Přejít na obsah

Chycení členové clubu na silnicích


Doporučené příspěvky

Rolbař...nemusí tam být číslo popisné, stačí město. To je široký pojem. Už jsem něco podobného zkoušel navrhovat jako POI body v navigacích jako to někdo dělal na Feliciaclubu, ale nesetkalo se to s ohlasem. Bylo to taky jenom pro členy, kteří měli zaplaceno. Když jsem někde jel tak jsem si našel kdo by mi v nouzi mohl v dané lokalitě podat pomocnou ruku, člověk nikdy neví.

 

Jenom tak náhodou....kdo bydlí v Ostravě Zábřehu(nebo tam jezdí) se stříbrnou jedničkovou Octávkou? SPZ jsem nestihl ,jel kolem kostela u Alexandrie,než jsem se otočil tak už byl pryč.

Upraveno uživatelem sisin
Odkaz ke komentáři

Dnes na Jižní spojce Octavia Combi II RS před FL - stříbrná, snížená. Na první pohled zaujala svítícími předními blinkry a třemi "6" v RZ :) klubová samolepka na zadním okně.

YES! To jsem já :lool:

 

Haha, dneska Konětopy Mr. Cubecnik.... ta jeho SPZ nejde přehlídnout laugh.giflaugh.giflaugh.gif

 

:lool: :lool: je to provar no... Ale tvojí jsem si nevšiml...

Odkaz ke komentáři

Můžeš mě o téhle oktávce říct více nebo hodit link? To je od kamaráda švára, co si ji nedávno koupil. Má tam právě ještě OC nálepku. Pochází prý z okolí Hradce, ale okta stává kousek od Brna.

 

Okta je právě moc pěkná. RS předek, Maxidot atd.

 

Kde jsi ji vyfotil?

Upraveno uživatelem Wokhiii
Odkaz ke komentáři

Vyfocená na trase HK-Pardubice na nové čtyřproudovce.Pan vypadal jako o něco hubenější Palo :D a poznal jsem ji hned diky tomu co má na střeše(sání či jak se tomu řiká)

 

Co se týče dotazu na auto tak spiš přímo na majitele,myslím že to vlákno o autě tady nebylo ale nejsem si jistý,jedničky šli mimo mě :)

Upraveno uživatelem romariooo
Odkaz ke komentáři

Rolbař...nemusí tam být číslo popisné, stačí město. To je široký pojem. Už jsem něco podobného zkoušel navrhovat jako POI body v navigacích jako to někdo dělal na Feliciaclubu, ale nesetkalo se to s ohlasem. Bylo to taky jenom pro členy, kteří měli zaplaceno. Když jsem někde jel tak jsem si našel kdo by mi v nouzi mohl v dané lokalitě podat pomocnou ruku, člověk nikdy neví.

 

Jenom tak náhodou....kdo bydlí v Ostravě Zábřehu(nebo tam jezdí) se stříbrnou jedničkovou Octávkou? SPZ jsem nestihl ,jel kolem kostela u Alexandrie,než jsem se otočil tak už byl pryč.

 

Hanyzzz myslim že to je pokud se jedno o Combi

Upraveno uživatelem libor.kratas
Odkaz ke komentáři

honzako: makáš někde v MB?

Makal jsem tam do půlky července, nyní sedlám jinou stáj. Jezdím často o víkendu směr HK, Šumperk a taky hledám spřízněnou duši. Asi mám na ostatní smůlu, ale nikoho nepotkávám. Nebo jsem slepej. Ideální je pozvánka na 5.sraz na zadním okně, to se nedá přehlídnout. :D :D :D

Upraveno uživatelem honzako
Odkaz ke komentáři
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...