Přejít na obsah

Mapy


Doporučené příspěvky

No a co potrebujes vedet?

 

Odesláno z mého GT-I9505 pomocí Tapatalk

 

No potreboval bych vedet co vse stahnout aby to fungovalo s maxidotem, ovladani na volantu atd...

 

nejdulezitejsi je pro me ted instalace MAP novych ktere jsem stahnul na ulozto. Chci instalovat pres SD kartu jeste prý potrebuju nejaky program MAPSTOOLS, ktery nemohu dohledat ke stazeni. No proste co ted mapy mam v 6 RAR souborech a ted co dal? rozbalit kazdy a obsah dat na SD kartu nebo jak?

Odkaz ke komentáři

http://gpsunderground.com/forum/volkswagen-seat-skoda/34434-vw-rns-510-skoda-columbus-i-firmware-guide-downloads.html zde najdeš vše potřebné. Registrace zdarma... hlavně záleží na HW tvé navi. zvolit správný soft. vše si pročti a uděláš sám jako já.

 

Co se map týče tak jsem stahoval V14 west europe. v balíku byl ISO soubor který jsem vypálil na DVD a složka SD, obsah složky jsem nahrál na SD kartu a pak vše dal do navi a pustil instalační režim. pak 40 minut čekání a hotovo

Odkaz ke komentáři

Obraz už mám OK . Nahrání map Vilím cestu přes map tools jsem dal ten soubor připravit na jedno vrstvě DVD a ten vytvořeny jsem vypálil na DVD. Jen mě zajímá instalace - zmacknout trojkombinaci a nebo jen zapnout rádio a strčit DVD?

Dej trojkombinaci az nabootuje instalacni rezim a pak tam dej dvd

 

Odesláno z mého GT-I9505 pomocí Tapatalk

Odkaz ke komentáři

Ano vidim díky. Byl jsem trochu rychlejší takže zaktualizuji stav v jakém jsem Stáhnul jsem MAPY z ulozto konkretne cely soubor CD_8350-EAST.iso Cele jsem to napálil na jednovrstvé DVD ted po vložení se mi načte a navigace i s mapama jede jen me zajima abych nemusel mít pořád vevnitř dvd jestli jde nejak ulozit. Zkusil sem trojhmat kde vyskočí boot abych vložil instalační CD, ale když vložím toto tak se rádio restartuje a normálně naběhne

Odkaz ke komentáři

Ano vidim díky. Byl jsem trochu rychlejší takže zaktualizuji stav v jakém jsem Stáhnul jsem MAPY z ulozto konkretne cely soubor CD_8350-EAST.iso Cele jsem to napálil na jednovrstvé DVD ted po vložení se mi načte a navigace i s mapama jede jen me zajima abych nemusel mít pořád vevnitř dvd jestli jde nejak ulozit. Zkusil sem trojhmat kde vyskočí boot abych vložil instalační CD, ale když vložím toto tak se rádio restartuje a normálně naběhne

Nevim jestli to jde zkopirovat ale kazdopadne z toho odkazu odeme je to primo udelany ze se to zkopiruje... proto je tam iso ktery se vypali na cd nebo dvd a slozka sd. Obsah slozky se nakopiruje na pametovou kartu a potom si to navi sama zkopiruje na disk

 

Odesláno z mého GT-I9505 pomocí Tapatalk

Odkaz ke komentáři

Když vložím SD kartu přehraje testovací zvuk, zmáčkl jsem trojkombinaci , vyplo se a vyskočil boot abych vložil instalační CD. To jsem udělal, znovu se restartovala a nakočilo jako že nabíhá ten instalační proces (viz obrázek) Po tom až doběhlo dokonce měla vyskočit právě hlaška o instalaci kterou na displeji máš potvrdit - jenže zde je to u mě právě jinak ta hláška nevyskočila a navi se pouze zrestartovala a naběhla po chvíli normálně jako když ji obyčejně zapneš. Nějaká rada kde by mohl být zakopaný pes? Mohl by být problém, že mapy mam na DVD a ne CD? vypalováno přes imgburn rychlostí nejmenší

 

 

 

 

post-56592-0-50307200-1485946268_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři

p.o.d.r.y

Mne to tiež robilo tak že po prebehnutí načítavania keď sa mala zobraziť hláška s potvrdením že chcem inštalovať tak miesto toho sa len resetlo navi. Pomholo mi urobiť SWL Recovery:

http://www.my-gti.com/1986/volkswagen-rns-510-swl-recovery-cd-for-gateway-error-202-or-boot-problems

 

Postup je taký istý ako pri mapách - vypáliť, trojhmat a ono sa to nainštaluje. Ďalej skús znovu nahrať mapy. Potom mi už proces pokračoval ďalej, avšak aj tak sa mi ich nepodarilo nahrať - končí chybou SVL error. Možno budeš mať viac šťastia - daj potom vedieť ako si dopadol.

Odkaz ke komentáři

zatím běží sice na 3 pokus ale běží jen nakoduju zpet maxidot a volant. Co jsem zjistil od super chlapíka nafcb tak jelikož se mi mapy smazali úplně z rádia je potřeba volit jiný postup když dáš dvd po načtení rádia zmáčknout NAV vyzve tě to na vložení CD to dáš jakmile se načte tak dáš vysunout a už skočí hláška že se mapy ukládají a pod ní čára která ukazuje stav nahrávání snad až to dojede budu mít po 2 dnech konečně vše cajk :)

Odkaz ke komentáři

Tak takhle jsem to přesně dělal, ale po vložení DVD se mě to nezeptá na to uložení. Jedině když zmáčknu NAV a dam pak tlačítko pro vysunutí dvd tak to napíše že se data ukládají a možnosti vysunout, oznámit po uložení nebo zpět. Jenže zde se děje to že jak je dole lišta se stavem instalace když doběhne až do konce cca po 30 minutách skočí opět na začátek je to normální postup instalace? Mám tedy počkat až to po druhé dojede dokoce? Je zima nechtěl sem být v autě hodinu a více

Odkaz ke komentáři

zdravím kucí tak úspěšně hotovo přes DVD stačilo jen prostě nechat pracovat za jízdy sice to bylo zdlouhavé, ale zadařilo se. poděkování patří RADIM HORÁČEK a ANDREJ JACKANIN. Ještě otázka ohledně map V13 lze dotatečně do nich dostat aby se zobrazovaly body jako benzínky a zadávání ulic většinou mě to pustí jen na zadání nejbližší křižovatky.?

Odkaz ke komentáři

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...