Přejít na obsah

moje cerna cubka


Doporučené příspěvky

tak si tak jedu dnes koupit mamine darecek s pritelkyni a dojizdim na rizovatku. sleduji spigl a zamnou zastavilo novy santaFe a zanim vim ze jel stribrnej pasik B5. najednou mrda jak svina. pasa napalil do santafecka a santafecko do me. takze strucne: kufr pohlej dopredu, naraznik v pici, v kufru je plech prohlej dovnitrr, vyztuha vapada v poho ale chce to sdelat a podivat se. sepsali jsme tu ZPICENOU kokotinu co si stat namyslel a stejne sem zavolal benga. at si kazdej rika co chce ja je proste volam. mel jsem spoustu nejasnosti ohledne toho vypisovani , adresy,cisla atd... navic borec v santafecku prvne ze vola benga... nasledne sedli oba do auta ja na silnici cumim jak puk a volam se zdenalem... tak sem za nima valil co je a on nakonec ze policii volat nebude ze ma firemni auto a ze jede dopice at si to vyresim stim vzadu, rikam OK to je logicky... mel tam par skrabancu atd... ale nejsem znaly takze jsem nemohl vedet zda i on v tom nehraje nejakou roli , proto sem volal benga.. borec calnul 1500, coz me ho bylo lito a v pondeli jde na pojistovnu. nedej boze ze tam nepujde.prikladam par foto z mobilu

jinak borec v santafecku me nechal SPZ na pamatku zabodlou v narazniku zadnim.policie to sebrala a rekla ze si ho najdou.

 

jinak se to stalo - kdo vi - brno- kasarny- zidenice- smerem na husovickej tunel a prvni krozovatka smerem k tunelu- odbocka v levo- je tam most zeleznicni.

 

nevim jak to je zda me jeho pojistovna vyplati celou cast ja si to dam rozpoctem a budu pomale shanet dily atd... a zda budu doplacet jeste, coz by me pekne nasralo.

post-204-1261230472_thumb.jpg

post-204-1261230484_thumb.jpg

post-204-1261230495_thumb.jpg

post-204-1261230502_thumb.jpg

Upraveno uživatelem burek
Odkaz ke komentáři
romco dikec ... jako je to fakt na hovno v utery jsem si ho vyzvedl ze servisu a dnes zase je v prdeli

A to si představ že jsem před rokem na 24 prosince zajižděl do brány do domečku k rodičum a škrtnul přední náraznik :D těsně před tím než jsme usedali na štědrovečerní večeři :lol: P.S umiš si asi představit jak mě chutnal kapr ... :P

Odkaz ke komentáři
tak si tak jedu dnes koupit mamine darecek s pritelkyni a dojizdim na rizovatku. sleduji spigl a zamnou zastavilo novy santaFe a zanim vim ze jel stribrnej pasik B5. najednou mrda jak svina. pasa napalil do santafecka a santafecko do me. takze strucne: kufr pohlej dopredu, naraznik v pici, v kufru je plech prohlej dovnitrr, vyztuha vapada v poho ale chce to sdelat a podivat se. sepsali jsme tu ZPICENOU kokotinu co si stat namyslel a stejne sem zavolal benga. at si kazdej rika co chce ja je proste volam. mel jsem spoustu nejasnosti ohledne toho vypisovani , adresy,cisla atd... navic borec v santafecku prvne ze vola benga... nasledne sedli oba do auta ja na silnici cumim jak puk a volam se zdenalem... tak sem za nima valil co je a on nakonec ze policii volat nebude ze ma firemni auto a ze jede dopice at si to vyresim stim vzadu, rikam OK to je logicky... mel tam par skrabancu atd... ale nejsem znaly takze jsem nemohl vedet zda i on v tom nehraje nejakou roli , proto sem volal benga.. borec calnul 1500, coz me ho bylo lito a v pondeli jde na pojistovnu. nedej boze ze tam nepujde.prikladam par foto z mobilu

jinak borec v santafecku me nechal SPZ na pamatku zabodlou v narazniku zadnim.policie to sebrala a rekla ze si ho najdou.

 

jinak se to stalo - kdo vi - brno- kasarny- zidenice- smerem na husovickej tunel a prvni krozovatka smerem k tunelu- odbocka v levo- je tam most zeleznicni.

 

nevim jak to je zda me jeho pojistovna vyplati celou cast ja si to dam rozpoctem a budu pomale shanet dily atd... a zda budu doplacet jeste, coz by me pekne nasralo.

 

 

No................fuck............ :P :D :lol:

Odkaz ke komentáři

Lukyne, dle fotek to vypada na naraznik a viko kufru, proto ti to nelicuje s kastli (bocni narazniky s podbehy = kastle) viz foto, ale doufam, ze nemas hnutou kastlu. Jinak to moc desive nevypada. Mimochodem jak jsem ti rikal, ze mi pred dvema lety borec vjel do cesty na Stefanikove a ja musel strhnout doleva. Vzal jsem ho svetlem pochroumany predni naraznik a bocni naraznik lehce (stacilo vyklepat a nastrikat) nic desiveho, motorovy prostor bez poskozeni byl to vicemen vetsi tukanec. Nechal jsem to na plnou moc servisu a skodu si vycislili na 45 000,- :P normalne bys koupil naraznik 1500,- vyklepal bocni naraznik a nove svetlo 2500,- plus prace a nastrikani (pravda tohle bylo drazsi, protoze to i rozstrikavali ikdyz ne moc) ale porad se vlezes do 15 000,- ... nemel jsem jeste havarijni a musel jsem doplacet cca 15 000,- nastesti to castecne vzal otec na firmu, ale nikdy vice, pokud nemas havarijni pak ti u starsiho auta vetsina pojistoven amortizuje maximalne (tohle byla Kooperativa a jeste na me zkouseli ruzne srance, ze jsem platce DPH a podobne, trvalo jim to pres mesic apod.).

 

Nech si to dat na ruku a pak shanej levnejsi dily, a mozna neco usetris ve finale :D

Odkaz ke komentáři

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...