Přejít na obsah

BMW E90, 330xD


jirka3

Doporučené příspěvky

Na autě naštěstí nic není. Jen na zámku od kufru je vidět, že tam někdo něco strkal, ale nejsem si jistej, jestli už to tam nebylo, nikdy jsem na to nekoukal. Daší možná varianta je, že jsem zapomněl zamknout. Jsem zvyklej ze Švýcarska a už se mi to i stalo. Ale zrovna dnes jsemsi celkem jistej, že jsem zamykal, ale ruku do ohně za to nedám. A myslím, že když jsem k autu přišel, tak že auto dvakrát bliklo, to by znamenalo zamčené auto. A že chybí kávovar jsem zjistil až doma. No každopádně kávovar fuč a zítra pojedu pro nový. Naštve to, ale stanou se horší věci.

 

Koukám Jirko, že se v tý smůle navzájem střídáme sad.gif

Odkaz ke komentáři

Tomáši nejdřív jsem si to taky myslel, jelikož jsem kávovar vyložil z kufru, když jsem před výdejnou MALL nakládal další věci. Taky jsem tam hned mastil, ale cestou mi došlo, že jsem se potom stavoval u kamaráda a ten kávovar v kufru viděl, ještě se mě ptal, jestli je pro mě. A navíc ty knížky jsem vyzvedával až na konec a pak hned auto zaparkoval u Karláku. Takže to někdo švihnul. Spíš se kloním k tomu, že jsem auto asi nezamknul, ale jistej si nejsem

Odkaz ke komentáři

To já mám zase návyk nezamykat tady ze Švýcarska :angry:

Jinak včera cesta z Čech do Švýcarska. 2 lidi a nervanej kufr plus zadní sedačky až po strop. Dálniční tempo Čechy-Švýcarsko 160-180, posledních 200 km Švýcarskem jen 130 a doma na mě svítil průměr 6,9. Takže maximální spokojenost, myslel jsem, že to bude jezdit za víc

Odkaz ke komentáři

Tak ve Švýcarsku je dálniční limit 120. A je pravda, že tu skoro všichni dodržujou. Přes den určitě a večer tu jezdí tak max 140. Policie tu má hodně velký respekt, postihy za rychlost jsou tady nekompromisní. Na druhou stranu si tady ten respekt zaslouží, myslím, že slovo úplatek je jim neznámý, rychlost měřej jen na logickejch místech a hlavně jejich chování vůči řidičům je na úplně jiné ůrovni než v ČR. Jednou jsem jel služebákem po dálnici a absolutně jsem si nevšimnul, že tam ještě nebyla dálniční známka. Na sjezdu mě chytili, zkontrolovali auto a jen mě upozornili, že nemám dálniční známku. Ale že jsem prý cizinec, tak o tom asi nevím. Vrátili doklady, popřáli hezkej den, řekli ať ve firmě upozorním na tu známku a jel jsem dál. Prostě chování perfekt. Takže po dálnici tu jezdím max 140 a mimo obec, kde je 80, nejedu víc jak 90-100.

Odkaz ke komentáři

Dobry :D , byl jsem na ceste u nas v Kärnten u zakaznika , pres Pass, a bylo to :palec:

Byla kalamita i predokolky staly pouze AWD jelo a jelo :lool: Volvu a Michelinkam diky :lol:

Jinak proc to odhrabujes, s tim tvym nizkym autem to jendou prohrabnes jak s radlici :lol:

Upraveno uživatelem luigi5
Odkaz ke komentáři

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...