Přejít na obsah

Čubečníkova čubečnice


Doporučené příspěvky

Tak mi volal člověk z motorpower a zítra se za ním stavím na diagnostiku a zjistí kde je můj problém s tím, že to netáhne a chrochtá. Tak jsem zvědavej. Hlavně to mám kousek od domova. :palec:

 

no vidíš, tak by jsi se stavil do Ov na kafe ;) :P

 

 

No pozvání na kafe je :palec: , ale cestovat se mi tam nechce. :lool:

Odkaz ke komentáři

Tak jsem zjistil, že auto dělá všechno tak jak má. Že má obava ohledně špatného turba, byla jen obava. Nic turbu není a motor se nechová nijak neobvykle. Celkově se mi přístup Petra z SGS Motorpower líbil tak jsme se domluvili na úpravě. Takže mám nějaký ty kobylky navíc :palec: Přikládám 2 grafy. Jeden je s OBD a jeden bez. Na obou je vidět i měření před úpravou.

 

O2 2.0 TDI před a po 1 měření.pdf

O2 2.0 TDI před a po 2 měření bez OBD.pdf

Upraveno uživatelem cubecnik
Odkaz ke komentáři

Pánové nějak se nemůžu dopídit k tomu jak velký gumy do šířky i tloušku můžu dát na ty origo Zenithy... jsou to 7.5x18... koukám se totiž po zimních pneu na tyhle disky a na léto bych koupil buď Luxony a nebo Siriusy to se ještě uvidí. Ale teď musím vyřešit tohle. A ještě nevíte někdo jestli se dělá dekor interiéru v tom škodováckým rádoby karbomu kolem rádia, popelníku a kolem řadičky? Mám teď akorát lišty a střed mám černej.

Odkaz ke komentáři

abys nemel problemy s pojistovnou mel by ses ridit podle toho co mas v technicaku, vzhledem k tomu ze je to 103kW verze z vyroby tam 18" zapsany nemas, pokud je tam nikdo nedopsal tak celkove muzes mit problem.

 

Pokud jsou dopsane nevim jesli za 18" rozmer pisou M+S a pokud to tam neni nevim jestli to znamena ze tam nemuzou byt nebo ze tam muzou byt. Jinak z vyroby na tovarni 18" Zenith patri 225/40R18 a mam pocit ze pri 7.5" disku uz to bude o hubu mezi tlumicem a hranou disku z pohledu montaze retezu, ja mel problem s 7x17" Pegasusem a sport podvozkem z fabriky.

Odkaz ke komentáři

Je to 100kW verze nevím jeslti to má vliv. Zapsaný jsou na 225/40 R18 a disk 7,5x18 ET 51 to je celý jak mi to ten šmoula na ouřadu zapsal. Jsem totiž teď dostal nabídku na 235/50 R18 za pár korun a nevím jestli je tám dát nebo ne. A před mým zapsáním tam jsou největší 7x17 ET54 225/45.

Odkaz ke komentáři

Hele kámo, jednka je to tvoje volba ale za 16" dáš 5tis za navý pneu a za ty samý v 18" dáš 10tis, jinak pokud máš plechy nezapomínej na rozteč, ta asi nebude 5x112 když píšeš gumy 205/45/16 tak to bude tak fabia nebo něco a to má 5x100. a pokud 18" tak jednině 225/40/18 nic jinýho

 

17" máš 225/45/17 nebo v případě Facu disky Flash s pneu 205/50/17 u předface se dají zapsat

 

16" 205/55/16 opět nic jinýho

 

15"195/65/15 případně pokud je zapsáno tak 205/60/15

 

Tot vše nic jinýho.

 

 

Odkaz ke komentáři

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
  • Příspěvky

    • Líbí se mi, jaká se tu kvůli výměně čelního skla rozvinula diskuse ... . Má zkušenost je taková, že mi nikdy nikdo nenutil "zalepení" skla, vždy se sklo měnilo. Ano, vím, že výměna skla má svá rizika, ale stejně to sklo je po nějaké době  a porci kilometrů "osekané" a poškrábané, navíc u staršího auta se už začíná i odlepovat, takže vždy výměna. Mě tedy ca 1000,-kč/rok a spoluúčast 1000,- nezabije, takže sklo mám pojištěné a měním, když je potřeba. 
    • bigfavo vaša objednavka je už pripravena a zajtra ju posielam
    • tak potom si treba nastudovat, ze kedy sa opravuje a kedy meni a ked s tym ides do servisu, tak predsa zhodnotia, v akom je to sklo stave a navrhnu nejake riesenie. ci co len tak niekde das auto s tym, ze netusis, co sa s nim bude diat? to pochybujem.
×
×
  • Vytvořit...