Přejít na obsah

Modely ŠKODOVEK


Doporučené příspěvky

Na poště mě sfoukli jak svíčku. Plastová vitrínka neporušená, prý se to mohlo "uvolnit" samo :) Bez šance. Nyní to řeším to s pánem, co to staví. Neposlal to jako křehké, ale říkal, že to předělá. Mám druhý model, ten přišel v pořádku (130LR - Sibera).

 

Hele pěkná limitka :angry: Nabourání do svěráku?

Odkaz ke komentáři

Hm, přesně takhle vyfakovali mě - posílal jsem na reklamaci RC model, maník to nepřevzal, prt. na krabici bylo místo Karel Josef nebo jak jsem ta jména zaměnil, přišlo to zpět a v krabici díra, model uvolněný, upadlý spoiler a další :-/

 

Jinak svěrák to nebyl, jen půlkilové kladívko a drsný beton před garáží:-) Oktě chyběla obě boční zrcátka, do dneška nechápu jak z ní ve vitríně prostě mohla zmizet, tak než abych to prodal za pade, zkusil jsem si jí rozdělat a dodělat :-)

Odkaz ke komentáři

S poštou mám první špatnou zkušenost, do teď vše v pohodě. No všechno je jednou poprvé.

 

Jinak Octu si měl upravit ne popravit, jiná kola, jiný lak.............zrcátka by se někde našla jiná, ne? Pamatuji si, že si to řešil s těmi zrcátky. Záhada.

 

Tady ta lepší půlka

post-193-1307126305_thumb.jpg

Upraveno uživatelem madcore
Odkaz ke komentáři
  • o 2 týdny později...

Aha, proto ten FALM v nadpisu aukcí, jsem si říkal na co to odkazuje.

 

No kéž by se ten Abrex probral. Teď už je mi jasné, proč ten výprodej Buggyr ve starších barvách, vědět to, tak jsem si jednu z nich nekupoval :smich: Údajně teď dodělávají i vejtřasky a dokonce v nových barevných kombinacích, takže kdo shání, ať nekupuje za ty šílené ceny na Aukru, apod.

 

Smutné je, že v plánech není už roky slibovaná Octavia II RS v 1:18.

Odkaz ke komentáři
  • o 2 týdny později...
  • o 2 týdny později...
  • o 2 týdny později...
  • o měsíc později...
  • o rok později...

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...