Přejít na obsah

Gefrova "UNITED"


Doporučené příspěvky

Atiku teraz si mi niečo pripomenul...raz mi zavolali kamoši ,že zapadli v dajakej diere aby som pre nich došiel...samozrejme sobota večer,spitý jak rusi a urobili mi z auta tureckú izbu,v každom rohu šabľa :D :D ,to bola hrôza...takže všeličo sa dá robit v aute :pivo:

 

to Gracho : zajtra smer Prievidza,ked bude čas tak možme dat stretko ;)

Odkaz ke komentáři

s těma kolama je to pěkný :)

 

jinak stadion MU je moc pěknej :) ve 14 když jsem tam byl s fotbalem tak jsme tam byli na prohlídce celýho stadionu a jako luxus :) a

 

Liverpool to samý :) a dokonce jsme si tam vyzkoušely nástup když nastupuje MU a pustila nám k tomu i ty znělky :) neuvěřitelný zážitek :)

Odkaz ke komentáři

jedna hliadka ano,tí boli v pohode,pokecali sme o aute,o United ,kolesá sa im páčili no pohodička...no a tí ďalší,škoda reči,doležití ,nepríjemní a arogantní :wallbash: a to som mal v aute 3-ročnú dcéru

Upraveno uživatelem Gefro
Odkaz ke komentáři

v pohode mal som trosku nabite dni v praci tak nebolo kedy ale mozme sa dohodnut teraz po velkej noci mam nocne tak kedy kolvek mozes prist za den je to hotove. treba sledovat ake bude pocasie aby sa dali aj tie listy urobit na dverach.

 

tu foliu neviem akak to je ale myslim ze moze byt v pohode pise tam ze to je od 3M DI-NOC cize aj kvalita by mohla byt dobra tazko povedat moze to byt prezentovane ako 3M ale nemusi to byt. nic lepsie asi zohnat nezozeniem akurat lacnejsie a to cinu takze kludne to bjednaj len ma tam viac odtienov tak si pozri ktory chces

Odkaz ke komentáři

haha tak to ti nezavidim no ok pozeral som a tazko povedat vies na foto to vsetko vyzera inac uplna tutovka to nebude verim tomu ze odtiem folie netrafis to by si musel zobrat ten potah a prilozit foliu ale tu co si mi poslal link sa mi celkom pozdava ta by mohla byt fajn.

 

inac ked tak na to pozeram ten potah je dost tmavy takze ani ta 900 a ani 1008 by nemusela byt zla mrkni na to zalezi ci to chces svetle alebo tmave

Odkaz ke komentáři

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
  • Příspěvky

    • OTÁZKA, KTEROU ZDE ZODPOVÍ ODBORNÍK: VÝROBCE KABELU.   myslím, že určitě v některých případech něco poškodit lze a to nevratně. Například když nastavíte nevratný omezovač rychlosti v motorové jednotce. Ale i jinde, například v některých 09 je kódování (slavný Bajt 18), který je jen maska. Vy tedy vidíte stále 00, ale on 00 není a nesmí být. Takže vrácením 00 se nic nenapraví.
    • Mě to přijde jako nedostatek proudu. Tj : odešla baterie, špatně připojené / znečištěné / zoxidované svorky na baterii . Vyhřátý silový kabel na kostru. 
    • Ahoj, mám taky origo diagnostický kabel Ross-Tech se sadou VCDS MAX. Jsem tvůrce návodů do VIS autodiagnostické postupy. Kdo má zájem o kódování světel, podsvícení budíků, ručiček, podsvícení displeje v palubní desce, či podsvícení infoteimentu... Umím! Vše je zesilováno či zeslabováno: 1) Fototranzistorem (který lze také nastavit a to nevídaně!) , (nebo ho odstavit z činnosti) 2) Car - nastaveni - světla - podsvícení palubní desky   mrkněte na částečné ukázky možností co a jak s čím... videa zde: Kódování světel a podsvícení VCDS Víťa    Rád Vám provedu nastavení dle vašich přání!!! *Samozřejmostí je Prvotní záloha Vašeho vozu, např pro STK. *Znovu přehrání Vašeho oblíbeného nastavení vozu po STK! *Všechna Data Vám pošlu i emailem, jak scan chyb, před jejich vymyzáním, tak i kompletní zálohy vozu! Můžete si je tedy přehrát i jinde, kde budou vlastnit HEX-V2 kabel... NosekVitezslav@seznam.cz Kod pro jakou jednotku_? Potřebuju číslo jednotky: 09? a Objednací číslo. Nejlépe autoscan vozu, je to možné??? Podle ostatních jednotek lze přesněji sestavit kódování! VCDS Víťa NosekVitezslav@seznam.cz
×
×
  • Vytvořit...