Přejít na obsah

Bayerische Motoren Werke


Doporučené příspěvky

Jirko...no nevím no...asi jezdim ostřeji...zatim to mám pruměrku na osmi :D

 

V týdnu jsem byl v hospodě na jidle kousek od BMW servisu v Plačicích a byli tam přímo technici od BMW co makaji rukama,tak jsem si k nim přisednul a jestli se mužu zeptat jaky maji zkušenosti s třilitrovýma dieslama.Potvrdili mi všechno o čem jsem četl a překvapili že vic problémovy motory jsou benzinové,docela jsem koukal! :blink:

Odkaz ke komentáři

Já mám vyzkoušeno, že když jezdím po městě na tempomat s Volvem kolem 50km/h na 5°, tak si to bere tak kolem 5 litrů a to je to benzín 2,4i. Tak s tou naftou musíte kluci být na 4 litrech. Po městě to stejně není na závodění. A musím říct, že mně tohle i docela baví, jak se motor jen tak skoro na volnoběh převaluje. Manželka ta ne, ta se s tím nesere a lítá jak ďábel na 2°-3° povětšinou po městě. Taky jak jezdí hodně po městě, tak atakuje 9 litrů průměr.

Romane, zkus to a dej vědět jak se to chová, zajímá mně to. Teda jestli ti do toho nebude automat kecat.

Odkaz ke komentáři

Ja to nemyslel proti tobe Jirko. Urcite to je dlouhyma trasama, to ja na okresce kdyz jsem jel 90-110km/h tak byla spotreba 6,2litru, to je myslim dobre. To ze ho nebude bavit jezdit na spotrebu jsem myslel tak, ze nebude porad cucet na ukazatel spotreby a mlatit se do hlavy, ze moc dupal na plyn :lol: . Nekdy nejaky ten rychlejsi rozjezd na semaforech te nafte jen prospeje, nez ji porad dusit ve meste na nizke otacky :palec:

 

Zajimalo by me Jirko, jak to mas ty s odstupnovanim prevodovky, ale ty nemas automat myslim ze?

Odkaz ke komentáři

Michale: jaky fotky,vždyt na první stránce jsou :) Ted jezdim domů za tmy tak nemužu fotit ale Cosbimu jsem slíbil vyblejskout zadní gauč :D škoda že mi neni 20...hned bych si ho vyzkoušel :lool:

 

Tome: taky jezdím na D,je tam režim manuální ale to jsem ještě nějak nezvládl zkusit :(

Jinak přesně jak píšete,s timto autem jezdit na spotřebu nelze,ten výkon ve spolupráci s podvozkem je tak excelentní že to přímo vybízi ke sportovnější jizdě.

 

:)

Upraveno uživatelem romariooo
Odkaz ke komentáři

To si nemyslím pánové.Na tohle zrovna jsem se ptal když jsem byl v servisu a maji to prý soudruzi z Mnichova vychytané.DPF se mění na 200 tisicich a prý to neni jako u koncernu Passaty apod. že tomu dieslu ty krátky trasy zas až tak nevadi.To samé mi potvrdil Houmik s taxikářema v Rakousku které jezdi převážně město.Tak asi tak no.

P.S a ještě větší překvapení bylo když mě řekli že s benzinama jsou větší trable než s naftou.To jsem docela čuměl :o

Upraveno uživatelem romariooo
Odkaz ke komentáři

Michale, tak to nam to toci podobne, mne na 5ku pri 50ce toci 1000 otacek. Jinak Romane, to DPFko zlobi i u BMW. Pan prede mnou s tim jezdil i dost mesto a rikal, ze obcas se kontrolka rozsvitila, takze to pak pry vzdy projel na delsi trasu a bylo. A na BMW klubu jsem se docetl, ze tomu filtru dost skodi i to, kdyz auto nastartujes a nechas ho stat, pry se ten filtr zanasi

Odkaz ke komentáři

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...