Přejít na obsah

Audi A6 C6 3.0TDi - Berry


Michal K.

Doporučené příspěvky

jo tak. O žádných větších, které se týkají všech koncernových značek nevím. Tohle byl docela slušný průser na který se narazilo při testech v Číně a Austrálii. Obě země jsou svým způsobem extrémní; jedna svým provozem a prachem a druhá prachem a podnebím. A tam se začaly vyskytovat chyby v elektronice převodovky, která hlásila málo oleje.

Odkaz ke komentáři
  • o 2 měsíce později...

Tak pritelkyne si dnes dovezla domu noveho mazlika, Seat Leon 1.2tsi 63kw Reference + neco navic. Moc pekne auticko, napriklad zavirani dveri zevnitr i zvenku je na vyssi urovni nez u O3. Na tohle jsem citlivy a poznam to hned. Napr nova i30 od Tomase (Drastys) je na tom jeste o poznani lepe, rekl bych na stejne urovni jako moje audi, ne-li vyse. Kdyby nekoho zajimala vybava, tak muzu napsat.

 

Je to predvadecka s najetyma 1000km, sleva 110tis snad, takze nebylo co resit. Ve hre byla jeste ojeta A3 sportback nebo golf 6. Ale todle je nove, s 3letou zarukou.

 

Zajima me, jak je to s dodelavanim veci. Kvuli nejake te registraci online, tech dilu. Tyka se to predevsim kozeneho volantu, parkovaci asistent vzadu, casem treba fullLED svetla dopredu a zadni LED lampy. Muze mi nekdo k tomu neco rict? Dekuji predem.

 

Nejake fotky narychlo, dneska bylo hnusne jako na potvoru a prselo.

 

 

post-75-0-03414700-1390247514_thumb.jpg

post-75-0-06184900-1390247525_thumb.jpg

post-75-0-99139200-1390247531_thumb.jpg

post-75-0-43541000-1390247537_thumb.jpg

post-75-0-86407100-1390247542_thumb.jpg

post-75-0-47983200-1390247548_thumb.jpg

post-75-0-58646000-1390247552_thumb.jpg

post-75-0-12172200-1390247558_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři

Tak dnes proběhl 90tis servis v Audi. Materiál svůj včetně olejů a dohromady mě to vyšlo na cca 9tis s prací s tím, ze asi 1600kc jsou výbojky, které ještě nemusely být meneny , ale já je už vyměnil, protože se mi zdálo, že jiná auta nová svítí více. Z výroby tam byly jak jsem zjistil Osramy, Ikdyž Etka píše Philips. No dal jsem tam Philips 4300K a rozdíl viz fotka. Myslím ze dost velký. Teď jsem spokojený. Jinak celkove si myslím, že super cena za garancku.

post-75-0-43204700-1390426473_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři

10 000 je asi minimum, u nas v Audi 600€ a mimo autorizaku do 300€.

 

Nechcem ta sklamat, ale celkovo A6 ma strasne bixenony, vsimol som si to na mojej, kde som skusal aj cisto novy a rozdiel nebol. Ale tyka sa to iba 4F aj ked musim uznat, ze ti to svieti celkom dost...

Me nezklames, ja mam jine svetla nez jsi mel ty, tam je i jina cocka ve faceliftu, je vetsi. Dali si na tom udajne zalezet, protoze puvodni xenony na 4F kritizovalo hodne lidi. Kdyz jsem mel pujcenou pred koupi 4F pred faceliftem, tak jsem taky byl zklamany, protoze to svitilo mene jak OII, tak jsem hned hledal na netu a reakce me uklidnily. Facelift sviti good, ikdyz nektera auta sviti asi lepe. Vcera po vymene vybojek jsem to porovnaval s brachovym CC a passatem 2012 a sviti to nastejno.

dobra svarecka

Tohle je reakce na co Ondro :D ?

Odkaz ke komentáři

Nevite kluci, jestli ma Leon taky aktivni kapotu a tudiz by tam nemel byt drzak SPZ?

Seat aktivní kapotu nemá, a pokud vím, tak se s tím ani nepočítá. Více méně aktivní kapota zatím v koncernu není; těch pár kusů na OIII se nepočítá :smich:

 

Z dnešního pohledu je opravdu nejlepší koupě právě Leon. Nejlepší poměr cena/kvalita. Pokud pomineš těch pár věcí, který do Seatu nenakonfiguruješ (např. ve srovnání s Golfem), tak je to dobrá volba. Dokonce jsem našel i pár seatích kousků, který byly v určitých detailech dílenského zpracování na vyšší úrovni než G7! :palec:

Zkrátka se teďka opravdu koncern zaměřil ve velkém na záchranu týhle španělský značky i za cenu kompletního přeskládání modelové hierarchie v rámci nižší střední třídy.

Odkaz ke komentáři
  • o 3 týdny později...

No co se týče vyhlášky tak aktuálně je to špatně, ale nedávno jsem někde četl, že snad u nových aut s denním svícením už musí povinně svíti i zadek ?? Zkus po tom popátrat ;)

 

Michale: včera jsem jel A6 co máš ty akorát ve verzi Allroad.. Proč to hlavně píšu, v audi bylo 280hp a byl to neskutečnej masakr :ph34r:

Odkaz ke komentáři

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
  • Příspěvky

    • Ahoj, nedořešil to někdo? Mám taky 1,4 TSI 2013 Liftback a takovou nestabilitiu jsem u žádného auta nezažil 😞 okresky jsou v pohodě ale jak člověk zajede na dálnici nebo jede rychleji, tak je auto šíleně nestabilní, stačí aby trochu foukl vítr a autem mě to hodí do strany.. Kola nafoukané dle doporučení výrobce, geometrie OK.. Neměnil někdo třeba převodku řízení ?
    • Laurinka je na prodej, cena k diskusi. Najeto 360 tkm, pravidelně měním rozvody a olej, tankuju jen Maxxmotion. Motorově všechno v pořádku, klimatizuje, interiér nese známky používání, exteriér odpovídá věku a nájezdu, začíná reznout, lak se loupe, takže co si budem... Minimálně jako pracant bude ještě dlouho jezdit (STK 01/2024), hezky hrát (zesík, můžu nechat i subwoofer).  Je čas se posunout dál, Baghíra zůstává doma. Fotky ještě nemám, průběžně čistím interiér.
    • Tak udělal sem co jste psal, sundal sem i manžety kde jsou spojené tyčky k řízení ale v tyčkách žádná vůle vše jde slyšet od hřebenu..ještě to řízení má takový stěhovací šroubek tím tomu asi nepomůžu? A 2. Otázka, řízení musí být ze stejného modelu? Mám 7.97 tj.kratší čepy..
×
×
  • Vytvořit...