Přejít na obsah

Octavia II fcace zrcátka


larva

Doporučené příspěvky

  • o 2 týdny později...
  • o 3 týdny později...

Stříbrná zrc.jsou prodaná.

Ahoj, takže je na předfacelift jen namontuju a všechno funguje.

Vím, asi se ptám jako trotl, ale přestavuju na FL a nestačím se divit, co všechno je jinak.

Prostě nalakuju, namontuju (konektor-stejný?) a jedu...?

(osvetlením myslíš blinkr i osvětlení nástupního prostoru...?)

Dík, Martin.

Odkaz ke komentáři
  • o 2 týdny později...

Nene na mé octuli jsem měnil všechno, ale na Scoutovi MR 07 jsem měnil jednotky dveří i zrcátka samozřejmě, ale kabeláž zůstala původní, k tomu samozřejmě face stahování oken a čudl na sklápění.

 

Ale u Lojzy by možná stačily jen zrcátka a čudlík + nakodování

 

 

Odkaz ke komentáři
  • o 2 týdny později...
  • o 2 týdny později...
  • o 3 týdny později...
Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
  • Příspěvky

    • Laurinka je na prodej, cena k diskusi. Najeto 360 tkm, pravidelně měním rozvody a olej, tankuju jen Maxxmotion. Motorově všechno v pořádku, klimatizuje, interiér nese známky používání, exteriér odpovídá věku a nájezdu, začíná reznout, lak se loupe, takže co si budem... Minimálně jako pracant bude ještě dlouho jezdit (STK 01/2024), hezky hrát (zesík, můžu nechat i subwoofer).  Je čas se posunout dál, Baghíra zůstává doma. Fotky ještě nemám, průběžně čistím interiér.
    • Tak udělal sem co jste psal, sundal sem i manžety kde jsou spojené tyčky k řízení ale v tyčkách žádná vůle vše jde slyšet od hřebenu..ještě to řízení má takový stěhovací šroubek tím tomu asi nepomůžu? A 2. Otázka, řízení musí být ze stejného modelu? Mám 7.97 tj.kratší čepy..
    • Dveře, jako že plech určitě stejný, ostatní věci jako zámek, spouštění okna a řj už mohou být jiné. Ale to se přehodí.
×
×
  • Vytvořit...