Přejít na obsah

Šedá kombíková Myš


Doporučené příspěvky

Taky jsem na hluk alergický, proto jsem nechápal, jak jsem kdysi mohl jezdit s "jednadevítkou", když jsem po pár letech letos s jednou jel :D Nicméně tady mě zase prudí rezonance při volnoběhu s vypnutou klimou, kdy otáčky spadnou na 700ot/min a začne mi něco (snad ta samotná přepážka) rezonovat, když stojím na nerovnosti, nebo v kopci, tak to rezonuje vyloženě hrozně - dělají to všechny jednadvojky alespoň co vím v OII. Taky pořád přemýšlím, jak to vyřešit :)

Odkaz ke komentáři
  • o 4 týdny později...

Tak po delší době sem zase neco přípíšu :)

 

Na autě nic novýho neni, km pomalu přibejvaj momentalne tam je 233 222 :) Žádný problémy nejsou tak liju jen naftu a kapalinu do ostřikovaců a v březnu mě bude čekat servis při kterém rovnou vyměním brzdy za bremba. Jedina neprijemnost za posledni dobu byla, ze me v Praze v centru pres noc ukradli ventilky, no pro priste uz je budu pridelavat na pevno :D A do budoucna jeste nevim jestli nejake upravy budu delat, uplne jsem se jeste nerozhodl ale to ESP s PLA a kamera me furt lakaj, jen sem si trosku ted zmenil priority tak me je trochu lito do toho ty penize dat :lol:

Odkaz ke komentáři
Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...