Přejít na obsah

Modely ŠKODOVEK


Doporučené příspěvky

vám se teda ty sbírky pěkně rozrůstají :) Budu muset udělat taky nějaké foto a pochlubit se s tím, co mám doma já. Zatím mám 39 kousků a už se chystám na další. ;)

 

mischicka: za kolik prodáváš ty prázdné krabičky? Potřeboval bych z octávky a fábky. Ale pouze ty, co mají jako podstavec pod auto jen ten jeden velkej "špalík", ne ty se dvěma malýma...

Odkaz ke komentáři
vám se teda ty sbírky pěkně rozrůstají :smich: Budu muset udělat taky nějaké foto a pochlubit se s tím, co mám doma já. Zatím mám 39 kousků a už se chystám na další. :smich:

 

mischicka: za kolik prodáváš ty prázdné krabičky? Potřeboval bych z octávky a fábky. Ale pouze ty, co mají jako podstavec pod auto jen ten jeden velkej "špalík", ne ty se dvěma malýma...

Je taky budu muset spočítat, ani nevím kolik jich mám.

 

Krabičky na aukro dávám kolem 40-45,- Kč, když jich někdo ode mne vezme víc, dávám lehce slevu, ale je o ně velký zájem, takže logicky nemám důvod.

 

Octavii se špalkem mám dvakrát, Fabii žádnou - i WRC i FII maj čudly ne špalek.

všechny,jen čekám na lepší ceny :smich:

Nápodobně, jedinou kterou asi nebudu řešit je č.1 - je stejná jako č. 2 co už mám :-)

Odkaz ke komentáři
ahoj máte někdo fabie wrc 1:72? A ještě jsem se chtěl zeptat jestli o nich někdo víte,že by mi dal vědět u nás ty malý nemaj skoro nikde,ale ted mi vychází vstříc v jedný hračkárně,takže možná kvůli mě objedná celou krabici....

Já dvaasedmdesátky nesbírám vůbec, mám jen zbyteček co kdysi pořídil bruder.

Odkaz ke komentáři

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...