Přejít na obsah

Mapy


Doporučené příspěvky

Mam k dispozici mapy 7692 a musim rici ze kdyz se to vypalilo rychlosti 2,4x na DL Verbatim tak se mapy do Columba nahraly bez chyb.

Jedine co nevim jak nechat zobrazovat ty speedcam...co jsem vycetl tak by to verze 7692 mela obsahovat, ale nejak je nemuzu Columbovi vnutit...je na to nejaky postup a nebo opravdu musim stahnout verzi s radary? Tu bohuzel nikde nemuzu najit, kde by to bylo vyslovene napsano.

Dik za kazdou radu.

Odkaz ke komentáři
  • o měsíc později...
Guest jirkachon

Zdravím,

 

chtěl bych se zeptat, jakým způsobem do navi Columbus nahraju aktualizované mapy? Stačí jen vypálené DVD vložit do mechaniky a Columbus už si vše udělá sám? Také bych se chtěl zeptat, jestli je možné nahrát zároveň jak východní Evropu tak západní Evropu - v případě, že ano, nebude to mezi sebou kolidovat?

 

Předem díky za odpovědi.

Odkaz ke komentáři

Mapu na dvd vlozis do mechaniky a columbus ji zacne nacitat na hdd,zepta se te jestli ji chces ulozit,obe verze na hdd ulozit nejdou,existuje jedno upravene dvd s obema mapami ale ja ho nepouzivam.

 

Mam k dispozici mapy 7692 a musim rici ze kdyz se to vypalilo rychlosti 2,4x na DL Verbatim tak se mapy do Columba nahraly bez chyb.

Jedine co nevim jak nechat zobrazovat ty speedcam...co jsem vycetl tak by to verze 7692 mela obsahovat, ale nejak je nemuzu Columbovi vnutit...je na to nejaky postup a nebo opravdu musim stahnout verzi s radary? Tu bohuzel nikde nemuzu najit, kde by to bylo vyslovene napsano.

Dik za kazdou radu.

Radary musis nahrat jako poi pres sd kartu.

Odkaz ke komentáři

Posli mi mail,ja ti dam ten soubor s poi jako prilohu,potom tento soubor presne jak je(neprejmenovavat!)skopci na sd kartu,kde vytvoris slozku-PersonalPOI,at je tam pouze tato slozka s timto souborem,nic vic,pak strcis do columba a on ti sam nabidne ze nova data skopiruje do bodu zajmu.Potom uz jen v menu columba povolis,ktere body zajmu chces aby zobrazoval,tot vse...

Odkaz ke komentáři
  • o 3 týdny později...

Co znamená, když do Columba vložím dvd s mapami 7693 a ono se mě to nezeptá jestli je chci uložit? Opravdu se to ptá pokaždé? Když zmáčknu eject, tak mi napíše, že se mapy ukládají, ale nechal jsem to asi 5 hodin a nic.... pořád se ukládají. Mám fw 27xx a mapy jsou 7693 - je to spolu kompatibilní? Díkes.

 

P.S. Když jsem měl FW 4024 upravený pro předfl, tak se ty samé mapy uložily v pohodě, ale nevzpomínám si jestli se columbus ptal či nikoliv.... Mám novou podvolantovku a nesehnal jsem žádný fw pro facelift, který by mi šel nainstalovat, proto mám 27xx....

 

Mapu na dvd vlozis do mechaniky a columbus ji zacne nacitat na hdd,zepta se te jestli ji chces ulozit,obe verze na hdd ulozit nejdou,existuje jedno upravene dvd s obema mapami ale ja ho nepouzivam.

 

 

Radary musis nahrat jako poi pres sd kartu.

Odkaz ke komentáři

S tim ze hlaseni o ulozeni neprobehne jsem se jeste nesetkal,pokud se ti mapa nacita dokola,muze to byt zpusobeno spatnou rychlosti pri vypalovani(pro columba se pro dvd doporucuje4x,cd16x),take spatny dvd nosic,pouzivam verbatime+,nenancteni na hdd mi zpusobilo pouze dvouvrstve dvd- co se pamatuju,taky je dulezite jaky program pouzivas,mne se plne osvedcil daemon tools ve spolupraci s astroburn lite.

Odkaz ke komentáři

Nezkoušel jsem.... Jak už jsem psal.... kvůli výměně podvolantovky jsem musel dát nový fw! Při instalaci origo 4024 se mi vždy instalace sekla na položce hdd status, musel jsem tam tedy dát origo 2764 a ta se sice doinstalovala, ale nejdou naň nainstalovat mapy 7693 (jiné jsem nezkoušel). Je tedy opravdu kompatibiní FW 2764 s mapami 7693?

 

Fakt nevím.... :-(

Odkaz ke komentáři

Tak udelej jednu vec,nejdrive nainstaluj fw 3810 a pak az 4020.Myslim ze to pomuze.Uz pro vytvoreni potrebnych oddilu na hdd pro poi.(Změny systému souborů

1xxx/2xxx firmware má 20 gigabajtů hudby a 10GB navigační oddíl.

3xxx firmware má 15GB hudby, 7,5 GB navigaci a 7,5 GB POI oddíl.

 

Verze 4020/4024/4026/4028 firmware pro Volkswagen RNS 510 a Škoda Columbus

Tento upgrade nebude vytvářet nové oddíly potřebné pro nový POI systém, pokud jste instalovali z 1xxx/2xxx. Upgrade z 3800-3910 je třeba, aby se vytvořili nové oddíly.

Odkaz ke komentáři

Super hodnej! V pátek na to vletím. Tou změnou rozdělení hdd by to mohlo být.... Než se vše pokazilo, měl jsem 4024 upravenou pro předface, poté, co jsem se dozvěděl, že budu dávat fejsovou podvolantovku, chtěl jsem tam nahrát origo 4024, načež jsem nějakou "pajcovanou" verzi, která v sobě má nadefinované rozdělení hdd 70/20/5 místo originálního (nesmyslného) rozdělení 50/25/25.... Ten "pajcovaný" fw mi to možná mohl pos*at. Dobrý nápad s tou 3800. Děkuju!!!! :)

Odkaz ke komentáři
  • o 2 týdny později...

Tak konečně mám novou mapu EE V9 7894,dam vědet co nového.Vypis statu...List of countries on the disk: Austria, Albania, Belarus, Bulgaria, Bosnia and Herzegovina, Hungary, Germany, Greece, Denmark, Italy, Kaliningrad, Latvia, Lithuania, Macedonia, Moldova, Norway, Poland, Romania, Russia, Serbia, Slovakia, Slovenia Turkey, Ukraine, Finland, Croatia, Montenegro, Czech Republic, Switzerland, Sweden, Estonia

post-8583-0-73322300-1348431105_thumb.jpg

post-8583-0-05637100-1348459603_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
  • o 3 týdny později...

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
  • Příspěvky

    • sice jsi v sekci OIII,ale pokud jsi na FB-spoj se s Daniel Haborák,ten 100% poradí co a jak  
    • Zdravím pánové prosím o radu s pomoc  Sehnal jsem si zrcátka z O2 face na pred face mám zrcátka el.instslaci motorek  Vyměnil jsem instalaci a motorek nějak to nechce fungovat třeba okna nereagují na vnitřní ovladač  Když na klíčku podrzim odemknout tak okna dolů jdou všechna ale když podrzim zamknout tak okno řidiče nereaguje a sklopí se zrcátko jak to prosím mám rozchodit 
    • Zdravím, podařilo se vám vyřešit tenhle problém? Mám totiž na svém autě úplně ten samý. Rezonanční zvuk od motoru při 1100 ot a netuším co by to mohlo být. Jediné co mě napadá je spojka. 
×
×
  • Vytvořit...