Přejít na obsah

Mapy


Doporučené příspěvky

  • o 2 týdny později...

Na jakou značku vypalujete? Mam v navigaci vypalene CD SONY a na nem napsano navigace 2011 - blize jsem to nezkoumal, a chtel jsem udelat zalohu, normalne to neslo, tak jsem pouzel cloneCD safe ochranu, a CD se vypalilo, a navigace ho neprecte , zkousel jsem to Xkrat vcetne prepisovatelneho a nic.

Odkaz ke komentáři

aha .. to jsem teda myslim zrovna vypaloval :-( teda CD ... je to vozidlo segry tak poradne nevim co je to za navigaci, jenom vim ze na CD je napsano značka SONY a tužkou Navigace 2011 :-) prvně jsem zkusil nero, to to ale kvuli ochrane nevzalo, tak jsem zkusil clone CD a nejakou ochranu safe3 ale nekde jsem cetl ze to jde jen do verze 2008 tak jestli nebude problem tam ...

Odkaz ke komentáři

Pro všechny co mají problém s mechanikou nebo prostě chtějí mít 100% jistotu, že doje k překopírování souborů(doba trvání: 30 minut)

 

Příprava na stole:

zvolím vhodnou kartu SD(doporučuji 8GB) s formátem FAT32

na SD kartě vytvořím přímo na rootu adresáře:

WESTDVD

WEST

 

Do adresáře WESTDVD nakopírujte obsah celého DVD s mapou

 

do adresáře WEST z přílohy tohoto příspěvku vložte soubor: hddfiles.log

!!Upozornění tento soubor je vytvořený z dat pro verzi 8008!!

 

Pokud chce někdo vytvořit soubor pro svojí verzi musí mi poslat soubor s výpisem souborů svého média

 

Doporučuji příkaz:

dir "označení názvu media":\*.* /A-D /S /B > C:\dvd_file.txt

 

např. (DVD s mapou vidím jako disk M):

stisknu windows(vlaječka windows na klávesnici) + R
napíšu: cmd -> enter
napíšu dir M:\*.* /A-D /S /B > C:\dvd_file.txt

Pak na svém disku C najde soubor: dvd_file.txt v kterém je komplet výpis všech souborů(dle toho lze vytvořit: hddfiles.log)

Ještě doporučuji na root dát soubor formátu mp3(pro ověření správného načtení v navigaci)

 

Postup v autě:

1. vložím připravenou SD kartu a počkám zda opravdu začne přehrávat vložené mp3 soubory z rootu SD karty(sd karta zůstává do konce celého procesu vložená v navigaci)

 

2. na hrající navigaci stiskni na navi: SETUP + MIC + EJECT...počkej 20 sekund vlož cdčko s image(viz níže) doporučuji pálit v Alcoholu 120% co nejnižší rychlostí. Pak na konci až to napíše successfully jen počkej až vyjede CDčko. CDčko vyndej ven ze štěrbiny DVD mechaniky a navigace se sama restartuje.

Po 30 minutách je vše uloženo.

 

Odkaz na Alcohol120%:
http://www.softpedia.com/dyn-postdownload.php?p=5405&t=4&i=1

 

copy_map.zip

Odkaz ke komentáři

Postup stejný jen mi musíš poslat tvůj soubor se seznamem souborů.

 

Např.: zde je nově vytvořený hddfiles.log pro 8048 (musí se samozřejmě rozbalit ze zipu):

 

hddfiles.zip

 

Domníval jsem se, že ten postup nahoře je pochopitelný.

 

 

Zde opakovaně uvádím postup vytvoření toho souboru:

 

Doporučuji příkaz:

dir "označení názvu media":\*.* /A-D /S /B > C:\dvd_file.txt

 

např. (DVD s mapou vidím jako disk M):

stisknu windows(vlaječka windows na klávesnici) + R
napíšu: cmd -> enter
napíšu dir M:\*.* /A-D /S /B > C:\dvd_file.txt

Pak na svém disku C najde soubor: dvd_file.txt v kterém je komplet výpis všech souborů(dle toho lze vytvořit: hddfiles.log)

Odkaz ke komentáři

"ferda25" je to super navod tesim sa az mi to poslape ale prepac :) asi som menej chapavy mohol by si prosim ta spravit screen co pises do prikazoveho okna prepac :wallbash: " napíšu dir M:\*.* /A-D /S /B " - tomuto presne nerozumiem

Dnes som si uspesne upgradol FW na 5238 a este mapy a som frajer ^_^

Vecsinou si robim vsetko sam ale obcas to nejde a je bomba ked ti niekto poradi a nie ako tu niektory iba nadavaju ze to niekto posral

 

Dikes

Odkaz ke komentáři
  • o 2 týdny později...
  • o 3 týdny později...

Zdravím,

potřeboval bych do Columbuse nahrát přes SD kartu POI body a nedaří se . Když vložím kartu system napíše "nahrávám" ,ale nezkopíruje se na HDD. Ani nenabídne možnost kopírování.

Můžete mi poradit přečetl jsem cele tema a dočetl jsem se ž,e by mel po vložení SD nabídnout kopírovaní.

Jinak na kartě mám složku PersonalPOI a ve složce soubor PersonalPOI.db3 .

Děkuji za každou radu

Odkaz ke komentáři
  • o měsíc později...

Cau broci! Mam k dispozici DVD s west europe V10 (8048)Chci se prosim jen zeptat, dal jsem DVD do Columba, ten se me zeptal ,jestli chci data uloz na disk, nebo pouzit jen docasne, dal jsem “ulozit”. A prestoze slysim HDD pracovat, tak nevim, co ted. Columbus se tvari, jak kdyby byl v necinnem stavu, neni nikde zadny ukazatel, ktery by ukazoval, kolik % je preneseno. Je to normalni? mam pockat?

Odkaz ke komentáři

Je to normální, jediný jak se podívat na průběh kopírování je zmáčknout tlačítko EJECT na vyndání DVD a pak ti to vypíše hlášku že je kopírování v průběhu a jestli opravdu chceš DVD vyndat... Na pozadí té hlášky je linka na které je vidět kolik už na disku je a kolik ještě zbývá.

Odkaz ke komentáři

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
  • Příspěvky

    • Ahoj, nedořešil to někdo? Mám taky 1,4 TSI 2013 Liftback a takovou nestabilitiu jsem u žádného auta nezažil 😞 okresky jsou v pohodě ale jak člověk zajede na dálnici nebo jede rychleji, tak je auto šíleně nestabilní, stačí aby trochu foukl vítr a autem mě to hodí do strany.. Kola nafoukané dle doporučení výrobce, geometrie OK.. Neměnil někdo třeba převodku řízení ?
    • Laurinka je na prodej, cena k diskusi. Najeto 360 tkm, pravidelně měním rozvody a olej, tankuju jen Maxxmotion. Motorově všechno v pořádku, klimatizuje, interiér nese známky používání, exteriér odpovídá věku a nájezdu, začíná reznout, lak se loupe, takže co si budem... Minimálně jako pracant bude ještě dlouho jezdit (STK 01/2024), hezky hrát (zesík, můžu nechat i subwoofer).  Je čas se posunout dál, Baghíra zůstává doma. Fotky ještě nemám, průběžně čistím interiér.
    • Tak udělal sem co jste psal, sundal sem i manžety kde jsou spojené tyčky k řízení ale v tyčkách žádná vůle vše jde slyšet od hřebenu..ještě to řízení má takový stěhovací šroubek tím tomu asi nepomůžu? A 2. Otázka, řízení musí být ze stejného modelu? Mám 7.97 tj.kratší čepy..
×
×
  • Vytvořit...