Přejít na obsah

Bayerische Motoren Werke


Doporučené příspěvky

čeština super Romane, gratuluju.. jinak si sem zakážu chodit, protože mám pak deprese z toho, že jsem dal pryč to malé modré jebátko.. btw to by se hodilo Zdence místo fabie ale pak už by tě asi vyhodili :-DDD

jinak už se těším až rozšířím řady odpadlíků :-)

navrhoval bych na léto Renegade meeting :-) neni to anglicky správně ale Vy mi rozumíte :lol:

Odkaz ke komentáři

Děkuju za pochvalu Gefro :)

 

P2M: chci nechat nakodovat ještě nějaké užitečné funkce a zatim mě napadá jen přisvěcování mlhovkama do zatáček.Co myslíš že tam ještě je dobré mit? Zamykání po rozjeti jsem zavrhnul,to samé comming home.Nějaké další nápady,Petře?

 

Kube: byl jsem s Brumlou u Skutče což je malinko výše položené městečko a dobry,pořád z toho auta mám respekt a nedělám kraviny.

 

Koukal jsem do výbavy dle VIN a zaujal mě tempomat s brzdovou funkcí(jak to funguje?) respektivě rozdil mezi obyč. tempomatem a timto?

 

Cruise control with brake function ???

Upraveno uživatelem romariooo
Odkaz ke komentáři

Vyblejskni! Hele koupili jsme Fabii,která má jedinečný původ,fakt nekecám.

Najeto 70 tisic,koupená v ČR,první majitel,stejná barva jako báwo,netknutá! Garažovaná.r.2003

Igor mě prověřil VINko a pak jsem se ještě vyjel veškeré servisy v autorizáku a můžu Ti říct že opravdy výjimečný kup té 1,4 MPi 50kW :) sice bez ničeho v holým provedení ale to vůbec nevadi,hlavně že to má servo,ABS a rádio.

Upraveno uživatelem romariooo
Odkaz ke komentáři

tohle je úplně stejná barva :lool:

měl jsem ho jednou půjčené na víkend a řekl si, že bmw zase jednou musím mít :wub:

 

měli jsme E30 v cabriu, bylo to víkendové auto pro radost, dodnes litujeme že jsme ho prodali, ale stalo se:-( v tý době to nešlo jinak..........

post-3084-0-69891500-1358932120_thumb.jpg

Upraveno uživatelem krocan
Odkaz ke komentáři

Cruise control with brake function ???

Romane, to je ten adaptivní tempomat. Tzn. nastavíš si zvolenou rychlost a pokud dojedeš auto před tebou, automaticky to dokáže snížit rychlost. A v případě potřeby to umí i samo zastavit ;)

 

Video řekne víc:

 

http://www.youtube.com/watch?v=px_uo643aV8

 

Sice 5er, ale princip je obdobný:

http://www.youtube.com/watch?v=CVj9vGXvxqs

Upraveno uživatelem Honza9007
Odkaz ke komentáři

Ani jeden z Vás nemá pravdu,teda Michal částečně.Já mám tempomat s brzdicí funkci a ten pracuje následovně:

 

Drží rychlost a pokud jedeš z kopce, umí si přibrzdit. Totéž, když jedeš na tempomat 80 a přeťukáš to na 50, přibrzdí si brzdama.

 

Adaptivní tempomat:

Totéž co 2, ale využívá ještě senzor v čumáku a hlídá, jestli před autem něco není. Takže jedeš 200 po dálnici, vjede ti tam zprava auto, tempomat sám zabrzdí a když auto zase uhne a má před sebou volno, nabere sám původní rychlost.

Základní tempomat:

Drží rychlost, neumí brzdit. Pokud snížíš v nastavení rychlost, ubere plyn než ji dosáhne, ale nebrzdí. Při jízde z kopce totéž - pouze ubere plyn, ale nebrzdí.

 

 

Krocan: to samé mi řikal Jarda,jedničkové Báwo at jsme stylovi :) hahaha :D

Ale třeba jo...Zdenka má časem dělat hlavní sestru což je na úrovní ředitele nemocnice neboli managerská činnost tak zas nereálny to být nemusi :) za pár let :)

Upraveno uživatelem romariooo
Odkaz ke komentáři

No tak to me ani nenapadlo, byl jsem zvykly, ze oktavka si sama taky pribrzdovala, nevim jestli brzdama nebo motorem, ale z kopce nepustila rychlost o vic jak cca 5km/h. Audi ted brzdi vyrazneji, tak je mozne, ze vyuziva taky brzdy a oktavka brzdila jen motorem. To nam bude muset objasnit nekdo znalejsi :palec:

Takze shrnuto, byl jsem zvykly, ze kazdy tempomat dokaze brzdit(udrzovat rychlost), i z kopce treba.

Nicmene ty tempomat nemas rad ne? Tak proc to resis :lol:

Odkaz ke komentáři

Ani jeden z Vás nemá pravdu,teda Michal částečně.Já mám tempomat s brzdicí funkci a ten pracuje následovně:...

 

tak to se omlouvám, že jsem tě mystifikoval. Jsem myslel, že BMW už v základu dodává týpka, kterej tě doveze tam, kam potřebuješ :lol:

 

Jsem dnes taky testoval BMW, ale X1... moc urvanej jsem z toho nebyl. Nebylo to špatný. Nějaký fotky mám u sebe

Odkaz ke komentáři

Seda: ta značka pro mě byla jedná velká neznámá,učím se to pomaličku a strašně mě to baví.Jeden čas jsem chtěl prodávat nová auta ale bohužel to nevyšlo.

 

Jelda: určitě se domluvíme a otočím se u Tebe :) Musiš udělat nějakou objednávku-noutas,mobil-bude větší důvod :pivo::lol:

 

Honzo: dík za odkaz :palec:

Odkaz ke komentáři

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...