Přejít na obsah

Audi A6 C6 3.0TDi - Berry


Michal K.

Doporučené příspěvky

Tusim, ze A6 po faceliftu ho mela v zakladni vybave. Ten dekoder vybavy asi neni uplne kompletni, chtelo by to vyjet komplet vybavu dle VINu. Ale to nemam jak udelat :(

 

Ad tempomat: nebo alespon nejake akcni modely ho mely no...kazdopadne v moji je a libi se mi, ze se da nastavit rychlost natukanim rychlosti digitalne na displeji a nemusi se jen zaaretovat aktualni rychlost. Treba takhle to maji i passaty, ale u superba 2 to tak neni

Odkaz ke komentáři

Nene, nebyl.. a dekuju za chvalu... Auto je z Prahy od jedne pani, co meni auta co 3 roky. Joo ten zvuk je to nejhezci, oproti oktavce neskutecny skok, najednou uplne ticho a zvuk se nafte, aspon vevnitr, vubec nepodoba.

 

Na bramboru jsem koukal, pekna a hlaven 4x4, taky uz se nemuzu dockat snehu, az to odzkousim :D

 

 

 

Maska je pekna, ale me se libi ten cerny klavirovany lak :wub: .. uvidime casem...urcite nalepim SPZ na oboustranku, az budu mit svoje znacky, tu prazskou si na 99% nenecham

Mě se také chrom rámeček nelíbí ,ale líbí se mi ta výplň , ta je tvarově uplně někde jinde oproti serii ;)

 

Jinak pokud chceš řešit osvětlení ve spodku dveří , tak doporučuji zakoupit celé ledkové světýlka. Viz moje téma http://forum.octaviaclub.cz/index.php?showtopic=11916&st=60

Odkaz ke komentáři

No to se nedivim :lol: . Kdyztak casem nasetrim a poridim taky. Me jeste sviti origo z vyroby ledky ze zrcatek

 

Ted me totiz ceka opravit nejak to MMI osvetleni a poresit zimni gumy, ta zimni sada ma rozmer 225/45 r18 a ma tam byt 245/40 r18, tak uz chci jezdit v klidu a mit to podle technicaku a ne jak s oktavkou se strachovat, ze mi pojistovna bude kratit plneni :huh:

Odkaz ke komentáři

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...