Přejít na obsah

Jéňova modrá bestie - the third and final evolution !!! (2014) THE END


Doporučené příspěvky

Na těchto kolech se mi moc odklon vzadu nechce dělat. Mít kola 9, 5J, tak proč ne :-) zkusim ten zadek vydorazovat přidáním druhého dorazu :-) a ani nevím jak by měli ty podložky pod naboj vypadat a co to vyjde :-(...uvidíme bude to brzy v řešení. Musim nechat lehce stočit přední podložky at mohu niž :-)

 

Jinak nepříznivé počasí me dohnalo k zavření octy do garáže, kde je po očištění, vyleštění, a natahnutí 2 vrstev vosku. Umyté okna, kola, pneu a naimpregrované sedačky. 10h práce :-D

Odkaz ke komentáři

Koukni sem http://www.drive2.ru/l/3333129/ kluk to tam má vyfocený ale už má jenom sešikmenou redukci. Dřív to měl řešený dost prasácky že pod šrouby nasázel obyč. podložky. Dolu dal tři a nahoru nic. Pak si ale nechal udělat z desky přesně pod náboj a byli zešikmený +- jako to má na fotkách. dole 1.mm a nahoře +- 5.mm. Ale 9,5 palcovky neměl. To je spíš na vytažení lemu :/

Odkaz ke komentáři

Svačikář: Tak určitě by to bylo hezký to udělat podložkou ale zase, kdo to vyrobí apod a momentálně co to bude stát. Páč tak nějak nejsou finance abych si to mohl pořídit :(

Eli a Lionel: Tak trošku prasárnička to je ale dělá to takhle úplně každý v republice, tak bych to ani já neřešil možná jinak :lol: Jinak už odklon na autě nemá co dělat, jak píše Eli, takže je to v podstatě potom všechno jedno, nikdo neuvidí jak je proveden ;)


Jinak dneska konečně dokončená menší kůra pro tu mojí plechovou potvoru. Z venku včera byla opláchnuta, umyta šampónem, dále znovu opláchnuta, vysušena. Dále se 3 hodiny leštila a nakonec přišla 1 vrstva vosku, dnes po ránu 2 a v 20:30 jsem začal s 3 pro mě finální vrstvou vosku a ve 23h jsem došel domu zlámanej zase :D....umyté dále okna, pneu, vylešněné kola....sedačky, tapce, kufr prostě vše s kůže bylo očistěno a napuštěno přípravky na kůži :)

Tak zde foto, omlouvám se za kvalitu ale foceno ve 23h v garáži :D....jinak si myslím, že se to leskne téměř jak zrcadlo :rolleyes:

post-19884-0-81147100-1401400769_thumb.jpgpost-19884-0-96439600-1401400829_thumb.jpgpost-19884-0-14706200-1401400960_thumb.jpgpost-19884-0-95454400-1401401027_thumb.jpgpost-19884-0-15482600-1401400689_thumb.jpgpost-19884-0-98448000-1401401096_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři

košin: Neboj auto stojí v garáži již 3 den a minimálně do pondělí ho ani nevyndám :D

Honzajs39: Děkuji moc, na ty problémy co s tím byli, to nevypadá až tak úplně špatně. Za hlas jsem ti vděčný a doufám, že i letos za tu snahu odvezu nějaký pohárek :)


Jinak pánové, jsem prostě rebel....ale kola jsou zapsaná :P :P
post-19884-0-26578900-1401432822_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři

Přesnou destičku pod náboj umí udělat každý kdo má CNC nebo šikovný soustružník. S cenou to taky nebude nijak snadný někde si řeknou 500,- za kus a někde 1000,- Ale spíš je těžší to vysvětlit jak to má vypadat a kam to umístit :)

 

Ale jak kluci píšou , sešikmený kola už nejsou v módě. Dneska se to pokládá co nejvíc k zemi :D

Odkaz ke komentáři

sm0g: Děkuji, taky jsem se s tím prděl takovou dobu, to bylo až neskutečné, dneska to vyluxuji a poruším to co jsem si řekl, že to vyjede až v příštím týdnu ale musím už dneska, páč je nádherně a chci vidět zase ty ksichty :D

 

Svačinkář: No, tak na to opravdu nemám :lol: to je radši udělám z podložek. Jinak odklony v módě jsou, tak uvidíme jak si s tím poradím :)

kiwi: pokusím se ale ten předek není nic lehkého s těmihle koly, ležím gumou na blatníku, takže v pondělí budu zaklepávat hrany předního blatníku a upravovat podběh :D

ciima: Děkuji Ti :) ^_^

 

 

Jinak jsem poslal registrační email na jeden srázek co se koná tu nedaleko nás pro low auta apod, tak jsem dostal povolení s registračním číslem 126, tak uvidíme zda tam udělám nějakou parádu apod :)

 

Upraveno uživatelem Hans26
Odkaz ke komentáři

Abych se k tomu vratil jen tak je jasne ze odklon je nepotreba ale pokud pak resite problem jako jako jo kdy nepomuzou uz ani podlozky pod napravu na posonuti a proste 9 palec kolo a mala guma a furt to dre o kraj gumy :-D :-D tak uz se stim musi neco malo udělat :-D :-D :-D hold pokud to che na mega dolu na staticu :-D tak to tws resim ja ale zatim bez odklonu vzadu ;-) jen ten predek dela problem neak me ted

Svačikář: Tak určitě by to bylo hezký to udělat podložkou ale zase, kdo to vyrobí apod a momentálně co to bude stát. Páč tak nějak nejsou finance abych si to mohl pořídit :(

 

Eli a Lionel: Tak trošku prasárnička to je ale dělá to takhle úplně každý v republice, tak bych to ani já neřešil možná jinak :lol: Jinak už odklon na autě nemá co dělat, jak píše Eli, takže je to v podstatě potom všechno jedno, nikdo neuvidí jak je proveden ;)

 

 

Jinak dneska konečně dokončená menší kůra pro tu mojí plechovou potvoru. Z venku včera byla opláchnuta, umyta šampónem, dále znovu opláchnuta, vysušena. Dále se 3 hodiny leštila a nakonec přišla 1 vrstva vosku, dnes po ránu 2 a v 20:30 jsem začal s 3 pro mě finální vrstvou vosku a ve 23h jsem došel domu zlámanej zase :D....umyté dále okna, pneu, vylešněné kola....sedačky, tapce, kufr prostě vše s kůže bylo očistěno a napuštěno přípravky na kůži :)

 

Tak zde foto, omlouvám se za kvalitu ale foceno ve 23h v garáži :D....jinak si myslím, že se to leskne téměř jak zrcadlo :rolleyes:

 

20140529_220926.jpg 20140529_222458.jpg 20140529_222526.jpg 20140529_222646.jpg 20140529_222704.jpg 20140529_222730.jpg

Odkaz ke komentáři

ciima: Nu dobrá, aby se neřeklo že jsem škrt :P

princes: nene nic takového ale 4 dny jsem se prděl s motorákem :(

 

cubecnik: hele měl jsem na to válcovačku, je to vatahovačka lemů, nahřál jsem to uvnitř a zválcoval tu hranu, musím říct, že to pomohlo, čekám až si auto sedne ale jsem vpředu úplně bez závitu, takže už budu vyndavat helpr

 

Zde je teda ta druhá úprava :)....nebyl čas, páč za 14 dní je sraz pro zvané a registrované a tak jsem musel konat sám :)...2 dny práce a výsledek
post-19884-0-90425500-1401886709_thumb.jpgpost-19884-0-84489800-1401886844_thumb.jpg

Jinak zde první úprava = auto bez závitu na podvozku a leží na dorazech
post-19884-0-66476700-1401887275_thumb.jpg

 

Samé tuctovky :D

post-19884-0-59639300-1401887044_thumb.jpg

 

Odkaz ke komentáři

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
  • Příspěvky

    • No ono po výměně brzd vibrace nejsou, ale kolo se hřeje vyměnilo se vše kolem brzd a bez výsledku. Proto se ptám jestli to může dělat náboj když při jízdě nehučí, každopádně už je objednaný takže v úterý by měl dorazit a ve středu se hned vymění tak doufám že bude klid už.
    • Při brzdění vibruje volant a zahřívá se Ti zadní pravé kolo. Pokud víš, že je zadní ložisko v háji, tak jej vyměň. Pokládat otázku, když jsem si vědom toho, že mám závadu na autě je trochu mimo, nemyslíš ?
    • Ahoj,prosím o radu začalo mi vibrovat pri brzdění auto a volant ... Přední brzdy a ložiska jsou rok staré, zvednul jsem auto na hever a pravé zadní kolo šlo hůř otáčet, tak jsem koupi zadní kotouče a destičky po výměně je klid ale zadní kotouč pravý  po jízdě o proti zbytku auta pálí aj litak byl teplý. Původní kotouč byl zkroucený ale desky sjeté rovnoměrně. Při výměně šel aj pistek hůř zatlačit oproti levé straně, tak jsem koupil nový třmen a brzdovku vyměnilo se to ale výsledek beze změny, takže včera ještě výměna držáku destiček + vodící čepy a vyměnil jsem i brzdovou hadici a trubku znovu se to odvzdusnilo ručka chodí nádherné na doraz kolo se točí úplně samo volně takže v brzdě problém není ale kotouč je stále rozpálený takže v brzde problém nebyl ... Moje otázka zní, může to dělat zadní náboj? Kolo nemá vůli s nábojem jde točit v pohodě ani nehuci nic ale prostě se to hřeje a hodně. Po zchladnutí jsem projel k večeru auto nebyl provoz asi 10 km zkoušel jsem nebrzdit jel jsem pomalu zastavil jsem a pravý kotouč horký takže jedině zbývá už jen náboj. Ale projevuje se takto náboj? Vím že hučí ale může se i hřát už nevím co by to mohlo dělat.
×
×
  • Vytvořit...