Přejít na obsah

AUDIENCE


Doporučené příspěvky

Guest Petr Krejci

Teď to řeším u svého rádia a co jsem se dočetl, tak AUX, i když je v konfiguračním menu, je až MR2007.

 

Takže já osobně jsem utřel. Protože na AUDIENCE MR2006 nejde připojit CD Changer, tak tam nejede ani CD-AUX adapter.

Aspoň ti, kteří to zkoušeli, tak jim to nešlo.

I když jsem na zkoušku nakódovat rádio přes VAG, že má CDC, tak to nijak nereagovalo ani v chybách nic nebylo, že to nekomunikuje.

Odkaz ke komentáři
  • o měsíc později...

Ahoj, potrebuji pomoc... Moje aucience byla opravdu ta ktera AUX fyzicky nemela. Poridil jsem si tedy Audienci MP3 Ktera uz aux ma. Mam vsak problem. s pripojenim. Po vyjmuti stare ktera funguje normalne a pripojeni nove a zadani kodu radio sice funfuje, ale do repraku nejde zadny zvuk. Nevedel by nekdo v cem by mohl byt problem?? Jen pro upresneni v aute mam Sound system.

 

Dekuji za pripadne rady

Odkaz ke komentáři
  • o 2 týdny později...
  • o měsíc později...
  • o měsíc později...

Čau. Koupil jsem si dnes audienci.

Problém s tím že na MP3 to řve a na radio to jee potichu s tím asi nic nenadělám když jsem přečetl pár vláken.

 

Můj dotaz zní:

Jak se jmenuje ten konektor který musí mít antena aby šla zapojit na audienci? Potřebuji dokoupit další antenu kterou mrsknu pod palubovku ale nikde ji nemůžu najít s tím konektorem. Díky

Odkaz ke komentáři
  • o 2 měsíce později...

Zdravím všechny,

mám rádio Audience na 6cd + Sound System. Chtěl jsem se zeptat, kde seženu přední repro ve dveřích do tohoto systému. Při větších basech mi chrčí.Do škodovky se mi nechce, tak bych to raději sehnal někde jinde.

Mohl by mi sem hodit někdo nějaký odkaz, kam se kouknout?

Byl bych vám moc vděčný za každou radu či pomoc.

 

Odkaz ke komentáři
  • o 2 měsíce později...

otázka je,jestli fakt chrčí reproduktory.

já mám to samé a drnčí mi čalounění dveří.dělají to jen pravé dveře a podle toho co jsem dohledal na netu,tak je to častá bolest...

Odkaz ke komentáři
  • o 2 týdny později...
  • o 2 týdny později...

Hola! Řeším Aux. Nevím co je zač ta Audience. Auto je rok 2005. Na návodu je 1Z0 012 095 A. V návodu se píše, že tam jsou přídavné audio vstupy. Konektor Aux v autě nemám. Je nějaká šance, že ta Audience bude aux umět a já si budu moc natáhnout novej kábl s konektorem? Díky za rady.

Odkaz ke komentáři
  • o 5 měsíců později...
  • o 2 měsíce později...

buď natáhnout ještě jednu anténu nebo koupit slučovač

Ahoj, četl jsem na foru že jsi radil ze signálem u Audience. Prosím tě mám takový problém. Jak dam automatické ladění tak mi nenajde žádnou stanici. Pokud dám ruční tak ji naladím ale zobrazí se mi jen Frekfence (89.00) ale né název stanice (Impuls). Můžeš mi poradit? Zezadu rádia jsem zapojil jen bílí konektor žlutý ve svazku nemám. Pomohl by mi ten slučovač? pokud ano kde ho koupím a pod jakým kódem? Děkuji S pozdravem Kubajz

Odkaz ke komentáři

Zdravim, vyměnil jsem stream bez mp3 za audienci asi tak před rokem a něco. Před 2-3 měsíci se mi začalo rádio nějak sekat, že se občas nezapne když auto nastartuju, prostě mrtvo, občas je zaplé ale nehraje... když je problém že se nezapne tak stačí odpojit baterku a pak to zase běhá, v práci mi řekli, že se asi seká software... jde s tím něco udělat???

Upraveno uživatelem kolomlyn
Odkaz ke komentáři
  • o 2 měsíce později...
  • o 11 měsíců později...

Ahoj prosím tě chtěl bych se tě zeptat jak zjistím jakou mám Gateway popř.kde jí najdu.Měnil jsem starej Stream bez mp3 za novou Audienci s mp3 a nevím jestli mě to náhodou nevybijí baterku,a není třeba dá t jinou gatway.Rádia jsem měnil už před 14ti dny a dnes sem musel starovat přes gáble. mám O2 r.v. 06. 1,6 mpi ambiente.díky


gateway měnit nemusíš

Ahoj prosím tě chtěl bych se tě zeptat jak zjistím jakou mám Gateway popř.kde jí najdu.Měnil jsem starej Stream bez mp3 za novou Audienci s mp3 jedno tunerový, a nevím jestli mě to náhodou nevybijí baterku,a není třeba dá t jinou gatway.Rádia jsem měnil už před 14ti dny a dnes sem musel starovat přes gáble. mám O2 r.v. 06. 1,6 mpi ambiente.díky

Odkaz ke komentáři
  • o měsíc později...

Zdravím všechny. Potřeboval bych pár info. Koupil a zapojil jsem audienci. CD hraje v poho,ale rádio má občas problém něco naladit. V servise mi tvrdí,že mám jen jednu anténu(na střeše) a druhá,která je v zadním bočním skle tam není. Proto je to slabé něco naladit. Ptal jsem se na nějaký zesilovač a nic prý není. Na OI jsem něco dokupoval na zlepšení signálu,ale už je to dávno. Nemáte někdo nějaké info? Díky

jak jsi to vyřešil mam stejny problem radio moc dobre nehraje

Odkaz ke komentáři
  • o 2 měsíce později...
Ahoj prosím tě chtěl bych se tě zeptat jak zjistím jakou mám Gateway popř.kde jí najdu.Měnil jsem starej Stream bez mp3 za novou Audienci s mp3 a nevím jestli mě to náhodou nevybijí baterku,a není třeba dá t jinou gatway.Rádia jsem měnil už před 14ti dny a dnes sem musel starovat přes gáble. mám O2 r.v. 06. 1,6 mpi ambiente.díky

 

Ahoj prosím tě chtěl bych se tě zeptat jak zjistím jakou mám Gateway popř.kde jí najdu.Měnil jsem starej Stream bez mp3 za novou Audienci s mp3 jedno tunerový, a nevím jestli mě to náhodou nevybijí baterku,a není třeba dá t jinou gatway.Rádia jsem měnil už před 14ti dny a dnes sem musel starovat přes gáble. mám O2 r.v. 06. 1,6 mpi ambiente.díky

Vyřešil jsi to nějak? Řeším stejný problém jen s auto 2005 elegance a nevím zda budu muset něco dodělat nebo jen plug and play

Odkaz ke komentáři
  • o 3 týdny později...
  • o měsíc později...

Zdravím všechny. Potřeboval bych pár info. Koupil a zapojil jsem audienci. CD hraje v poho,ale rádio má občas problém něco naladit. V servise mi tvrdí,že mám jen jednu anténu(na střeše) a druhá,která je v zadním bočním skle tam není. Proto je to slabé něco naladit. Ptal jsem se na nějaký zesilovač a nic prý není. Na OI jsem něco dokupoval na zlepšení signálu,ale už je to dávno. Nemáte někdo nějaké info? Díky

zdravim ,vyresil si radio nejak aby byl lepsi prijem :??mam stejny problem dik za info

Odkaz ke komentáři

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
  • Příspěvky

    • sice jsi v sekci OIII,ale pokud jsi na FB-spoj se s Daniel Haborák,ten 100% poradí co a jak  
    • Zdravím pánové prosím o radu s pomoc  Sehnal jsem si zrcátka z O2 face na pred face mám zrcátka el.instslaci motorek  Vyměnil jsem instalaci a motorek nějak to nechce fungovat třeba okna nereagují na vnitřní ovladač  Když na klíčku podrzim odemknout tak okna dolů jdou všechna ale když podrzim zamknout tak okno řidiče nereaguje a sklopí se zrcátko jak to prosím mám rozchodit 
    • Zdravím, podařilo se vám vyřešit tenhle problém? Mám totiž na svém autě úplně ten samý. Rezonanční zvuk od motoru při 1100 ot a netuším co by to mohlo být. Jediné co mě napadá je spojka. 
×
×
  • Vytvořit...