Jump to content

miruna1075

Uživatelé
 • Content Count

  37
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutrální

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Už to funguje chtělo to ještě jednou klepnout na to LOG ale na to vedle filtru ne na to nahoře 😀😀 díky moc za radu
 2. Ještě se mi zdá že to přestalo fungovat po stažení aktualizace ale nejsem si jist na 100%
 3. Ahoj chlapy potřebuji poradit, přestala mi z ničeho nic fungovat aplikace VAG dpf, načtou se mi první tři ikony bluetooth, adaptér a auto vše svítí zeleně a tím to končí, ta čtvrtá ikona kolečko zůstane šedé aniž by se točilo, žádné hodnoty to nenačte až když zmáčknu tlačítko REFRESH tak to načte ale jen asi aktuální hodnotu a tím to končí, kolečko se stále netočil. Poradíte co se mohlo stát, tři roky to funguje bez problému. Zkusil jsem odinstalovat aplikaci a znovu nahrát nic, zrušil jsem párování a udělal nové taky nic. Adaptér používám ELM327 aplikaci mám placenou. Přikládám foto Děkuji za
 4. UŽ NIKDO NEMÁ ŽÁDNÉ ZKUŠENOSTI ????
 5. Žena měla na Fabii letní pneu o šířce 185 R 15 a zimní o šířce 165 R 15 a měla v zimě spotřebu skoro o litr menší než v létě na těch širších. Ale asi v tom může hrát roli i výkon motoru a zda je to benzín nebo nafta. Chtěl bych vědět jestli někdo kdo má Octavii v naftě přešel z ALU kol R 16 205-55 na R 17 222-45 a jako měl pak spotřebu zda stejnou nebo o kolik se zvýšila.
 6. Chci se zeptat o kolik přibližně se zvedne spotřeba u Octavie 2.0 TDI 103 kW když vyměním ALU kola R 16 obutá 205 55 16 za ALU kola R 17 obutá 225 45 17 Když jsem tuhle změnu udělal u Laguny benzínu tak se spotřeba zvedla o 1,5 litru což je hodně. Děkuji za rady
 7. Zdravím, chci se zeptat zda se dá nějak zkalibrovat-nastavit ukazování digitální rychlosti na displeji. Jde mi o to že rychlost se mi ukazuje ale při jízdě mi to skáče po třech čtyřech kilometrech a né po jednom. Mám Octavii po faceliftu r.v.2011 naftu. Děkuji za rady.
 8. Tak já jsem taky pacient taky kontroluji skoro každou regeneraci 😀
 9. Regenerace mi trvá tak 10-12 minut
 10. Zdravím, chtěl bych se zeptat, nechal jsem si přehrát SW 9978 na SW 9813 kvůli častým regeneracím a proto že jsem nechtěl DG soft a teď pozoruji že nájezd km se zvýšil na cca 450 km z původních cca 250 km ale co jsem vypozoroval tak když pozoruji VAG DPF v mobilu tak po přehrání SW se regenerace spouští při zaplnění cca 65% když jedu třeba po dálnici a cca 85 % když jezdím po městě do 100 % to nedošlo nikdy je to normální? A ještě se mi zdá že předtím ta regenerace trvala déle než nyní.
 11. Myslím ale že běží obě ty sahary né jen jedna, ještě se na to podívám. A když by běžel jen jeden ventilátor tak je v háji celá sahara?
×
×
 • Create New...