Přejít na obsah

Servisní akce 23J7 - Výměna vstřiků zdarma


Doporučené příspěvky

Akce platí furt, oni by ti jí automaticky provedli při další návštěvě a servisní prohlídce, nikoho nesvolávaj ušetřej tím spoustu peněz, pročti si jak jsem k tomu přišel já je to hned na začátku. Takže až budeš mít čas tak šupej do servisu a nenech se odbýt ani nemusí bejt vedená servisní knížka palec.gif

Odkaz ke komentáři
  • o 2 týdny později...

no bol som v servise ale nic, potom som volal do boleslavi na zakazncke centrum, a pan uz neviem ako sa volal mi povedal, ze takato akcia bola, uz nieje a aj tak platila len pre cz( co nechapem kedze skodovka je taka ista v cz ako na sk) ale ze teraz to funguje tak ze ked budem mat problem tak mam prist do servisu a potom sa to bude riesit........ takze teraz fakt neviem........

 

 

 

 

Akce platí furt, oni by ti jí automaticky provedli při další návštěvě a servisní prohlídce, nikoho nesvolávaj ušetřej tím spoustu peněz, pročti si jak jsem k tomu přišel já je to hned na začátku. Takže až budeš mít čas tak šupej do servisu a nenech se odbýt ani nemusí bejt vedená servisní knížka palec.gif

Odkaz ke komentáři
  • o 4 týdny později...

tak, bol som v skodovke,mam tam kamosa tak som mu vysvetlil co som tu nasiel,trosku sa pohrabal v pc a fakticky tam objavil zvolavacku aj na moje auto... ako pises,oni nezavolaju lebo usetria. takze za 2 tyzdne som doma,idem do servisu a pozru tie vstreky ci ich treba vymenit alebo nie. takze uvidime,potom napisem.

Odkaz ke komentáři

akoze vobec sa necudujem a ani ty sa necuduj, to nieje len v CSSR.... ja som mal problem so snimacom filtra pevnych castic, co bola suciastka za 100 euro, auto bolo este v zaruke a stalo sa mi to v UK a keby si videl ten pristup tak by si plul.....potreboval som to do 5 dni spravit pretoze som autom jazdil do prace( islo len v nudzovom rezime) a v piatok som cestoval na SK a oni mi povedali ze suciastku nemaju a bude az o tyzden a tym to pre nich padlo...obvolal som vsetky servisy okolo 150 km a nikde to nemali,ani centralny sklad v birminghame nemal,volali mi osobne ze nezohnali,cakaju na dodavku z cz ale az o tyzden....pomohli mi az po telefonate do boleslavy kde som panovi (pelikan? tusim) vysvetlil situaciu,nasledne z boleslavi predpokladam volali do UK servisu kde som bol. myslim ze vybrali kus s auta na predajni a ten mi dali,cize do 2 dni to bolo vybavene. auto malo pol roka, bonus bol ze ked vyniesli auto z dielne,zobral som kluce,idem si sadnut a soferova sedacka od oleja!!! ked som zavolal technika co mi daval kluce tak nemal tu drzost mi povedat ze asi mam ja rifle od oleja.... si mal videt ten cirkus... uz to aj cistili. takze asi tak......

Odkaz ke komentáři
  • o 3 týdny později...

tak kamo mam supr spravu. bol som v servise, auto islo ''pod nuz'' zhodili sa ozdoby,padlo vicko a na vstrekoch napis 073 M, co znamenalo vymena. chlapci to pofotili,odoslali do skodovky(asi len na slovensku centralu) a na druhy den boli nove vstreky na svete a v mojom aute. pekne som im podakoval (telefonicky,bol som uz mimo sk) zena vyzdvihla auto a uz je doma. dakkujem za info,inak by som sa o tej akcii ani nedozvedel, majte sa pekne.

 

 

 

To jsem rád na jednu stranu a na druhou stranu jsme tam co jsme byli a to je chování autorizovaných prodejců(servisů) k zákazníkům!!!

Odkaz ke komentáři
  • o 2 týdny později...

Zdravím Vás, již jsem se uklidnil a měl bych Vám také napsat, díky Vám všem ! "náhodou" jsem narazil na toto téma a spojil si "příjemné" zkušenosti se svojí RS. Mám již 200Tkm a nouzový režim je moje druhé auto. V létě jsem na dálnici při cestě domů přišel o jeden vstřik. Průběh se jevil jako standartní rutina, jé- nouzák... bohužel vypnutí a zapnutí motoru již do výměny střiku nefungovalo(ted vím že stačí vadný odpojit a člověk dojede, no doskáče na 3 válce...)

 

Hlavním důvodem mé zprávy je zkušenost s řešením problémů. Servisy jsou příjemní a moudří jako naši politici. Na výměnu mám nárok dle prohlášení MB. Reakce servisů jsou bohužel zlé. Můžete mi někdo doporučit již někoho ověřeného (praxí) v Plzni, či v nedalekém okolí ?? Po novém roce to chci dořešit, jinak to auto pude z domu...

 

Děkuji za případné rady (o průběhu Vás budu informovat)

Odkaz ke komentáři

Tak abych zase přispěl vodou do mlýna,

dneska mi volali ze servisu že mi odeslali peníze na účet. Takže abych to shrnul tak ty dva vstřiky které jsem si musel měnit na vlastní náklady v době kdy ještě nebyla vypsána servisní akce, mi škodovka do koruny proplatí. Což je pro mě moc dobrá zpráva. A zároveň bych chtěl poradit ostatním kteří si prošli tím samým a že nás nebude málo aby to řešili zrovna tak. Jsou to nemalé peníze.... Vše probíhalo vcelku jednoduše bylo to sice zdlouhavé ale stálo to za to. Vlastně stačilo napsat na zákaznickou linku rozhořčený dopis ve smyslu jak je možné že mě servis přesvědčoval před rokem že vstřiky jsou spolehlivá věc že jsem ojedinělý případ tudíž jsem to hradil z vlastní kapsy a půl roku na to vydaj servisní akci na výměnu. Dále jsem přitopil tím že jsem jim popsal jak neodborně tu závadu prvně řešili v autorizovaném servisu a už to jelo jak po drátkách. Odepslali ať oskenuju faktury a pošlu je, druhý den už volali ze servisu jak to budem řešit dodal jsem taky kopie faktur, za dva dny mi servis potvrdil že ŠA odsouhlasila kulanci a že pošlou peníze zpět pak jen trvalo cca měsíc než mě servis potvrdil že peníze opravdu přišli a že mi je přeposílá. Tím je to vyřízený myslím že by to nebylo špatné ani jako článek přeci jenom sem se každej pravidelně nedívápalec.gifpalec.gif. Jinak pokud by někdo potřeboval s něčím ohledně této problematiky poradit tak jsem k dispozici ale myslím že jsem to popsal srozumitelně pivo.gif

 

 

 

Zdravím Tě,

četl jsem ten tvůj příspěvek a silně zvažuji, že i po osmi měsících co mi měnili tři vstřiky na mém autě, napíšu jako ty na Škodovku. Jedná se mi o ten jeden vstřik, co jsem si musel měnit na své náklady.Nejsem si ale jistý, jestli mi to uznají, protože jsem to nenechával dělat ve škodovce.Fakturu i s výpisem všech prací mám, tak nevím.Co myslíš, jaké jsou šance?

Zatím díky.

Odkaz ke komentáři

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
  • Příspěvky

    • Tvl, já jsem teď poslední dva nasranej permanentně, ale tohle najít na autě by mě asi rozbrečelo.
    • Přesně to znám, rodiče si koupili nového žigulíka, 2106 (1600) byl tehdy ten nejlepší. Postavili i kvůli němu novou dvougaráž a pod trámy na strop se natloukl heraklit (nebo jak se to jmenovalo) a udělala se hezmá stropní omítka. Asi po dvou letech co to bylo postaveno šel taťka jeden den do garáže (s autem se jezdilo tak 1x do měsíc, měli jsme ještě jiné) a strop o ploše  tak 3m2 spadl na auto. Nějací parchanti zvrchu vyžrali celý ten polistyrén, zůstala tam jen ta vrstvička rábicu a jednou to už nevydrželo ... . Takže náš klenot utrpěl pár šrámů. 
    • No ty kravo, tak to je teda stesti jako prase! 🙂
×
×
  • Vytvořit...