Přejít na obsah

Sweds "Black lady"


Doporučené příspěvky

  • o 2 měsíce později...
  • o rok později...

No ty kraaaaaaso...
...jsem tu nejak dlouho nebyl :D :D :D :wallbash::wallbash::wallbash:

Diky za prani k narozkam :D :jager:

Jinak pridavam teda dnesni snazeni. Provedena vymena xenonu vcetne vybojek Osram NB Unlimited. Panove rozdil je extremni. Viz fotky...
Kazdopadne zitra jeste seridit a je to. Zitra budu delat na dalsich vecech. Az bude hotovo ukazu ;)

post-15119-0-76009900-1412359440_thumb.jpg

post-15119-0-53239600-1412359463_thumb.jpg

post-15119-0-98995100-1412359474_thumb.jpg

post-15119-0-65835200-1412359491_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
  • o 2 týdny později...

Uz mam asi rok a pul. Az ted jsem se k tomu dokopal...

...jinak je to pekne v k*nde jak by rekl nas pan president.

Vypada to ze mam praskle tesneni pod hlavou :/ :(((((

Nevite o nekom (dobrym a schopnym kdo to proste neojebe) komu to sverit? Praha nebo severni morava?

Odkaz ke komentáři

No byl jsem ve skodovce na tlakovku ale nejak se mi to nezdalo...

...byl jsem tam totiz kvuli prokousanym hadicim. Tak jsem myslel ze tj. porad ono. Nicmene ted vymenena expanzni nadoba vcetne vicka a problem porad stejny. Tzn. kdyz jedu pianko tak nic. Kdyz to tocim tak okamzite STOP chladici kapalina nadobka prazdna. Po otevreni vicka se vrati zpet. Nicmene stopy jsou po expanzce a pak po vyztuze a kolem nadobky na vodu do ostrikovacu...

Odkaz ke komentáři

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
  • Příspěvky

    • Laurinka je na prodej, cena k diskusi. Najeto 360 tkm, pravidelně měním rozvody a olej, tankuju jen Maxxmotion. Motorově všechno v pořádku, klimatizuje, interiér nese známky používání, exteriér odpovídá věku a nájezdu, začíná reznout, lak se loupe, takže co si budem... Minimálně jako pracant bude ještě dlouho jezdit (STK 01/2024), hezky hrát (zesík, můžu nechat i subwoofer).  Je čas se posunout dál, Baghíra zůstává doma. Fotky ještě nemám, průběžně čistím interiér.
    • Tak udělal sem co jste psal, sundal sem i manžety kde jsou spojené tyčky k řízení ale v tyčkách žádná vůle vše jde slyšet od hřebenu..ještě to řízení má takový stěhovací šroubek tím tomu asi nepomůžu? A 2. Otázka, řízení musí být ze stejného modelu? Mám 7.97 tj.kratší čepy..
    • Dveře, jako že plech určitě stejný, ostatní věci jako zámek, spouštění okna a řj už mohou být jiné. Ale to se přehodí.
×
×
  • Vytvořit...