Přejít na obsah

Sweds "Black lady"


Doporučené příspěvky

  • o 3 týdny později...

Díky panové. Vynasnažím se. Teď už budou jen nutné věci tzn. olej, filtry a příprava na zimu.

Peťas: Docela zajímavá story s nárazníkem. Měl jsem ho koupeny na aukru. Ale po dopasovávání držáku jsem zjistil že borec ho prodával na combi angry.gifangry.gifwallbash.gif. Přitom popisovaný byl jako klasika. Takže jsem koupil fungl nový na cc-autodily.cz. rolleyes.gifrolleyes.gifrolleyes.gif

Odkaz ke komentáři

Když už tě vyslýchám , :-) ty koncovky jsi kupoval kde a za kolik? Mimochodem od roku 2012 mají i 2.0 TDI jen jednu koncovku , ale ještě širší než má dvoulitr (55mm) . Dělají se tyto ozdobné koncovky i na ty tlustější výfuky ?? Chtěl bych něco tlustějšího , ale v tom origináním duchu :-)

Odkaz ke komentáři

Koncovky jsem kupoval na Aukru. Cena 999,-. Je to origo kus 50 mm sad.gif a já mám 2,0 TDi s 55 mm výfukemsad.gifsad.gifsad.gif. Každopádně dá se to řešit přechodama. Ja to nechal uřezat a zavařit. Pak zastříkat zinkem wink.gif.

A při dnešnim přemýšlení (a bolelo to) jsem vymyslel na příští sezonu snad duplex biggrin.gif

 

Kraclik: ja tam byl osobně pač vím jak fungujou přepravni společnosti a NO PROBLEM

Gefro: Diky chlape. Za jedna to není (ještě chybí pár věcí) ale pomalu se začíná blížit rolleyes.gif

Odkaz ke komentáři

Takže po včerejšku nový přírůstek rolleyes.gif. Skoro vše funguje teda vše funguje! Aby to bylo 100% přijde novy panel climatroniku + RJ PDC. Každopádně zvuk úchvatnýpalec.gifpalec.gif. Řekl bych že o třídu výš. Po prvních melodiích prcprc.gifprcprc.gif

Zatím jsem ani nezaznamenal problém s příjmem na jednu anténu. Uvidíme. Bud dám druhou nebo za nemalý peníz dokoupit přechodku sad.gif

Zbývá dokoupit rámeček.

post-15119-0-74517300-1352374580_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
  • o 2 týdny později...

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
  • Příspěvky

    • Laurinka je na prodej, cena k diskusi. Najeto 360 tkm, pravidelně měním rozvody a olej, tankuju jen Maxxmotion. Motorově všechno v pořádku, klimatizuje, interiér nese známky používání, exteriér odpovídá věku a nájezdu, začíná reznout, lak se loupe, takže co si budem... Minimálně jako pracant bude ještě dlouho jezdit (STK 01/2024), hezky hrát (zesík, můžu nechat i subwoofer).  Je čas se posunout dál, Baghíra zůstává doma. Fotky ještě nemám, průběžně čistím interiér.
    • Tak udělal sem co jste psal, sundal sem i manžety kde jsou spojené tyčky k řízení ale v tyčkách žádná vůle vše jde slyšet od hřebenu..ještě to řízení má takový stěhovací šroubek tím tomu asi nepomůžu? A 2. Otázka, řízení musí být ze stejného modelu? Mám 7.97 tj.kratší čepy..
    • Dveře, jako že plech určitě stejný, ostatní věci jako zámek, spouštění okna a řj už mohou být jiné. Ale to se přehodí.
×
×
  • Vytvořit...