Přejít na obsah

Dakieho Stounka


Doporučené příspěvky

Peťo, tak to Ti chválím, děláš to moc pěkně :palec: . Buď rád, že máš klasickou sedlovou střechu, tam se dá všechno pěkně udělat, zaizolovat atd. Já mám rovnou střechu a na půdě mám výšku 25cm-80cm, takže jsem plazič a jakákoli oprava a úprava je za trest... :(

 

Eater - tak to tam máte hodně libové ceny :palec: , co třeba vím od kámošů z Ostravy, tak tam se ceny pohybují okolo 2300 Kč, což je mazec..

Odkaz ke komentáři
  • o 2 týdny později...
  • o 2 týdny později...

Nevim za co.. Da se to na miste odstranit.. Jen svobodne vyjadruji svuj nazor..

Nevím jak je pravděpodobné,že by tě za to někdo setřel ,ale určitě to je správní delikt.Bodová tabulka pro něj nemá ohodnocení bodové ani blokové pokuty,ale rovnou ve správním a to 5000-10000 se zákazem na 6-12.

Tak pozor,aby jsi nenarazil na zarytého unionistu a ten Ti neznepříjemnil život :-)

Jinak 361/2000 správní delikty §125 c1a)2

https://www.zakonyprolidi.cz/cs/2000-361

Co,kde a jak velké má na tabulce RZ být najdeš zde ,je to tam i s roztečnou kružnicí pro hvězdy :-)

https://www.zakonyprolidi.cz/cs/2014-343#cast4

Odkaz ke komentáři

Nejsem poseroutka, jen jsem pragmatickej. Nevíš komu co přeletí přes nos a budeš bez papírů a o pár litrů lehčí. Pak budeš brečet v Plivárně, že tě nějakej kokot poslal na úřad. Ono může stačit i to, že někoho koho sereš v práci a náhodou tohle bude vědět, tak tě napráší a benga se tomu asi budou muset věnovat.

Ale tak jako kdybych nic nepsal, upozornil jsem tě, víš to, tak je to na tobě.

Odkaz ke komentáři
  • o 2 měsíce později...
  • o 3 měsíce později...

Nekolikrat jsem tu psal,ze Octa u nas zustane,dokud nas STK nerozdeli.. Bohuzel nyni nastala chvile,po hodne dlouhem premysleni, kdy jsem se rozhodl Octu prodat.. Potrebujem vetsi auto a navic benzin, protoze ted s ni jezdi zena a jen kratke vzdalenosti.. Pokud byste nekdo mel zajem, necham ji za 80t..

Odkaz ke komentáři
  • Dakie locked this topic
Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
  • Příspěvky

    • Tak na geometrii nezjistí vůli v čepech nebo tyčkách řízení...  Možná by bylo lepší zajet do jiného servisu, kde ví co dělají. Odhalit vůle v řízení a celkově na částech nápravy by měl být základ! 
    • To mne bohužel nenapadlo.. tipoval sem to na ty čepy jelikož sem to auto nedávno kupoval. Také je mi divné že mechanik na geometrii nic špatného nezjistil, řekl jen že geometrie je ok já sedl do auta a žádná změna..krom té geometrie sem mu předem zmiňoval i tu vůli řízení.. 
    • Ahoj, často je i vůle v tyčkách řízení, tak je dobré měnit s čepy i tyčky. To by měl ale dobrý mechanik zjistit ještě před opravou! 
×
×
  • Vytvořit...