Přejít na obsah

Bayerische Motoren Werke


Doporučené příspěvky

Tyjo moje tvrzení určitě neplatí paušálně. Já mám prostě dobrou zkušenost s lakovnou na Auto Jarov, kde jsem byl po pojistné události, když machr zboural na parkovišti pod vlivem pět aut a na lakování prahů na záruku proti prorezavění od těsnících gum + nějaké maličkosti jako lakování výplně masky. Spodní mřížky mi dělal ten lakýra co popisuju výše, výplň masky v autorizáku. A ten rozdíl v detailu je prostě obrovskej. O Proseku jsem neslyšel zázraky, pravda. :palec:

Odkaz ke komentáři

Romane když ta Policie stojí tak za hovno, tak přijď nám pomoci, níže posílám stránky na KŘP Královehradeckého kraje, odbor personální, schopný lidi jako Ty uvítáme...

http://www.policie.cz/clanek/kontakty-hradec-kralove-523694.aspx

 

Milesi toto se asi nedá brát paušálně, všude funguje přímá úměra - méně peněz=méně práce a snahy a šetří se všude, ale.........

spíš jde o to, že bůh ví jak dlouho čekal na sepsání protokolu a argument byl ten, že měli na výslechu někoho jinýho a nikdo jiný tam nebyl (mám podobnou zkušenost, čekal jsem až se páni policisté dokoukaj na hokej...), další bodík je asi ten, že kdo to "má" řešit, tak jde na dovolenou, takže se 14 dní nebude dít nic - v tomto případě řešení přes pojištovnu to je na hovno, jelikož pojištovna asi bude čekat na to, zda je pachatel známý nebo neznámý jako např. při krádeži auta....... roman by byl asi rád, kdyby se tento případ vyřešil - možnost recidivy? neznám okolnosti kdy,kde atd, ale osobně bych chtěl vědět kdo mi to udělal

Odkaz ke komentáři

Tomas: když je auto zaparkované tak palubní kamera nenahrává.Bohužel takže smůla.

 

Ondřeji: stalo se to v obdobi 18-21 hodin a auto stálo zaparkované u tělocvičny kde je v obdobi prázdnin dost malý pohyb jak lidi tak i dopravy,je tam slepá ulice(jakoby k bývalé Tesle)

 

Dnes jsem mluvil s pojištovnou a překvapili mě v tom směru že se nemusi čekat na vyjádření od policie ale přicházim o bonusy což se mi teda krajně nelíbí a budu muset to řešit se svým právnikem v práci-nezpůsobil jsem to já a nebylo to mou vinou tak proč bych měl přicházet o peníze?

 

Jinak to že se najde pachatel nemluvi moc v můj prospěch jak to tady už pár lidi napsalo.Vymáhat z něj šedesátitisicovou částku by bylo prostě nereálny a hlavně zdlouhavy.

 

Miles: hele já jsem chodil na průmku s klukama z URNy a když jsem se ptal na jejich názor tak mi jednoznačně řekli že by do té "firmy" už nikdy nevlezli...asi tak(15 tisic je fakt málo a nepokryl bych tim ani náklady na život-slátky,uvěry)

 

SirMike: dělaji to v autor.servisu BMW(profi lakovna) a jestli jim chodi díly lakované z DE? Tomu bych nevěřil ale dnes mi volali že sundávaji kapotu a že jde na lakování.Náraznik bude fungl nový ale kapota se jen vytáhne jeden dolik ale měnit ce celá nebude,jen lakovat podle víčka nádrže,je to relativně čerstvé auto třileté tak by ten odstin si myslím trefi-věřim tomu že ano ale když ne tak budou další kola,dokud to nebude TOP.

Upraveno uživatelem romariooo
Odkaz ke komentáři

A odstín nemusí být stejný, i kdyby lakovali lakem ze stejné pixly a stejný den. V souvislosti s těmi mými dveřmi jsem zjišťoval co a jak a záleží i jak to lakýra nastříká, jak naskládá barvu, pod jakým úhlem, atd... obzvlášť perleťové barvy/metalýzy. Ještě aby ti nedělali rozstřik na okolní díly, to je prý běžný postup, aby nebylo tolik poznat, že se lakovalo. Já mám z toho na mé funglovce málem infarkt. Vím to jak ze servisu, tak od kamaráda, xo je na lakování fachman.

Odkaz ke komentáři

Přesně tak Jardo.Nemám ani sebemenší pochyb že by to netrefili :) Mám tam kamaráda který mě dnes volal že to dnes osobně odstojuje a připravuje kapotu na lakování aby se pak nemuselo čekat až přijde náraznik.Jestli náraznik bude už z DE v barvě to schválně prověřim ale nechce se mi v to věřit :o

 

Jardo: Tobě lakovali taky kapotu?

Odkaz ke komentáři

Jsem strašně rád že jsi upřímný.Vážím si toho Milane :palec: Napsal jsem fakta a to žes to vzal osobně je to pouze ale pouze Tvůj problém ;) Hodně uspěchu u Policie ČR ;)

 

Ještě pro úplné vysvětlení-Milana jsem se slušně ptal kolik dni maji na to aby se vyjádřili...jen aby bylo jasno.Reakci mužete posoudit sami pánové...

Odkaz ke komentáři

nestrašte ho, jí za poslední 3/4 roku lakovaný obě auta a obě o.k., a to naprosto, jak VW - Olfin (tam ale některé detaily dotahovali), tak teď Ford, napoprvé a suprově (AutoIn), auta stará 1 a 4 roky

Jardo, kde ti to v AutoIn lakovali? Jsem rád, že je ten Auto In tak v pohodě a stále a stále se mi to potvrzuje.

 

Nene,parkoval jsem v Jilemnického ulici u Slavie.

 

Už aby bylo zpátky :( Ted misto Brumly parkuje Zdenčina Fabka.

Nemyslel jsi Nejedlého náhodou?

 

Roman: ta nabídka byla myšlena ironicky

Krocan: můj příspěvek byl silně ovlivněn tím, že mi Roman píše večer SZ co a jak a pak plive na PČR ačkoliv o jejich práci ví uplný KULOVÝ, seru na to tady, poslední můj příspěvek v tomto tématu...

Milesi, koukni se na to optikou Romana, je nasranej jak sviňa, nejradši by toho zmrda prolisoval víkem od kanálu, ale nejspíš je mu to k prdu, protože se nic ani šetřit nejspíš nebude. A je jedno, jestli je to na straně vykonavatelů nebo legislativy, která jen nahrává zmrdům. Nemůžeš si to brát osobně.

Odkaz ke komentáři

Na jednej strane je polícia, ktorá slušnému občanovi nepomôže, hlavne že má pomáhať a chrániť. Osobnú skúsenosť mám s krádežou telefónu, kedy síce pražská polícia sa snažila o "vyšetrovanie" a volala postihnutej osobe či náhodou nenašla telefón svojpomocne (pomocou mapovania cez web aplikáciu) a po 2-3 mesiacoch celé vyšetrovanie bolo zametené pod koberec - telefón mal hodnotu cca 20tis. Číslo na páchateľa síce mali keď sme si to vytelefonovali(zamestnanec taxislužby), ale ten im do ani nedvíhal resp. ani keď volal policajt tak pani na infolinke to zložila...to aby išli pre neho osobne sa radšej ani neráčili vykonať. Podotýkam ze dotyčný už mal nejaké krádeže v registri ale aj tak sa nekonalo nič. Tak načo tam sú? Telefón sa doteraz nenašiel a niekto sa z neho teší už asi rok.

Na strane druhej sa treba však pozrieť na parlament/poslancov a pod. ktorí schválil zákon (myslím od EÚ) ktorí chráni súkromie osôb alebo tak nejak sa to nazýva. Takže vinu netreba hľadať len tam ale "niekde hore" najprv u tých ktorých volíme/te!!! Tí vytvárajú také zákony! Kedy síce policajt na stanici vyťuká IMEI (sériové číslo mobilu) do počítača a vedel by kde sa mobil nachádza, ale to nemôže, pretože by porušil práva PÁCHATEĽA! Načo nám je taký zákon, ktorým ochraňujeme zlodejov a slušní ľudia si radšej nekúpia to čo chcú pretože si ju niekto jednoducho ukradne.

Takže finálna reakcia od polície bola, ak si telefón vystopujete pomocou webu, tak nás kľudne zavolajte a my prídeme chytiť páchateľa...ďakujem pekne ;)

Odkaz ke komentáři

Na jednej strane je polícia, ktorá slušnému občanovi nepomôže, hlavne že má pomáhať a chrániť. Osobnú skúsenosť mám s krádežou telefónu, kedy síce pražská polícia sa snažila o "vyšetrovanie" a volala postihnutej osobe či náhodou nenašla telefón svojpomocne (pomocou mapovania cez web aplikáciu) a po 2-3 mesiacoch celé vyšetrovanie bolo zametené pod koberec - telefón mal hodnotu cca 20tis. Číslo na páchateľa síce mali keď sme si to vytelefonovali(zamestnanec taxislužby), ale ten im do ani nedvíhal resp. ani keď volal policajt tak pani na infolinke to zložila...to aby išli pre neho osobne sa radšej ani neráčili vykonať. Podotýkam ze dotyčný už mal nejaké krádeže v registri ale aj tak sa nekonalo nič. Tak načo tam sú? Telefón sa doteraz nenašiel a niekto sa z neho teší už asi rok.

Na strane druhej sa treba však pozrieť na parlament/poslancov a pod. ktorí schválil zákon (myslím od EÚ) ktorí chráni súkromie osôb alebo tak nejak sa to nazýva. Takže vinu netreba hľadať len tam ale "niekde hore" najprv u tých ktorých volíme/te!!! Tí vytvárajú také zákony! Kedy síce policajt na stanici vyťuká IMEI (sériové číslo mobilu) do počítača a vedel by kde sa mobil nachádza, ale to nemôže, pretože by porušil práva PÁCHATEĽA! Načo nám je taký zákon, ktorým ochraňujeme zlodejov a slušní ľudia si radšej nekúpia to čo chcú pretože si ju niekto jednoducho ukradne.

Takže finálna reakcia od polície bola, ak si telefón vystopujete pomocou webu, tak nás kľudne zavolajte a my prídeme chytiť páchateľa...ďakujem pekne ;)

JJ, to jsem měl na mysli. Pachatel je zjistitelný, ale nemůžou ho zjišťovat, protože... Rozum to nebere :angry:

Odkaz ke komentáři

Tomas: přesně tak.On by mluvil jinak kdyby mu někdo zdemoloval Octávii ale nic no..

 

Jirko: servis domluvit opravdu neni problém ale musiš mi to říct předem a budeš to mit i se záznamem v servisní knížce.Sice jsem s tim dotyčným nemluvil ale až to bude aktuální tak dej echo a pořešime to.

 

Mároš: napsal jsi to velmi trefně a hlavně pravdivě.Podle IMEI Ti mobil vyhledaji s dost velkou přesnosti ale policie to prostě nechci řešit a dělaji to jen na základě povolení státního zástupce(neskutečný ale je to tak)

Upraveno uživatelem romariooo
Odkaz ke komentáři

Chlapi mám nárok chtit rozmr...přední náraznik zpátky? že bych ho nechal opravit a mit jako zálohu nebo prodat?

 

Jinak díly v barvě jsou realny ale pojištovna by to prý neproplatila protože to je děsná raketa navic se to bude střikat podle vička nádrže tak jsem zvědavý.

 

:)

 

Od toho jsou, ať neremcaj :D

Odkaz ke komentáři

Poisťovňa to zaplatí a čo sa týka bonusu, nemusíš oň prísť, záleží od poisťovne a p. podmienok. V "mojej" poisťovni by som v takomto prípade o bonus neprišiel

 

Čo sa týka toho odtieňa je super, že sa strieka "iba" kapota a nárazník, horšie by bolo, ak by sa musel striekať aj blatník, tam by aj malá odchýlka "kričala" viac.

... a pri nárazníku je odtieň na každom aute, je tam iný podklad

Odkaz ke komentáři

Niki: vidim to obdobně a o to abych nepřišel o bonusy ještě zabojuju.

Co se týče lakování tak dnes budu vědět více tak snad se ledy pohnou ;)

 

Volat na jejich linku asi nemá význam.

 

P.S tak náraznik už se veze do lakovny.Mluvil jsem s šéfem servisu a jak psal Ondřej že se dá objednat přímo nalakovaný náraznik přímo z fabriky tak to je sice pravda ale ne vždy to je výhra pro koncového zákaznika.Ten náraznik neni stejně lakovaný tam kde se ty trojky vyrábí-maji jednoho dodavatele ke kterému jdou samostatné díly které pak jdou do lakovny takže výsledek je stejný.Taky jsem si myslel že bych to měl jakoby originál nastřik z fabriky ale neni to tak.K dnešku chybí pouze ledvinky které by měli do pátku dorazit.Zatím velká spokojenost co se týče časového harmonogramu :palec:

Upraveno uživatelem romariooo
Odkaz ke komentáři

Jardo: Tobě lakovali taky kapotu?

 

přední nárazník plus krytky na ostřiky, kapotu, zadní nátazník, zadní blatník do rozstřiku na Fordu,

 

 

přední blatník, přední nárazník, zadní blatník, zadní dveře do rozstřiku, práh, zadní nárazník na Golfu

 

 

 

Jardo, kde ti to v AutoIn lakovali? Jsem rád, že je ten Auto In tak v pohodě a stále a stále se mi to potvrzuje.

AutoIn má lakovnu v Pardubicích

 

 

 

Odkaz ke komentáři

Tak stačilo jedno sezeni s firemním právnikem a hned se to otočilo...o bonusy v žádném připadě nepřijdu ale spoustu lidi se prostě nechaji opit rohlikem :angry:

 

Nesnáším když někdo z lidi dělá blbce! To je tak hnusny a ubohy.

 

 

Járo: jestli to dopadne a bude to trošku možny uděláš na mě čas ohledně převzeti lakování?

Upraveno uživatelem romariooo
Odkaz ke komentáři

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
  • Příspěvky

    • Ahoj, nedořešil to někdo? Mám taky 1,4 TSI 2013 Liftback a takovou nestabilitiu jsem u žádného auta nezažil 😞 okresky jsou v pohodě ale jak člověk zajede na dálnici nebo jede rychleji, tak je auto šíleně nestabilní, stačí aby trochu foukl vítr a autem mě to hodí do strany.. Kola nafoukané dle doporučení výrobce, geometrie OK.. Neměnil někdo třeba převodku řízení ?
    • Laurinka je na prodej, cena k diskusi. Najeto 360 tkm, pravidelně měním rozvody a olej, tankuju jen Maxxmotion. Motorově všechno v pořádku, klimatizuje, interiér nese známky používání, exteriér odpovídá věku a nájezdu, začíná reznout, lak se loupe, takže co si budem... Minimálně jako pracant bude ještě dlouho jezdit (STK 01/2024), hezky hrát (zesík, můžu nechat i subwoofer).  Je čas se posunout dál, Baghíra zůstává doma. Fotky ještě nemám, průběžně čistím interiér.
    • Tak udělal sem co jste psal, sundal sem i manžety kde jsou spojené tyčky k řízení ale v tyčkách žádná vůle vše jde slyšet od hřebenu..ještě to řízení má takový stěhovací šroubek tím tomu asi nepomůžu? A 2. Otázka, řízení musí být ze stejného modelu? Mám 7.97 tj.kratší čepy..
×
×
  • Vytvořit...