Přejít na obsah

Bayerische Motoren Werke


Doporučené příspěvky

Neperte se prosim :lool:

 

Lanci: chci Alpinky protože mám zadokolku a jak píše Jirka(pořádny chlapi maji zadokolky.ty co neumi řídit si pořizuji xD :lool: :lol: :lol: )

 

Kupoval jsem je hlavně kvůli hlinikum na kterých byli obuté Fuldy a jen jednou mi to ujelo u Brna jak je Olympie(na mostě) jinak bez problému i v Peci pod Sněžkou.Samozřejmě nemyslim že bych s tim jezdil do kopcu ale nemělo by se to přehánět protože i bez xD se dá v pohodě přežit zima.Vzpomente si na Š105 nebo 120.

 

:)

Tak nějak jsem si myslel, že to bude kvůli lepším gumám. No, letos mě to taky čeká. :rolleyes:

Odkaz ke komentáři

:wallbash: :wallbash: :wallbash:

Na 90 tce namělili 130 :angry: Poměrové měření-žádný antirad ani laser na to nefunguje :o

 

P.S navic jak na mě zezadu blikli těma modrýma majakama tak jsem si spletl brzdu se spojkou (jel jsem Brumlou) :lool: tak do mě málem vrazili :( no prostě ve špatný čas na špatném mistě...ještě jednou a jsem bez bawka.Dobře mi tak...

post-81-0-67934700-1377179863_thumb.jpg

post-81-0-16542000-1377179897_thumb.jpg

Upraveno uživatelem romariooo
Odkaz ke komentáři

tohohle se taky strašně bojím, oni tady sou fakt strašně akční...

 

včera jsem jel s kamošem do Phy, má modry RS tak tam měl 160, přiřítili se za náma z nadjezdu, zrovna jsem čuměl do pravýho zrcátka, jedou ti tam s bílym kombíkem a bliká, tak to rychle zadup a nestihli změřit, tak nás asi 5km provokovali a pak si změřili audinu....

fakt už mě to začíná taky štvát, btw jak to dopadlo?

Odkaz ke komentáři

Poměrové měření-žádný antirad ani laser na to nefunguje

to bych netvrdil... ;-)

 

Tak teď už si hold musíš dávat pozor... navíc Polcamů u vás brzo přibude ;-)

 

Pro pocit sucha a bezpečí je potřeba mít kvalitní ochranu.

 

BTW: navíc od úterý do neděle 25. je mezinárodní DBA na rychlost tak pozor...

Odkaz ke komentáři

:wallbash: :wallbash: :wallbash:

Na 90 tce namělili 130 :angry: Poměrové měření-žádný antirad ani laser na to nefunguje :o

 

P.S navic jak na mě zezadu blikli těma modrýma majakama tak jsem si spletl brzdu se spojkou (jel jsem Brumlou) :lool: tak do mě málem vrazili :( no prostě ve špatný čas na špatném mistě...ještě jednou a jsem bez bawka.Dobře mi tak...

Romane, takováhle barva na Octávce je v HK a okolí jeno jedna, ta policejní :rolleyes:

 

 

no není to tak hrozný, jen musíš jezdit do třiceti km/h přes limit mimo obec :D

 

 

Náhoda? Jaroměř Hk okolí. Pravidelne tyhle 3 oktávy potkávam a každý patek passata...

Tohle je rychlodráha z pce do Hk. Po rovině je 90 a před městem 70 a pak 50.

HK-Jaroměř -Náchod je pod drobnohledem, on totiž policejní ředitel (Červíček) je z Náchoda a před nedávnem mu někdo udělal na týhle trasu nějakou prasárnu ..... :D

 

 

 

Odkaz ke komentáři

Je mi hrozně...Petře: HK-Pa je lepší silnice než maji dálniční sit takže asi tak...tim se nechci omlouvat nebo shazovat ze sebe vinu..

 

Vsemi: na poměrové měřeni přeci nic neni,neexistuje.Nic to nevysiká,jen maji ocejchovaný tachometr a napojenou kameru takže tak.

 

Jardo: jak to mysliš s tim Červičkem a tou prasárnou? To mě zajima :D

 

Já mám za to že jakmile mě chytnou za rychlost tak okamžitě jsem bez papiru.Tak jak to teda je? Kolik mužu překročit v obci ted? A mimo obec?

Odkaz ke komentáři

jenom ten nízkej limit..do 20 a do 30.. tys vymetl ten vyšší... ovšem ti nesmí dojít body lol.gif

 

 

překročí nejvyšší dovolenou rychlost v obci o

méně než 20 km/h nebo mimo obec o méně než

30 km/h

pro body: v obci od +6 až +19 km/h, mimo obec

od +11 až +29 km/h

 

@jarda potkávám ještě zlatou před FL, dále stříbrnou 3H2 8293 .. pak předfl modrou octavii v dehetu....

passat v kombajnu, šedy novy passat a stará R36.... víc sem toho zatím tady nepotkal, ještě na D11 bíly kombík octavia FL

 

jinak v dolanech je potkávám pravidelně...

Upraveno uživatelem marekczek
Odkaz ke komentáři

na D11 mě bílej kombík změřil, bacha, už z něho sundali fólie z oken, takže ještě větší tuctovka a měli celkem srandu, když jsem se ptal proč už nemají fólie .... pán policista se usmál a pravil áááá pán se chytil :D , tacho 165, naměřeno 158 s korekcí na 156 km/h, výsledek jsou body a 500,- Kč pokuta ..... :rolleyes:

 

P.S. policejní dozor HK - NA je priorita přílazem z nejvyšších míst, tu prasárnu provedl Červičkovi nějakej Polák ....

 

 

Upraveno uživatelem jar_da
Odkaz ke komentáři

jak jsem psal, včera nás zkoušel taky, vyjel jak prase z nadjezdu předjel všechny, tak byl strašně nápadnej... pak vzal nějakou audinu A6 v avantu, jel cca 160....

jj folie mají dole, a včera řídil chlap, vzadu chlap a vpředu paní policistika, krásně jsem se na ně usmál, když chytili audinu a jeli na OMV benzínkupalec.gif

nestihl změřit, protože na kolegu jsem zařval, at to zadupne...

 

jj vím, je to cca měsíc co na demnou létal modrej vrtulník....

Upraveno uživatelem marekczek
Odkaz ke komentáři

paní policistka je slečna a blonďatá, navíc malá a v sedačce úplně dole není ani běžně vidět, takže máš dojem že auto pouze s řidičem, ale na druhou stranu, byla sranda, pokecali jsme si, já se nebránil, přiznal jsem se, že jsem jel jako prase, policat povídal, že kdybych jel jako prase, tak by muselo pršet a být provoz, takhle jsem jel jen rychle ... no srandičky a pohoda za pětikilo, body mi nevadí, nemám s nimi vůbec problém a to jezdím opravdu hodně, 50.000 km za rok

 

P.S. taky jel z nadjezdu za kamionem, hned to narval z připojovacího do jízdního pruhu ještě než to stihnul kamion, no a před ním jsem byl pak já :D

 

 

Upraveno uživatelem jar_da
Odkaz ke komentáři

Je mi hrozně...Petře: HK-Pa je lepší silnice než maji dálniční sit takže asi tak...tim se nechci omlouvat nebo shazovat ze sebe vinu..

 

Vsemi: na poměrové měřeni přeci nic neni,neexistuje.Nic to nevysiká,jen maji ocejchovaný tachometr a napojenou kameru takže tak.

 

Jardo: jak to mysliš s tim Červičkem a tou prasárnou? To mě zajima :D

 

Já mám za to že jakmile mě chytnou za rychlost tak okamžitě jsem bez papiru.Tak jak to teda je? Kolik mužu překročit v obci ted? A mimo obec?

Jsem ti to psal v plivárně.

Odkaz ke komentáři

čoveče, 100% s tebou soucítím... dálnice je fakt prázdná, minimalně od poděbrad do HK a když není špička tak i jinde.... maximalně před prahou a z prahy trošku větší kolonička...

těch 180 mě přijde akorát do 6l spotřeby a je to příjemně rychlé...

Upraveno uživatelem marekczek
Odkaz ke komentáři

NA-HK jezdím každej pátek a ten minulej byl hodně akční, 2 passati, 4 motorky a v každý druhý vesnici oktavky :) a do toho ješte vrtulník B), při první akci chytli v Dolanech starostu Nachoda měl to kolem 70km/h a dostal to za 2body a 500kč :lool:

 

akční byly u té pumpy u motorestu, kamion tam odbočil do toho zákazu a pčr tam s pašíkem skočial přes pole za ně, jak se zaprášilo :lool:

 

rome: no tak hlavne si dávaj bacha at nemusíš jezdit na kole :palec:

Odkaz ke komentáři

Romariooo: když říkám že je tak je... to že nevysílá "radar" neznamená že nevysílá auto ;-)

Prostě kompletní homologovaný multifunkční systém...až přijedu domů k pc tak pošlu SZ a více info...

sem ti už dávno říkal že máš tu V1 dát pryč a udělat upgrade ochrany :-)

Odkaz ke komentáři

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
  • Příspěvky

    • Inzerát platí jen do 14.5.!Prodám Škodu Octavia, 1.9 TDI, v provedení TourRegistrováno 12.11.2009Najeto 437 000 KmVIN TMBDS41U4A8840113Typ 1U, Variante: STAXRX01, Verze NFM5S5Barva: šedá tmavá metalízaHistorie:Do r. 2009 – 2019 firemní vozidlo otce, který spravuje vozový park firmy. Sám staví veterány, takže vozidlo bylo pravidelně servisováno a udržováno v perfektním stavu.2019 – 2024 odkoupeno od firmy, řídila jsem jen já, (jezdím 16 let bez vážnější nehody).Průběh nehody: Řidič přede mnou z vysoké rychlosti prudce zabrzdil aby vpustil chodce, kterého přehlédl kvůli špatné viditelnosti. Na mokré silnici jsem nestihla dobrzdit.Opravy a změny:Do r. 2019 vše zapsáno v servisní knížcePo r. 2020 měněn pouze startér a kloub s manžetou na LP kole, levé zrcátkoPovrchové škrábance laku jsem letos plánovala rozleštit a nechala jsem namíchat lak – přenechám.Plánovala jsem ji opravit a udržovat co nejdéle ideálně až do stavu veterána, ale bohužel dlouhodobě nevyhovuje mým aktivitám, nyní odkupujeme od firmy combi.Pojišťovna vyčíslila hodnotu vozu před poškozením na 37 000 a nabízí odkup (do 14.5.), ale rozhodli jsme se nabídnout ho touto formou i jiným zájemcům.Pro více informací volejte 722 706 180.
    • No ono po výměně brzd vibrace nejsou, ale kolo se hřeje vyměnilo se vše kolem brzd a bez výsledku. Proto se ptám jestli to může dělat náboj když při jízdě nehučí, každopádně už je objednaný takže v úterý by měl dorazit a ve středu se hned vymění tak doufám že bude klid už.
×
×
  • Vytvořit...