Přejít na obsah

Audi A6 ABT 3.0TDi (300 bielych koní)


Atrix24

Doporučené příspěvky

Rikal si, ze jsi byl u te vymeny pruzin, takze bys mel sam nejlepe vedet, ale asi ten, co ti to delal, to nejak nezvladl a neco pohnojil. Jestli pred vymenou byl klid....

 

Najezd toho auta je 100% jo? Ja mam vicemene stejny najezd a i silentbloky mam v poradku a tys rikal, ze mas uplne znicene. Na pruzinach uz jsem najel snad tisic kilaku a je to v pohode, zadne rany, lupani.

 

Drzim ti palce, at se na to co nejdrive prijde :( :pivo:

Odkaz ke komentáři

Tak kupoval som to od znameho, preveroval som si sam Kilometre VAGgom, VASom a este jedna napichnuta diagnostika potvrdila motorove kilometre, nie kilometre pristrojovky.

 

Moze byt ze sa mechanik kopol, hovoril ze to bude niekde v ulozeni ci nieco take, nepametam sa, bolo to skoro rano ked som mu volal...nastastie je to tak isto znamy, ktory mi robil auta uz X-krat a vzdy 100% spokojnost a robil to za super cenu a tieto posledne navstevy si neuctuje, auto uz ide tento tyzden do servisu na cely den a rozobere prednu napravu a poriadne to prekontroluje tak dufam ze sa to vyriesi, lebo uz mi to otravuje zivot :D

Odkaz ke komentáři

Takze, nemusel nic rozoberat atd. Vsetko sedi ale mam jeden velky problem a tazke srdce na HaR pruziny. Dotýkajú sa mi pruziny v jemnom rebrovaní hore od ulozenia tlmica.

Normalne sa o seba suchaju a uz odieraju farbu. Je toto normalne?

Zacinam byt dobre nahnevany, HaR pruziny a toto robia?

 

Čo teraz spravit?

Zase ich mam dat dole a reklamovat? Alebo ako, netusim vobec.

Posledny krat som kupil len pruziny...

Odkaz ke komentáři
  • o 2 týdny později...

Teraz riesim, ci dam Facelift svetlá, kde je LED pasik, alebo rovno RS6 svetlá.

Neviem ako sa nakupuje cez www.Allegro.pl takze zatial to nevyzerá ružovo.

 

Davam S-Line naraznik, uz som to mam pripravené na tento týžden, ale kedže musím počkat na obhliadku tak sa to posunie asi az na další týžden.

 

Inak, idem dat opieskovať a napráškovať brzdové strmene pri tejto odstávke auta, ked už stojíme :)

Odkaz ke komentáři
  • o 2 týdny později...

Nojo, chýbajú, kúpil som totiž novú masku a trošku som pozabudol objednať aj znak :lool:

 

Ešte sa chystám natrieť náboj, ktorý vidieť pod kotúčom, je trochu zašlý, už mám kúpenú striebornú farbu, takže tento týždeň keď budem mať čas :)

 

PS: Rozmýšlam čo s interiérom, chcem zmeniť farbu na stredovej konzole a na budíkoch, len nie som na 100% rozhodnutý, aká farba, zatial sa prikláňam ku čiernej lesklej ala klavír :rolleyes:

Odkaz ke komentáři

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...