Přejít na obsah

Michiho detailingový kroužek


Doporučené příspěvky

Laconi: Kdyby to byl Štěpánův obchod, tak asi nenakupuje na detailingshopu, ne? lol.gif Jinak po včerejší mailové urgenci mi volal týpek ve 20:30 údajně z pošty a že mi to dnes přijde, tak jsem zvědavej... Prej si mojí objednávku vzal kolega do auta, že to pošle a zapomněl na to a teď je někde na chalupě.. rolleyes.gif Toto byla moje poslední objednávka u detailingshopu...

Odkaz ke komentáři

Vitto, dvě věci nebyly skladem, objednával jsem již minulé pondělí. Ale od úterý 21.5. je u objednávky připraveno k odeslání, tak to znamená, že všechny věci už měli a ještě když mi to potvrdil včera do telefonu, že to kolega "zapomněl" odeslat a má to s sebou na chatě... A kdybych se včera nepřipomněl mailem, tak to dostanu až za měsíc, ne? Prostě konec..

Odkaz ke komentáři

Twe, Michi, mi neříkej, že kdyby zboží nebylo skladem, tak v úterý nezmění stav objednávky na "Připraveno k odeslání" angry.gif Další věc jsou rozbalené produkty, jak tu psal jirka a ještě někdo.. sám jsem zvědavej, co na mě bude čekat za překvapení.. To mám sto chutí se na celej detailing vykašlat angry.gif

Odkaz ke komentáři

dakie jasne, ale tak muze byt pripraveno k odeslani 200 zasilek a nejde to treba stihnout, vim o cem mluvim...

 

jasny, ze pripominat by ses asi nemel a rovnou ti mohli brnknout

 

nechci nikoho hajit nebo hanit, nejlip kdyz kluci napisou sem rovnou. chybka se muze stat vzdycky.

 

samo bych radeji abyste objednavali u DS, aby mel dal klub vyhody jako spolupraci na seancich, akci na srazu a vy slevu..

Odkaz ke komentáři

Vitto mě taky nedělá si počkat den, dva obvzláště když nemají na stránkách napsáno že to muže chvíli trvat :) Dobrá objednávám poprvé a je ve zvyku dostat objednávku do 48 hodin. Ale mít furt na stránkách že moje objednávka se připravuje a ona je mezitím na poště u nás, je divný... :D

Odkaz ke komentáři

No tak ale ty mas ten lepsi pripad :)

 

poslalo se ale zapomnelo odmacknout

 

Ja vzdycky v tomhle si sednu a rikam si, ty jo, driv si poslal objednavu faxem, den si pockal nez to nekdo potvrdil, dalsi tyden si pockal nez ti neco prislo

 

Dneska proste vsichni vsechno hned a jak clovek na email neodepise do 10 minut uz ti volaji a hrozne se divi ze jejich email nemas pomalu vytisknutej a nemodlis se pred nim :)

 

Ale to je samozrejme ujety, v dnesni dobe uz je to jinak :) a chapu, ze sluzba ma byt 101% aby byl clovek spokojenej a vracel se.

 

POdnety klukum predame a popovidame si o tom, aby to pro vas bylo vzdycky nejlepsi a nejpresnejsi

Odkaz ke komentáři

jj na tohle si musíte v dnešní době dávat pozor a rozhodně zlepšit. Dneska se objednává tak, že když je zboží skladem tak do druhého dne to máte doma a to ve většině obchodů a lidé jsou na to zvyklí. Dneska to prostě takhle dělat nejde. Max 3dny jinak zákazníka ztratíte. :pivo:

Odkaz ke komentáři

Tak treba ja chapu, ze nektere produkty nejsou skladem a musi se pockat na dovoz ze zahranici, na tom nevidim nic spatnyho. Ja mel oobjednavku vyrizenou hodne rychle, mel jsem stesti, ze bylo vse skladem. Komunikace super. Jedinej problem bylo pouzity mikrovlakno. Holt stalo se, i kdyz by nemelo. Ale stanou se mnohem horsi veci. Kdyby se to melo nekdy v budoucnu opakovat, tak uz bych se urcite ozval, ale pevne doufam, ze se jednalo o omyl;-)

Odkaz ke komentáři

Ja se taky pridam ke kritice, ale ne jen spatny, objednaval sem si dve polozky a cekal sem na ne tyden a porad nic, tak sem vzal telefon a zavolal, vzdyt od toho mi pusa narostla a zeptal sem se jak je na tom moje objednavka bylo mi receno ze uz ji maj pripravenou ze bohuzel nemeli zbozi skladem a ze ho budou posilat a byla mi nabidnuta i alternativa ze neni problem si pro to priject na chodov klidne i v jedenact vecer kdy jedu z prace coz myslim ze je super pristup ( omluvili se, ihned zapracovali na reseni, a byly ochotny se setkat klidne v noci!) Ja osobne pracuju taky v obchode a vim ze muze byt "milion" duvodu proc to zbozi neni a dalsich "milion" proc ho nema zakaznik. V dnesni pos... dobe chce kazdej vsechno hned a nejlip zadarmo. Ja sem z ds spokojen a budu objednavat tam, protoze vim ze i kdyz si chvilku pockam tak budu mit super zbozi za super cenu a jeste radu ktera je k nezaplaceni! A to mi za to stoji! Vam ne?

 

Ps: za jak dlouho vam myslite dorazi zbozi z ebay? Bude to co jste objednavali? Bude to original? Bude to nerozbaleny? Myslim ze reseni pak bude slozitejsi nez napsat xMichimu...

Odkaz ke komentáři

Já myslím, že tak trochu zapomínáte na friends benefits, (sorry za invektivu) : ale do dnes jste mohli žít bez toho a teď vám pár dní počkání vadi? Jak už jsem tu zmínil, tak jde i o sekundární doprovodné výhody které, jak vidím, tu asi někteří neocení...asi to mám hozené trochu jinde :-)

 

Jo, je mi jasný, že se jich tu budeš zastávat. A nějaký další doprovodné výhody jsem teda neobjevil..

 

Jsem zvyklej si počkat, nemám s tím sebemenší problém. Ale také mám zkušenosti s eshopama, že když je zboží připraveno, tak max. druhý den odesílají. Dnes je konkurence veliká a každej se snaží o spokojeného zákazníka. U DS mi to tak nepřišlo. Mají to jako full-time job nebo e-shop je jen jako přivýdělek k nějaký normální práci? Na mě to totiž působí tak, že je to jen něco navíc a proto k tomu taky tak přistupujou..

 

Jinak abych tu jen nekritizoval, tak je pravda, že balíček včera přišel a zboží bylo v pořádku palec.gif

Odkaz ke komentáři

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
  • Příspěvky

    • Laurinka je na prodej, cena k diskusi. Najeto 360 tkm, pravidelně měním rozvody a olej, tankuju jen Maxxmotion. Motorově všechno v pořádku, klimatizuje, interiér nese známky používání, exteriér odpovídá věku a nájezdu, začíná reznout, lak se loupe, takže co si budem... Minimálně jako pracant bude ještě dlouho jezdit (STK 01/2024), hezky hrát (zesík, můžu nechat i subwoofer).  Je čas se posunout dál, Baghíra zůstává doma. Fotky ještě nemám, průběžně čistím interiér.
    • Tak udělal sem co jste psal, sundal sem i manžety kde jsou spojené tyčky k řízení ale v tyčkách žádná vůle vše jde slyšet od hřebenu..ještě to řízení má takový stěhovací šroubek tím tomu asi nepomůžu? A 2. Otázka, řízení musí být ze stejného modelu? Mám 7.97 tj.kratší čepy..
    • Dveře, jako že plech určitě stejný, ostatní věci jako zámek, spouštění okna a řj už mohou být jiné. Ale to se přehodí.
×
×
  • Vytvořit...