Přejít na obsah

Jaké brzdy


Doporučené příspěvky

  • o měsíc později...

Měl jsem něco podobného.

Při koupi auta jsem měl kotouče jako zrcadlo, ale mou šetrnou jízdou po rovině s minimem brzdění kdy jezdím sám a málokdy mám zatíženou prdel jsem kotouče odepsal do 1 roku(postupová koroze s náznakem rýhování).Nyní mám nové a snažím se více využívat brzdného účinku a zatím OK.

Upraveno uživatelem Radas
Odkaz ke komentáři

Ahojte,zaujmala by ma cena prednych brz.Kompletna sada(kotuc,dosticky...atd)+ robota v autorizovanom servise.Potom ak budete prosim vas vediet aka je cena zadnych brzd.Za cca 10 000 km mam prehliadku tak sa chcem na to psychicky pripravit....nemusi byt presne cena staci cca od do.Dakujem.

Odkaz ke komentáři
  • o 6 měsíců později...

Zdar,

budu kupovat kotouče a desky na O2 od TRW. Na zadek jsou desky pro 1,2 TSI jediné 1KD (myšleno ty low dust), ale na předek jsou dvoje s PR kódem buď 1ZM (GDB1386DTE) nebo 1ZF (GDB1658DTE). V servisce jsem ani jeden z kódů nenašel. Neví někdo rozdíl kromě ceny (618 vs. 819 Kč), které vybrat?

Díky

Odkaz ke komentáři
  • o 3 měsíce později...
  • o 3 měsíce později...

Dobrý den, mám dotaz.

Chci dělat komplet brzdy na škodě Octavia 1.9 TDI 2009.Tzn. výměna předních i zadních kotoučů + destiček. V servisu mi řekli, že je potřeba vyměnit i zadní třmeny. Jinak se ty zadní kotouče po výměně rychle opotřebují/zničí. Nějak se mi to nezdá. Co si o tom myslíte? Děkuji za Vaše názory.

Odkaz ke komentáři

RAW:

Záleží v jakém jsou ty třmeny stavu,

Pokud je třmen přidřený na vedení tak nemusí správně chodit a může částečně tlačit na brzdové destičky, většinou stačí očistit vedení a namazat.

V případě, že by bylo přidřené prase, tak by pravděpodobně tekl.

Možná ses měl zeptat jaký je důvod výměny za nový třmen.

 

Tím bychom to mohli posunout výše a možná odstranit.

Upraveno uživatelem Radas
Odkaz ke komentáři

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...