Přejít na obsah

BMW E90, 330xD


jirka3

Doporučené příspěvky

  • o 2 týdny později...
  • o 2 týdny později...

Tak pomalu koukam po letnich pneu. Potrebuju 2 kusy o rozmeru 225/45/17 a 2 kusy 255/40/17. Jsem hodne nahlodanej vyzkouset Hankook k110, maji dobre hodnoceni v testech a jsou za slusne penize. A vcera jsem jeste objevil Toyo Proxes sport T1. Taky vypadaji zajimave. Rad bych se zeptal na vase nazory a jestli ma nekdo osobni zkusenost, sem s ni.

Diky

Odkaz ke komentáři

Michale zustavam nakonec u 17tek. Budu v budoucnu resit stavbu baraku. A az se vratim do Cech, chtel bych mit postaveno. A bez hypoteky. Takze jsem auto odsunul na druhou kolej a bude se setrit, setrit a setrit.....auto jen na jare necham strojne rozlestit, dostane novy pneu a budu ho jen udrzovat cisty a v origo stavu

Odkaz ke komentáři

Hankook bych volil jasne nad Toyo. Kamarad mel presne tyto Toya na GTI Golfu a kdyz pominu ze ubyvali, tak za 10 tkm ztvrdly jak sutr a nebyli kontrolovatelny, celkove i vtestech vyrazne horsi nez zbytek. Toyoy asi umi delat jen zavodni pneu :lol:

Hoankook jeste koukni na Ventus S1 evo 1 a i novou 2ku, pry jsou jedny jak druhe velice povedeny a za krasnou cenu, taky prave zjistuji, protoze shanim a na BMW Forech v GER nemuzou rict ani prd proti tem Hankookum :palec:

Odkaz ke komentáři

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...