Přejít na obsah

Dakieho Stounka


Doporučené příspěvky

Doufám, Honzo, že budou fungovat dlouho :D Když jsem měl na FI Osramy Nightbreaker, tak mi vydržely asi 2 roky..

 

Jj, Martine, Nightbreaker plus v Kelly neměli, když jsem je kupoval a hlavně měli v akci tyhle Unlimited :)

 

Jinak zatím spokojenost, světla je o dost víc, než s originál žárovkami :)))

Odkaz ke komentáři
  • o 2 týdny později...

Dneska me Okta trosku zazlobila,ale pritom za to vůbec nemohla..Zapojil jsem vozik,zjistil,ze nesviti zarovka..Takze jsem ji vymenil.Jenze jsem nenasel 2vlaknovou zarovku,tak jsem tam dal jen 1vlakno..Nalozim vozejk,nalozim rodinu a hura ke znamym,70km..Žena se jeste chtela stavit v obchode,tak jsem zajel o vesnici vedle a ejhle,objevila se chyba Motor do dilny,rozblikalo se zhaveni..Zastavil jsem,chcipnul,nastartoval a chyba znovu..Takze zpatky domu,odpojil jsem karu a jedu k sousedovi na diag a nic..Uz to neudelalo.Na diag.chyba brzdoveho spinace..Smazano.Zajel jsem na benzinku pro 2vlakno zarovku,vymenil,zapojil a je klid..Bycb si nafackoval..

Odkaz ke komentáři
  • o 4 týdny později...

Tak dorazy jsou spotřební zboží - to vyměníš jedna dvě. :palec: To ta koroze už je horší a jak já říkám "vymítání rezavého ďábla" je silně nevděčná práce a bohužel mnohdy není na dlouho. :( Jsem zvědavý jak mi dlouho vydrží moje opravované zadní lemy blatníků.....

Držím Ti palce a doufám, že se zase letos potkáme na srazu.

 

Odkaz ke komentáři
  • o 4 týdny později...

No, myslím, že jsem loni podcenil kontrolu, mělo to být po 2 letech a já šel až po 3 letech..

 

Jj, ještě ty letní kola mám :D A divil jsem se, jak je najednou Octa krásná :D Příští týden snad jdeme na lak a zas bude holka v kondici :)

Odkaz ke komentáři
  • Dakie locked this topic
Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...