Přejít na obsah

Mapy


Doporučené příspěvky

  • o 2 týdny později...

Zdravim, updatoval jsem mapy na V12 East Europe (CD8196, HW H05, SW 4120) a nefunguji mi TMC zpravy. Uz se to tu resilo, ale vysledku jsem se nedohledal...

 

Poradi mi nekdo? Diky


Zdravím,
Stáhl jsem si mapy "8196" a přes program "maps-tool-0.7b" jsem vytvořil 2 složky, které jsem dal na SD kartu. "EAST" a "EASTDVD".
V návodu píšou, že tyto 2 složky mají být na SD kartě a soubor "sd_to_hdd_fw.iso" (který mi to nevytvořilo) má přijít na DVD, které se pak taky vloží do Columbuse.
Jaký je tedy prosím přesně postup?
Jinak jsem přeinstaloval SW z 4120 na 5269 a od té doby mam na maxidotu čas zarovnaný vpravo a né na středu. Nevíte čím by to mohlo být? Jinak je vše OK.
Octavia II 2008

Edit: program jsem aktualizoval na "maps-tool-0.9b", který už vytvoří všechny potřebné soubory. "MAPS", "MAPSDVD" a "test.mp3" jsem dal na SD kartu a "sd_to_hdd_fw" vypálil na CD.
Zapnul jsem navigaci, vložil SD kartu, přehrálo mi to MP3 soubor... trojhmatem jsem restartoval navigaci, počkal na výzvu, vložil CD. Napsalo to nějakou přípravu kopírování dat z SD na HDD. Poté se přepla na okno s textem "Software Download - Source activated, searching for SWL Image" a půl hodiny se nic nedělo. Potom se vypnula. Nic se neaktualizovalo.
Kde nastala prosím chyba? :(
Děkuji za jakoukoliv reakci ;)

 

Stalo se mi to take, nasel jsem tohle...

 

Error: Copy from SD Card is complete with no error messages but no maps are available – (1) When copying from SD Card, sometimes the unit has trouble copying all the files. To fix this, when the RNS-510® unit restarts and displays the ‘Please Insert the Navigation DVD’ message, insert the original (dual layer) maps DVD disc into the unit as suggested and leave it in there for max 5 min. The unit will copy the missing files (should not take more than 2 minutes) and will inform you that you can safely remove the DVD when done. (2) Reinstall exactly the same firmware that you have on your RNS-510® unit.

 

zdroj: http://christian-jeanin.ro/blog/wp-content/mapstool2/help/help.html#TSHOOT


Upraveno uživatelem DawiDX
Odkaz ke komentáři
  • o 2 týdny později...
  • o 2 týdny později...
  • o 2 týdny později...

Ahoj kluci. Prosim shanim mapy west, jsem hrdym majitelem RNS510 a mapy mi skoncily na Nemecko Holandskych hranicich. Nestihl jsem je v CR uz prehrat. Muzete mi nekdo prosim poslat odkaz na funkci mapy a pripadne i poradit jak si je sam nahraju? Preci jen se pohybuju z 95% Belgie a okolni staty tak abych si mohl uzivat te pohodicky s navi. Jen co budu mit chvili casu tak si tohle vlakno proctu ale mapy by se sikly aktualni ;) Predem moooc dekuji ;)

Odkaz ke komentáři
  • o 2 týdny později...
Guest vojcekp

Chlapi mám problém z nahráním map do columbuse v OII rv. 2009 a už nevím co s tím.

zkoušel jsem stáhnout asi 3 ruzné isa zde s fóra s mapama V12 EAST ale ani za boha to tam nemůžu dostat.

Vypáleno 6x DVD+R DL od každého ISA 2 ks a rádio pořád hlásí chyba CD/DVD. to samé když jsem zkoušel si udělat SD kartu a nahrát to přes ní. všechno dělám správně dle návodu pak tam vrazím SD kartu a hodí to chybu SD karty. Asi už mě s toho klepne. Nemůže prosím někdo poradit co s tím? dodám ještě Páleno přes různé programy (alcohol, cdburner, imgburn) rychlostí 2,4 na DVD Verbatim a i verifikace DVD po vypálení proběhla v pohodě. prostě vše ok ale ta mrcha ne a ne načíst.

Odkaz ke komentáři
  • o 2 týdny později...

Chlapi mám problém z nahráním map do columbuse v OII rv. 2009 a už nevím co s tím.

zkoušel jsem stáhnout asi 3 ruzné isa zde s fóra s mapama V12 EAST ale ani za boha to tam nemůžu dostat.

Vypáleno 6x DVD+R DL od každého ISA 2 ks a rádio pořád hlásí chyba CD/DVD. to samé když jsem zkoušel si udělat SD kartu a nahrát to přes ní. všechno dělám správně dle návodu pak tam vrazím SD kartu a hodí to chybu SD karty. Asi už mě s toho klepne. Nemůže prosím někdo poradit co s tím? dodám ještě Páleno přes různé programy (alcohol, cdburner, imgburn) rychlostí 2,4 na DVD Verbatim a i verifikace DVD po vypálení proběhla v pohodě. prostě vše ok ale ta mrcha ne a ne načíst.

 

ja som aktualizoval cez sd kartu bez problemov

post-21209-0-62847800-1440352342_thumb.jpg

post-21209-0-70208200-1440352396_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...