Přejít na obsah

karelkopp

Uživatelé
  • Počet příspěvků

    96
  • Registrace

  • Poslední návštěva

Vše od uživatele karelkopp

  1. karelkopp

    2.0 + LPG

    Jj je to v kpa akorat me zarazi ten tlak u kolektoru a toto je tlak pri plne nadrzi a tento tlak se ukazuje i kdyz je lpg vyple takze bych rekl ze je to tlak u nadrze a kolektor bude z map senzoru Odesláno z mého Redmi note 9 pomocí Tapatalk
  2. karelkopp

    2.0 + LPG

    Tak jsem na to kouknul az dneska nicmene hodnoty z vagu jsou nasledujici na benzin prvni hodnota nejdrive -3,1% pote spadla na -1,6% druha hodnota se stále držela na 2,3% a při LPG to bylo prvni hodnota 4,7% a druha stale 2,3%. Nicmene v priloze zasilam veskere info z lpg diagnostiky a screen lpg v aute
  3. karelkopp

    2.0 + LPG

    Jo takhle ja nevedel ze map senzor na lpg ukazuje tlak zitra se na to podivam ted jsem v praci Odesláno z mého Redmi note 9 pomocí Tapatalk
  4. karelkopp

    2.0 + LPG

    Tak ten reduktor nemel filtr kapalny mel pouze plynny takze kapalny se dodelaval pred reduktor a ty se menily ani ne pred dvema mesicema to mereni nejak nevim jak ov3rit vag mam ale nejsem v tom moc zbehlej a moc se v tom redsi nehrabu a tlak plynu ten je merenej snad jen na multiventilu ale na to se mohu podivat Odesláno z mého Redmi note 9 pomocí Tapatalk
  5. karelkopp

    2.0 + LPG

    Tak co vim tak lpg jednotka neni napojena vubec na lambda sondy a jinak diagnostiku k lpg mam jelikoz jsem musel pred delsi dobou zvysovat twplotu na prepnuti z benzinu na plyn protoze kdyz se to predtim prepinalo tak se motor dusil a byl celkove problem s prepinanim na lpg takze tim vim ze je jednoznacne nekde problem v lpg Odesláno z mého Redmi note 9 pomocí Tapatalk
  6. karelkopp

    2.0 + LPG

    Ano elektromagneticky ventil sepne na LPG to i startuje ale auto bechem chvilky chcipne neudrzi otacky ani na volnobehu to ze prepnul na lpg poznam podle toho ze se mi na te ovladaci jednotce rozsviti zelene kontrolky hladiny plynu takze v nouzovem sepnuti to nebude spis to vidim na problem bud v nastaveni lpg jednotky nebo jestli to nemuze zpusobovat multiventil ze pousti mene plynu nez ma to ale nevim jak funguje tak pouze teorizuji
  7. karelkopp

    2.0 + LPG

    ano jde mi o nouzovy studeny start ne o pravidelny u meho systemu se na lpg startuje drzenim tlacitka na ovladacim panelu pri sepnuti klicku a startovani nicmene auto na lpg za studena nechyti a je jedno jaka je venkovni teplota 😞
  8. karelkopp

    2.0 + LPG

    Zdravim tak u mne studene starty opravdu vyresila az opravdu vaha vzduchu od Bosch predtim jsem kupoval jinou tezt novou ale problem tam stale byl. Ke startum na LPG tak s tím mám problém auto mi na LPG za studena nechyti nevim proc jestli je nejak LPG blbe nastaveno nebo nevim LPG mam od NGCAR(EUROPEGAS) nekde z roku 2010 Pred rokem se menil reduktor a tez se davaly nove vstriky pro LPG ale starty stale nic 😞 s tim si nevim rady
  9. karelkopp

    2.0 + LPG

    Lpg ma vlastni senzor teploty a je mozne ze je spatnej jinak na toto bych doporucil diagnostiku lpg aby se vedelo presneji
  10. prave ze i podle diagnostiky tam gateway je
  11. To radio ma vzadu primo vystup na can otazkou je jestli to umi oktavka ci nikoliv a pokud ano tak kam to napojit nejspis na budikach Odesláno z mého Redmi Note 4 pomocí Tapatalk Ale co tak koukam tak je potreba prevodnik z can rxd a txd na can l a h Odesláno z mého Redmi Note 4 pomocí Tapatalk
  12. Mam toto https://a.aliexpress.com/_d8uuaGz Odesláno z mého Redmi Note 4 pomocí Tapatalk
  13. ma to oznaceni 8227l s androidem a gps jen to chce nejake modifikace protoze v zakladu nema antenu na wifi takze bude treba priletovat konektor na wifi antenu a tez je tam spatnej integrovanej mikrofon takze ten je treba tez vymenit a zde budu delat vystup na externi mikrofon pres jack jen ten can by mne zajimal vystupy na radio mam CAN_TXD a CAN_RXD
  14. Dobrý den prosím vás měl bych dotaz. Bylo by možné připojit 2din radio z ciny na canbus u moji oktávky r.v . 2001 komfortka 3gen. Jde mi o to aby se mi tam zobrazovaly informace jako treba otevrene dvere atd. pokud ano tak kam by se to melo napojitvim ze by to melo jit nekam na budiky ale radsi se ptam nez se v tom zacit stourat. Predem mockrat dekuji za rady. S pozdravem a pranim hezkého dne Karel Kopp
  15. karelkopp

    tlumice a vse kolem nich

    Zdravim prosím vás mohl by mi zde někdo vypsat cisla dilu pro kompletni predni tlumice i s ulozenim na octavia 1 2.0 85kw r.v. 2001 elegance Predem mockrat dekuji S pozdravem a přáním hezkého dne Karel Kopp
  16. Měl jsem stejný problém a u mne to byl zapalovací modul přesněji oxidace konektoru pro kabely svicek
  17. ok mockrat dekuji chci byt pripraven nez se dotoho pustim tak pro to se radsi ptam
  18. Zdravím prosím vás budu vyměnovat klouby na poloosách a zajímalo by mne čím povolím tuto matici https://www.skoda-dily.cz/nahradni-dil/n90587602-matice-poloosy-m20x1-5-de-4156.html jestli na to není potřeba nějaý speciální ořech na golu pokud ano kde by se dal sehnat? Předem mockrát děkuji za odpověď S pozdravem a přáním hezkého dne Karel Kopp
  19. v 99% připadů je to spíš páčka než vypínač
  20. https://www.skoda-dily.cz/nahradni-dil/06a133240-vzduchova-hadice-2-0mpi-tr-22799.html
  21. karelkopp

    Studený start

    Tak ja se musim pripojit bylo to vahou vzduchu i kdyz jsem koupil novou nejakou nemeckou znacky Huco ze skoda dily tak delala problemy.nicmene aktualne nejsou penize na dalsi tak jsem si rekl zkusim vycistit tu starou(Bosch) a ejhle studene starty uz jsou v pohode ale i tak musim co nejdrive koupit novou(Bosch)
  22. ještě bych měl jednu prosbičku a to kde se dá sehnat ořech na matici M20 nikde jsem nic nenašel a nejsem si moc jist že na to bude stačit 12 hranný ořech ptám se abych na to měl vše připravené než se dotoho pustim :(
  23. karelkopp

    Studený start

    kupoval jsem tuto vahu https://www.skoda-dily.cz/nahradni-dil/06a906461ax-vaha-vzduchu-1-8-92kw-2-0-85kw-eu-14626.html tu z evropske unie ale je mozne ze je taky nejaka vadna ale oproti te predchozi nehazi diagnostika chudou smes
  24. karelkopp

    Studený start

    Tak u me je vaha vzduchu nova a problem pretrvava nicmene k tem adaptacnim hodnotam jak vynulovat pres vag??? Odesláno z mého Redmi Note 4X pomocí Tapatalk
  25. karelkopp

    Studený start

    pak mne napadlo jestli by to náhodou nemohlo dělat i čidlo rychlosti jizdy které jsem měnil před 3 roky a nedávno mi na rj prevodovky vyskocila chyba ohledně tohoto cidla kterou jsem smazal kvuli tomu ze mam automatickou prevodovku a v tu chvili to spatne prerazuje a jakmile jsem chybu vymazal tak je zase klid a dobre radi ale ty starty jsou obcas uz sileny kolikrát mi to chytne až na popáté
×
×
  • Vytvořit...