsem našel nový, tedy spíše nikdy nepoužitý síťový program na Octavii III -5E08676957EY . Tipuji rok výroby 2014, protože bude z tátovo okty, který jí v tom roce dostal. Po těch letech ležení ve skříni v garáži si zaslouží nového majitele. Na dobírku neposílám, zásilkovna není problém. Cena 300,- Kč plus doprava kterou si vyberete.
 2. já tam měl původně Bosch. Osobně doporučuji hlavně měděné, žádná odporová jádra. Tesly jsem měl 2 x pak se zase utrhly koncovky, tak mi zde někdo doporučil čínské Viky a mám je tam 80 tisíc km a super a to jsem si říkal, že je klidně za tu cenu budu měnit ob výměnu se svíčkami. https://www.cc-autodily.cz/kabely-zapalov-sada-3_3
 3. To jsem kdysi také tvrdil, ale takové potahy Taso z Bolky jsou také super.
 4. Vnější jsou stejné - 357498099E a vnitřní jsou úplně jiné - 1J0498103KX. A jestli etka nekecá, tak je stejný levý a pravý.
 5. KaJe

  Zadní pás

  Jsem to říkal, že to bude špínou v zámku, ale takovou jsem fakt nečekal. ?
 6. KaJe

  výfuk

  Hustý! V katu nic takového není, musí to být ze středu, nebo spíše koncáku. Ale většinou se do výfuku nic nedává, jen pár výrobců tam "vatu" cpe. Hlavně mi neříkej, že je to výfuk Polmo.
 7. Jo jo,pěkný je, ale možná by to chtělo jiný auto. Když si vezmu, že do něj může Konny z hlediska zákona naložit jen 280 kg. Ale taky bych ho bral, kdyby mi ho někdo dal. Takhle musím vystačit se svým obyč jednonápravovým s dvoumetrovou ložnou plochou.
 8. A já to taky chápu, občas se něco přihodí abych nemusel jet dvakrát. Ale tak nějak rozumně. Jestli měl Konny 1 - 1,5 tuny hlíny a vozík má 220 kg, tak v tom nejhorším případě je to 1720 kg a to fakt už je zatraceně dost.
 9. Jestli je to moc nebo ne zjistíš, až když budeš muset jít do plnech brzd. Si to klidně můžeš příště vyzkoušet, v 90-ti naplno zabrzdit až do zastavení. Kolik má ten přívěs vlastně pohotovostní hmotnost a kolik můžeš tahat za Oktou na nebrzděném?
 10. KaJe

  2.0 + LPG

  Čeká mě to příští rok, nádrž místo rezervy na 51 litrů, jen samotná bez multiventilu, se vším všudy za 5.500,- Kč.
 11. Pokud máš kola rovně tak ne, ale stačí je vytočit do rejdu a jde to. Dělal jsem to tak na svém.
 12. To raději Cruze v sedanu, to je celkem pěkné autíko.
 13. Naftu určitě ne a pokud by to šlo, tak bych rád zůstal u nějaké atmosféry. Což je problém. Klidně bych asi oželel i výkon. Strašně se mi líbí Tipo v sedanu s 1.4 MPi a 6° převodovkou. Vůbec to nejezdí špatně, je to takový točivý motor nenáročný na údržbu, plyn by to toho šel taky a má to 4 válce.
 14. Tak to jsme na tom stejně, plus mi ještě na jiné auto chybí peníze. ? Včera jsem se vrátil z Chorvatského Pagu, najeto celkem 1876 km, spotřeba 8,12 litru LPG na 100 km. Šlapala jak víno, výkon na provoz dostačující, jen ta hlučnost na dálnici je trochu možná vyšší.
 15. Kroužek na zadní náboj nedáš, demontáží se ložisko zničí, takže musíš mít náboje celé nové. Co je to prosím tě za TDi že nemá ABS? Vždyť ty se snad dělali od verzí GLX a ty ho měli vždy a pak bylo standartem vždy.
×
×
 • Create New...