Přejít na obsah

Audi A6 C6 3.0TDi - Berry


Michal K.

Doporučené příspěvky

Maroši - v každém tapecu jsou dvě světýlka,výškový repráček a ovladač oken. Pokud sundaváš tapec tak všechny tyhle věci odpojíš pomocí jediné svorkovnice. :palec:

Takže co se týče montáže demontáže celého tapecu tak super ,ale na výměnu té lampičky na pic..

Také to mám tak krátký .. :(

 

Michal : kde jsi nakonec objednal ty prodlužky ?

Odkaz ke komentáři

Maroši - v každém tapecu jsou dvě světýlka,výškový repráček a ovladač oken. Pokud sundaváš tapec tak všechny tyhle věci odpojíš pomocí jediné svorkovnice. :palec:

Takže co se týče montáže demontáže celého tapecu tak super ,ale na výměnu té lampičky na pic..

Také to mám tak krátký .. :(

 

Michal : kde jsi nakonec objednal ty prodlužky ?

jo tak je to. Pak je to jasne. Demontaz toho tapecu je narocne ?

Odkaz ke komentáři

Přijde mi to jednodušší než , na O1

Sundáš lištu pod kterou jsou 3 šroubky a pak máš dva šroubky pod madlem - je tam záslepka , takže nemusíš sundavat celé madlo.

A kolem celého obvodu jsou ty plastové nýty, které jen odcvakáš .

Já když sundaval tapec tak jsem je raději koupil všechny nové, ale ani nebylo zapotřebí, nejsou tak křehké.

 

S tím že pak akorát odpojíš táhlo od kliky a jeden konektor pro celou el. instalaci dveří :palec:

Odkaz ke komentáři
  • o 2 týdny později...

Ty jsi si vlastně koupil A6 proto,že víc žereš a kufr Octy ti už nestačil viď? biggrin.gif

No skoro..nee vazne, A6 nema zas tak velky kufr, ale je to kombi, takze ho ma prakticky. Ten kufr je na vysku "nizky" oproti superbu treba, je tam i dvojita podlaha, jinak kdyz se sklopi sedacky, je tam prostoru jako prase a taky na delku je ten kufr hodne solidni. Sedan se mi treba nesmirne libi, ale ten otvor je totalne neprakticky :angry:

Odkaz ke komentáři

Tak jsem poridil Berrymu jeste dodatecny darek, abych ho mohl nalozit treba po strop :D . Myslim, ze je to prakticke, hlavne kdyz se sklopi sedacky a dam do auta kolo :palec:

 

post-75-0-90361900-1357125809_thumb.jpg post-75-0-46784200-1357125826_thumb.jpg

 

A tady cast zasob na silvestra, nacpalo se tam toho celkem hodne :palec:

 

post-75-0-72675800-1357125881_thumb.jpg

To vypada ze je ten kufr dost maly :lool:

 

Jinak,ta hlinikova zabrana jezdi v tech lyzinach po krajich ?

Odkaz ke komentáři

Vypada to takhle, kompletni ten system Maro.

post-75-0-26816700-1357405501_thumb.jpg

 

A tady kvuli tomu je ten kufr nizky, asi tu dvojitou podlahu v zivote nevyuziju :lol: , ale asi nikdy nerikej nikdy no...

post-75-0-18016200-1357405577_thumb.jpg

 

Jinak kdyz se sklopi sedacky, tak je to solidni hangar, dovolil jsem si vypujcit fotku, me se sklapet nechtelo.

post-75-0-90701100-1357405655_thumb.jpg

 

A dneska jsem auto poprve v zime umyl, bylo docela pekne, tak jsem tu sul konecne smyl. Tak nejake fotos ;) . Jinak kdyz jsem se na to tak dival, tak zacinam setrit i na podvozek :lol: Ostatni plany zatim prozrazovat nebudu :P

 

post-75-0-10151100-1357405821_thumb.jpg post-75-0-50122900-1357405832_thumb.jpg post-75-0-95516800-1357405842_thumb.jpg post-75-0-13914000-1357405854_thumb.jpg post-75-0-28957900-1357405869_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři

Ten system by se mi libil do toho kufru -nekdy by se siknul.

 

Ta dvojita podlaha je super,ja tam mam plno veci a nevali se v kufru.

 

Jen mne zarazi,ty sedacky nejdou sklopit upne do roviny ?

Jo taky tam vozim nejake hadry a par drobnosti, ale asi bych se bez ni obesel, nicmene ji ma kazda a6 kombi. V prostoru rezervy je taky hodne mista a do rezervy se da taky nahazet dost veci, protoze tam neni hever apod, to je umisteno na pravym zadnim kolem v te bocnici.

 

Jinak do rovna ani nevim jestli to jde, nezkoumal jsem, jestli jdou sedaky vycvaknout, ale myslim si, ze asi ne, u auta teto kategorie se na to asi moc nehraje. Kouknu pak do manualu ;)

Odkaz ke komentáři

Noo vzdyt pisu, ze jsem to nezkousel, jestli to jde :D

 

Jeste jeden takovy poznatek z uzivani auta, a to ve spojeni s padlama pod volantem. Kdyz nad tim ted premyslim, tak je beru i jako bezpecnostni prvek, protoze me naucily/donutily drzet obe ruce na volantu, protoze je dost casto pouzivam, zejmena ve meste. Predtim v oktavce, ikdyz jsem mel DSG, me to nejak podvedome casto nutilo mit ruku na radicce nebo oprenou o loketni operku. Takze takovy muj poznatek, asi nezajimavy :lol:

Odkaz ke komentáři

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
  • Příspěvky

    • Ahoj, nedořešil to někdo? Mám taky 1,4 TSI 2013 Liftback a takovou nestabilitiu jsem u žádného auta nezažil 😞 okresky jsou v pohodě ale jak člověk zajede na dálnici nebo jede rychleji, tak je auto šíleně nestabilní, stačí aby trochu foukl vítr a autem mě to hodí do strany.. Kola nafoukané dle doporučení výrobce, geometrie OK.. Neměnil někdo třeba převodku řízení ?
    • Laurinka je na prodej, cena k diskusi. Najeto 360 tkm, pravidelně měním rozvody a olej, tankuju jen Maxxmotion. Motorově všechno v pořádku, klimatizuje, interiér nese známky používání, exteriér odpovídá věku a nájezdu, začíná reznout, lak se loupe, takže co si budem... Minimálně jako pracant bude ještě dlouho jezdit (STK 01/2024), hezky hrát (zesík, můžu nechat i subwoofer).  Je čas se posunout dál, Baghíra zůstává doma. Fotky ještě nemám, průběžně čistím interiér.
    • Tak udělal sem co jste psal, sundal sem i manžety kde jsou spojené tyčky k řízení ale v tyčkách žádná vůle vše jde slyšet od hřebenu..ještě to řízení má takový stěhovací šroubek tím tomu asi nepomůžu? A 2. Otázka, řízení musí být ze stejného modelu? Mám 7.97 tj.kratší čepy..
×
×
  • Vytvořit...