Přejít na obsah

Šedá kombíková Myš


Doporučené příspěvky

Tak to asi necham soucasny osramky, rad bych za deste taky videl :)

 

Me to taky prave prislo jako docela kotel za to dat litr. Myslis ze tyhle by fungovali v poho? http://e-autodoplnky.cz/patice-t10t20/19233-cree-led-5w-bila-8led-5630smd-t10-w3w-w5w-12v-8595128247106.html Nebo nemas nejaka odzkousene? :) Nerad bych totiz, tam musel dodelavat nejaky odpory atd., to uz bych si radsi priplatil za ty z OB

Odkaz ke komentáři

Dneska dorazil balíček z OBautodily - bocni listy, koncovka vyfuku, ledky do zrcatek. A zitra jdu splasit zadni FL naraznik. A dneska prilitl i sutr do okna, takze pujde na vymenu, jenom resim problemy s pojistovnou ze nechtej zaplatit jiny sklo nez je na vinku :wallbash:. Tak snad to s nima dopadne, a kdyz jo tak rovnou i pristi tyden bude predni RS naraznik jinak az na jare.

 

A nahodou nemate nekdo tuseni kde by se dala sehnat horni cast popelniku a ramecek radicky v piano black za slusny peniz? Mam uz pres 2 mesice objednano na skoda-parts.cz, ale tam je to fakt asi beznadejny a ve skodovce za to chtej asi 3,5 coz je fakt moc :(

Upraveno uživatelem zikmeister
Odkaz ke komentáři

Dneska dorazil balíček z OBautodily - bocni listy, koncovka vyfuku, ledky do zrcatek. A zitra jdu splasit zadni FL naraznik. A dneska prilitl i sutr do okna, takze pujde na vymenu, jenom resim problemy s pojistovnou ze nechtej zaplatit jiny sklo nez je na vinku :wallbash:. Tak snad to s nima dopadne, a kdyz jo tak rovnou i pristi tyden bude predni RS naraznik jinak az na jare.

 

A nahodou nemate nekdo tuseni kde by se dala sehnat horni cast popelniku a ramecek radicky v piano black za slusny peniz? Mam uz pres 2 mesice objednano na skoda-parts.cz, ale tam je to fakt asi beznadejny a ve skodovce za to chtej asi 3,5 coz je fakt moc :(

Na vraku ve Vrsovicich mi rikal, ze piano popelnik ma novej za 200 :)

Odkaz ke komentáři

@SirMike: Myslis ten Maxi L? Dneska mam v planu se tam stavit kvuli narazniku, tak se poptam rovnou, diky za tip ;)

 

@Maro: No resim to s nema, ale moc se na to zatim netvarej, cekam na vyjadreni :(

 

@Laurin: bohuzel lakovat sam neumim a ani na to nemam zadny veci a hlavne prostor..A kdybych si to nekde chtel nechat nalakovat tak je to takova palka ze je levnejsi to koupit ze skodovky

Upraveno uživatelem zikmeister
Odkaz ke komentáři

Tie by boli idealne do predFL spatakov, nakolko tam je ziarovka situovana takmer kolmo na vozovku, cize ta cocka by prave plnila svoj ucel. Ale ty mas FL, kde je idealne mat jednostrannu ledku....napr. tu, ako som ti pisal do SZ :)

http://image.dhgate.com/albu_389466027_00-1.0x0/white-t10-4smd-canbus-nonpolar-led-5050-w5w.jpg

 

Najidealnejsie by bolo, keby taketo sided ledky robili aj cree, len zial este ich nikde nevidim :(

Odkaz ke komentáři

Bohuzel cim vetsi mesto tim vic se krade a ocividne nejvic se krade v novostabach :(

 

Ja se zase nechci omezovat kvuli debilum co kradou o vec kterou vyuzivam temer denne. Navic to bys nemohl mit vlastne ani xenony. Prvne sem se poucil a ted uz mam pojisteno, takze me to zas tolik trapit nebude az to vykradou, jediny otravny bude to obihani vseho...

Upraveno uživatelem zikmeister
Odkaz ke komentáři

No mě by spíše štvaly ty věci kolem..

 

1) Pojištění něco stojí (neberu v potaz investici 30 tisíc, protože ten Columbus jsi tam už měl, takže za to nemůžeš)

2) Rozbité okno, či vydloubnutý zámek, tím možná i poškozený lak, sedačky, palubka...

 

Běhání kolem toho, starosti, několik dní bez auta a případně další poškození, která (asi?) pojištěná nemáš...

 

Mi by to za to asi nestálo.. Každý to vidí jinak, ale docela obdivuji lidi, kteří si koupi Columba, toho jim šlohnou, koupí druhého, opět ho šlohnou a tak pořád a pořád ho kupují. Na SH byl kdysi jeden člověk, kterému to ukradli 4x za měsíc :wallbash:

Upraveno uživatelem Stickler
Odkaz ke komentáři

Denisy a prave kvuli tomu co pises sem investoval poradnou raketu do havarka - mam havarko s 0% spoluucasti (neco se stejne plati, 1000 Kč ale to je minimum) a zaroven je to havarko totalne se vsim - vandalismus, kradez, zivly, bouracky, okna atd atd.

 

Tzn. ze cokoliv me pri ty kradezi poskodej tak me pojistovna zaplati, zjistoval jsem si ze i takovy kraviny jako dulky z parkoviste a jakejkoliv sebemensi skrabanec si muzu nechat opravit na havarko. Navic po dobu opravy budu mit k dispozici nahradni vozidlo.

 

Ale je fakt ze pokud by me to kradli 4x mesicne tak bych to asi vzdal protoze si chci auta taky uzit nez abych jezdil furt nejakou nahradni fabii..

Odkaz ke komentáři

jj jediny mozne reseni je mit 100% pojistku, mam to taky tak udelane, vandalismum, kradez at uz celeho auta ci jen nejakych komponent, nehoda atd atd atd ...

jelikoz mi jednou urval zrcatka protijedouci auto, tak vim jak to chodi u meho servisu, v pojistovne telefonicky nahlasim skodu, nahlasim kde to chci opravit ... za par hodin se mi ozve likvidator, ze mam ten a ten den privest auto na zminovany servis ... auto privezu, servisak napise plnou moc (cca 10-15 min) ze faktura bude hned vystavena na pojistovnu s mym jmenem - cili nemusim to platit ja a pak cekat na pojistovnu at mi to zaplati, auto si prevezmou dostanu nahradni vuz, vse s pojistovnou zaridi vesktere papiry, ja si za x dnu prijdu pro auto stare jim vratim a jen servisu doplatim spoluucast ...

 

tim chci jen rict, ze dnes se pojistovny uz trosku hnuly (alespon ty vetsi, nevim jak to maji mensi pojistovny) a vychazeji vstrict, takze se kolem toho tolik behat nemusi, ze by jsi musel shanet vesktere dily. Jo ono kdyby si to doma nekdo delal na kolene a chtel z pojistovny vytriskat co nejvice penez, pak ano, musis vse zarizovat atd.

Odkaz ke komentáři

jj to vim, on je nejvetsi opruz a ztrata casu s policii..S pojistovnou je to v pohode, ale nez policie ohleda misto a pak musis na vyslech a ve finale nikdy nenajdou takze je to opravdu ztrata casu..

 

Ja ti nevim jestli ty folie maj vubec smysl..Takhle me bud otevrou pres zamek nebo rozbijou okynko a kdyz tam bude ta folie tak se jim v horsim pripade podari rozmlatit (myslim ze to nevydrzi vsecko) a i kdyby vydrzela tak me ve finale zkurvej dvere protoze je budou pacit :(

Upraveno uživatelem zikmeister
Odkaz ke komentáři

Pokial sa zlodejovi nepodari dostat do auta na prvu supu, tak odchadza k inemu autu. Nebude sa drbat s jednymi dverami a robit hluk, ked na sidlisku stoji dalsich 20 octavok. A ver mi, ze okno s bezp. foliou len tak nerozbijes. Jedine nejakym roxorom a to mozno tak na 15 uderov.

Zadne folie mam bezpecnostne a uvazoval som aj nad prednymi priehladnymi, ale neviem sa do toho dokopat :)

Odkaz ke komentáři
Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
  • Příspěvky

    • I když je toto vlákno již několik let mrtvé, rád bych popsal pro ty, kteří před tímto problémem stojí poprvé, jak se dveře štelují správně. Dveře se štelují šrouby na pantech vždy v horizontální rovině. Přítlak spodního nebo horního rohu dveří se šteluje šrouby na dveřích. Výška dveří na straně zámku (většinou dveře stářím spadnou a jdou špatně zavřít) se šteluje šroubama na spodním pantu na karoserii. Na předních dveřích je jeden šroub z interiéru a druhý z venku (na předních dveřích se k tomu šroubu dá dostat po oddělání zástěrky a částečně podběhu předního kola). Na horní pant, pokud není poškozený, většinou není nutno sahat. Pokud je auto na heveru, je nutno počítat s tím, že až se auto sundá, tak se karoserie prohne a dveře si trochu sednou. Tudíž je nutno dveře v autě na heveru utáhnout tak, aby byly mírně nad ideální polohou zámku. Postup výškového seštelování předních dveří: povolit šrouby na přením kole a dát auto na hever sundat přední kolo a zástěrku (na třech šroubech a dvou plastových západkách, které by se měly před sundáním vyvlíknout) vyšroubovat 2 šrouby na podběhu na straně ke dveřím (není nutno sundavat celý podběh) a povolit šroub na spodním pantu dveří, který je za podběhem dobře dosažitelný. Nyní dveře visí na spodním pantu pouze na jednom šroubu. sundat obložení interiéru z duhé strany spodního pantu (na dvou šroubech) a povolit druhý šroub pantu. Šroub je poměrně hluboko v díře u držáku konektoru kabelů dveří. Je nutná ráčna s nástavcem, nebo torx zástrčný klíč s nějakou trubkovou násadkou. V tomto okamžiku se dveře vlastní vahou propadnou a jdou zavřít jen, když se nadzvednou. dveře přivřít a podložit tak, aby byly mírně nad ideální polohou (používat dřevo a hadry, aby se nepoškrábala barva). Pokud člověk nemá k dispozici dříví příslušné velikosti, dá se použít druhý hever. Utáhnout vnější šroub pantu od kola. Musí se to párkrát vyzkoušet a dostat do ruky sílu utažení šroubu i výšku nadsazení dveří. Nakonec utáhnout vnitřní šroub. Je to docela milimetrová práce, protože při odhadování nadsazení dveří je nutno vzít v úvahu, že dveře si sednou dvakrát: jednou, když se sundá podložení dveří po utáhnutí šroubu pantu a podruhé, když se auto sundá z heveru. Takže se to musí párkrát zopakovat. Nicméně, kdo si dá záležet, má dveře seštelovány lépe než ze servisu, kde se s tím nikdo nepáře.  
    • Tak dnes jsem překonal 1500 km, píšu si to tady do deníčku 😄. Přes víkend to kašlu, to vedro je hrozné, dnes jsem jel 40 km a tachometr mi ukazoval 35,9°C - hruzinec. Jet nějaký delší kopec, tak mě jebne.🙈
    • No myslím, že jsi určitě neudělal chybu. Tak ať jsi taky spokojený. Já jsem zatím max. spokojený 😉👍 
×
×
  • Vytvořit...