karelkopp
Uživatelé-
Počet příspěvků
96 -
Registrace
-
Poslední návštěva
Vše od uživatele karelkopp
-
Myslite tohle cidlo? https://www.skoda-dily.cz/nahradni-dil/078919501c-dvojite-cidlo-teploty-chladici-kapaliny-febi-14484.html Odesláno z mého Redmi Note 4X pomocí Tapatalk
-
Zdravim mam problem s moji octavkou kdyz chci nastartovat za studena tak bud hned chcipne nebo drzi volnobeh ale jakmile pridam plyn zacne se dusit. Menil jsem vahu vzduchu, lambda sondy, regulátor tlaku paliva, zapalovaci modul a kabely uz me nic nenapada cim by to mohlo byt. Jeste dodam ze po nekolika startech se to srovna a auto jede normalne. Budu vdecny za jakekoliv rady. P. S. Readiness mam v poradku Odesláno z mého Redmi Note 4X pomocí Tapatalk
-
to nevim jak proverit :( ja jen koukal do dilenske prirucky do schemat nicmene vim ze na diagnostiku se pouziva k line proto na diagnostiku lze pouzit i cinske kabely kkl pro vag 304 a 409
-
ano jde to do budiku nicmene na CAN jesli jsou pripojene tak by jsi mel namerit +- 5voltu nicmene tim to nebude protoze diagnostika jede na K lince coz jsou piny 7 a 16
-
to jsou kabely pro komunikaci CAN a vedou do pristrojove desky
-
Zdravím měl bych prosbu na diagnostice mi vyskakuje chyba 16555 - rada 1: system odmerovani paliva System prilis chudy P0171 - 35-00 - - na internetu jsem se dočetl že by to mohla dělat váha vzduchu tak jsem si pres VAG 304 udělal graf z bloku hodnot 03 a před vymenou vahy vzduchu jsem mel hodnoty 2760 ot/m 29,65 g/s a na internetu jsem si nasel excel tabulku kde mi bylo receno ze pri techto otackach mam mít 173kg/h coz je nejakych 48 g/s tak jsem si rekl ok vaha vzduchu je kaput tak jsem poridil novou a hodnoty jsou srovnatelné s tou starou :( Tak by mne zajímalo kde je zakopanej pes (vzduchový filtr jsem měnil ani ne před pul rokem) pro jistotu dodávam log pred zmenou vahy a po zmene stara vaha.CSV nova vaha.CSV
-
ohledne te svorkovnice pod sedadlem to asi budu muset odmontovat sedacku ze?
-
Zdravim na mé oktávce 2.0 85kw r.v.2001 se pred nejakou dobou rozsvitila kontrolka airbagu a vag mi hlásí chybu bocniho senzoru narazu u spolujezdce a na netu jsem se docetl že je to často svorkovnicema tak by mne zajimalo kde se nachazejí svorkovnice týkající se tohoto čidla. Předem mockrát děkuji za jakékoliv rady S pozdravem a přáním hezkého dne Karel Kopp
-
Tak ted dodatecne jsem zjistil ze lambdy jsou pripojeny na svorkovnici prvni lambda je 25 a 26 a za katalizatorem je 51 a 52 tak ted už by mne pouze zajímalo které piny jsou vystupni a ktere vstupni
-
Dobrý den prosím vás potřeboval bych dopojit ridici jednotku LPG k lambda sondam a hlavně mi jde o to na které piny + dráty mam dopojit pro prvni a druhou lambdu so jsem nasel nejaka schemata k octavii tak se mi tam nepodarilo najit obe sondy ale pouze jednu RJ mam 06A906018HB. Predem mockrát děkuji za jakékoliv rady.
-
Spis chci vedet kde ho mam hledat abych mohl zkontrolovat svazek jestli tam neni nejakej spatnej kontakt Odesláno z mého Redmi Note 2 pomocí Tapatalk
-
airbag vim kde se nachazi ale me jde o snimac nehody G180 takhle nejak by mel vypadat
-
Zdravim prosím vás před nedávnem se mi rozsvítila kontrolka airbagu. diagnostika hlásí toto 01222 - Snimac nehody: bocni airbag Strana spolujezdce G180 37-00 - Defekt mne by hlavně zajímalo kde se toto čidlo nachází Předem mockrát děkuji za jakoukoliv radu
-
tak nakonec pomohlo nastaveni snimace uhlu natoceni volantu do nulove polohy
-
Svicky mi tam davali v servisu pry nejaky primo pro skodovku a jsou tam +- rok Jinak ten kod by se dal vytvořit i pres vag 304??? Nebo jedine pres hexcan?
-
Motor mam aqy na zapalování jsem kupoval novy zapalovaci modul nic vic aktualne ohledně te diagnostiky nechapu co přesně mate na mysli mam vag com 304 a ohledně lpg to je tam od roku 2011 a je to novagas rj ngcar plus
-
Dobrý den prosím vás mám problém a to ten ze mi diagnostika hazi tyto chyby 16684 - Zjisteno vynechavani zapalovani P0300 - 35-00 - - 16685 - Valec 1 Zjisteno zapalovani vynechava P0301 - 35-00 - - 16687 - Valec 3 Zjisteno zapalovani vynechava P0303 - 35-00 - - 16688 - Valec 4 Zjisteno zapalovani vynechava P0304 - 35-00 - - 16686 - Valec 2 Zjisteno zapalovani vynechava P0302 - 35-00 - - Ale divne na tom je ze kdyz tam ty chyby vidim a sviti mi kontrolka motoru auto jede v pohode ale jakmile vymazu chyby tak auto blbe startuje nedrzi otacky a chcipe myslel jsem si ze to bude zapalovanim protoze to ukazuje chybu na vsech valcich to jsem dnes dal nove a dela to stale :( jinak vstrikama to nebude protoze je jedno jestli jedu na plyn ci benzin. Předem mockrát děkuji za jakoukoliv radu.
-
prave ze ne, jedine co si tak vybavuju je ze to zacalo delat od te doby co mi v servise vymenovali predni dily vyfuku s katem a museli povolit napravnici aby se tam dostaly od te doby to zacalo blbnout nejdrive se kontrolka esp zobrazovala obcas ale posledni dobou sviti furt a diagnostika hlasi to co jsem psal jiz pred tim
-
dalo by se to nejak overit??? protoze ten snimac neni zrovna nejlevnejsi :( jedine co vim tak v bloku hodnot se mi normalne pohybuje stupne natoceni volantu
-
Dobrý den prosím vás nevěděl by nekdo co mám dělat stále mi svítí kontrolka ESP zkoušel jsem základní nastavení a taky nepomohlo diagnostika hlásí 00778 - Snimac uhlu rizeni (G85) 003 - mechanicka chyba Předem mockrát děkuji za jakoukoliv pomoc
-
Dobrý den včera jsem si na mé oktávce 2.0 85kw vsiml divného jevu. Spojka na klima kompresoru se mi spouští v krátkých intervalech ale nejdivnější na tom je to že klimatizaci mam vypnutou děje se to i v případě že mam na klimatroniku off. Předem mockrát děkuji za jakékoliv rady S pozdravem a přáním hezkého dne Karel Kopp
