Jump to content

Audi A6 ABT 3.0TDi (300 bielych koní)

Atrix24

Recommended Posts

• 2 weeks later...

Praveze to sadlo super :) Asi to nevies odhadnut, lebo teraz tam mam 16-ky disky :D

Vymena trvala cca od 10:30 do 14:00 aj s prestavkou na obed :)

Geometriu som nenastavoval, teraz ani nebudem, mam gumy na dojazd takze je to zbytocne.

Geometria pojde az vtedy, ked pridu letne disky

Nemeral som medzeru, zatazenie naprav mam 1300/1280kg

Celkovo som spokojny.

+ Vymenil som aj stabilizacne tycky a teraz je v aute krasne ticho :)

Tak idem dat 19-ky, nie 18-ky :)

Viac foto nemam a neviem ci to stihnete tak rychlo, lebo my sme dali zadne pruziny dole bez toho aby sme rozobrali napravu, jednoducho sme ich stiahli a vybrali z lôzka.

Jazda zatial pocitovo cca rovako ako pred znizenim...

Dorazy se musi vzdy zkontrolovat a pripadne zkratit.

Ja je u sebe vzadu zkracoval asi o 4cm

Hlavne doufej ze ti to montovali lidi co tomu rozumi. Horni ramena se musi dotahnout pod jinym uhlem a spodni povolit a dotahnout na plosinovem zvedaku.

Robia to dorazy. Podla teba, keby to zle dotiahne, neboli by tam zvuky aj od capov a ich gumiciek?

Musim tam este skocit. Inak skrátenie dorazu o 4cm by bolo akurat, kedze som to prave o 4cm znížil...

Mne to nebúcha, iba počujem gumový zvuk, ale su to dorazi, lebo sme tam dali na skusku umele podlozky pod ne a teraz to skripe o podlozky, takze v pondelok uvidim, ci to zrezem alebo objednam sportove kratke kde je pouzita tvrda guma namiesto harmoniky...

Hoši, môže to robiť aj nesprávne dotiahnutá náprava tzn. ked este náprava vysela na prázdno?

Lebo teraz ked rozmýšlam že to nikomu nerobilo a nikde o takomto niečom nieje ani zmienka a na zahraničných fórach si to každý dáva o 4cm dole, tak že či to nebude práve takto zle dotiahnutá náprava...

• 2 weeks later...

Takze pukanie, lupnutie pri tocení volantu sa zacalo prejavovat stale viac a viac, uz ma to sere...

Mam par alternativ a to nejaký problém s ulozením pruzín co je pravdepodobnejsie....potom chytené čapy riadenia alebo nejaké iné čapy namáhané znížením...

Toto auto mi zatial robi len nervy, tak ako som bol zvyknuty na bezstarostnost Octavky ma teraz vytáča A6-ka + do toho hrá úlohu aj toto hnusne pocasie.

Ked to takto pojde este pár rokov, idem do USA niekde na Floridu alebo kam, lebo zimu ako takú neznášam.

Dalsia vec co ma zabila, výrobcovia automobiliek diskutujú podla dlhodobých predpovedí pocasia, ze sa tu zacnú predávať zimné autá ako v severských státoch. Kde sme preboha....