Přejít na obsah

Audi A6 C6 3.0TDi - Berry


Michal K.

Doporučené příspěvky

Jardo, moc dekuju, udelej mi urcite tu fotku druhe vrstvy prosim, snad se do toho o vikendu pustim, jestli bude cas a pekne...

 

Jinak dnes jinde prevazeno na laserove vyvazovacce. Vsechna kola byla rozhozena, dalo se aspon cerne zavazi :palec: A hlavne se zjistilo, ze jsem tam nemel origo srouby, pani predesle majitelce to asi nekde prohodili, protoze mely spatnou dosedaci plochu, dosedaly jen casti. Takze ted uz je to v poho a bez vibraci a jakychkoliv problemu...ted uz jen uzivat jizdy :wub::palec:

Odkaz ke komentáři

Normalne mi kola dela Marek Smetana ale na 18" si moc netroufa. I on tam prave byl obouvat svoje nove 18" tak tam zitra sjedu. A bud bile mit budou nebo ne. Uvidim. Stejne to potrebuju jen nazout a vyrazit ;)

Upraveno uživatelem Kube
Odkaz ke komentáři

Přesně tak, matná metalíza.. chtěl jsem tu Audi vyfotit už minulý týden ale když jsem měl teď víc času, zkusil jsem si i sáhnout, není-li to folie a neni :-) Vypadá to hodně dobře..

a ještě jedna matná záležitost.. tentokrát folie.. jinak asi soused od matné AUDI, parkovali vedle sebe.. :D

post-131-0-82902100-1367178682_thumb.jpg

Upraveno uživatelem Superfatty
Odkaz ke komentáři
  • o měsíc později...
  • o měsíc později...

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...