Přejít na obsah

Chycení členové clubu na silnicích


Doporučené příspěvky

rekl bych ze potkavam tebe, na srazy auto jake popisujes nejezdi.

Je to mozne, jel jsem ted nekolikrat Zabovresky/Hornbach/Ikea/Kurim/Tisnov/Nedvedice(brzy snad pribude samolepka na krufr), ale aktualne mam bohuzel original mracitka dole, nejakej vagos si asi chtel polepsit, nebo jen poskodit me a jedno mi z pulky urval, takze jsem sundal lampy, dal do trouby :palec: na pul hodky a sundal i druhy a odmastil zbytky cernyho silikonu (nanestesti jsem zjistil malinkatou prasklinku v levem cirem plastu na xenonu, ktery se skryval pod mracitkem po zimni tykacce se srnou)

- ale celkem si myslim, ze zlate O2 s 18kama a takovouhle znackou(jestli vazne mas ti 7micky :lol: ) bych si vsiml

Upraveno uživatelem raym0n
Odkaz ke komentáři

Zdravím cca. před měsícem jsem na nájezdu na D5 (Zličín) potkal stříbrnou Octavii a za volantem seděla slečna/paní. Bohužel SPZ ani fotku nemám, ale pár lidí jsem už potkal :)

 

P.S mimo téma. Dá se rámeček pod SPZ sehnat i jinak než na srazu? :-)

Odkaz ke komentáři

Tak chycen :) Včera, tedy 17.5.2013 v Horšovském Týnu na benzince Shell. Mladý kluk, vracel jsem se do auta a zbystřil jsem. Ještě, že nevypálil jako raketa :)

 

Bílá O2 combi - 4P4 23xx

post-22377-0-33334700-1368906257_thumb.jpg

Upraveno uživatelem Gary90
Odkaz ke komentáři

Něco takovýho jsem si myslel,že mnoho lidí se zaregistruje na stránkách,ale né každej se stane členem.

Do nedávna jsem to tak taky měl :lol:

 

Dřív jsem na to nekoukal,ale od chvíle co jsem členem a jsem někde v obchodních centrech na nákupech,tak při procházení parkovištěm koukám Octaviim po prdelkách,jestli tam není nálepka a poblíž majitel - kolega :pivo:

Odkaz ke komentáři

a to si vem ze si clen a ne prezident :D

 

ja cumim porad a na vsechny a na tech parkovistich jeste beham s letakama :D

 

treba proti me neco zajimavyho jede a uz ve zpetnym hledam jestli neni nalepka.

 

ono clenu by bylo daleko vic, vem si, ze kazdy rok se prihlasi dejme tomu 200 novych lidi, ale to samy cislo neuhradi rocni poplatek ani po 5 urgencich a musim je smazat, cili se porad tocime kolem 1000 lidi, kteri jsou v ten moment v clubu.

 

kdyz bych to vzal nejak zevrubne, tak karticek a nalepek jsem za tech 10 let mohl rozeslat cca 1800?

 

nevim :)

 

o členech mam prehled jedine adresama, SPZtky do databaze nesbiram :) ale treba statistika podle PSC a mest je taky zajimava.

 

nejhorsi je, ze mam problemy si pamatovat jmena vas ze srazu. nektery si spojim s nickem po srazu a zapamtuju, ale jsou lidi, ktery uz byli na srazu 3x a ja si za boha nemuzu vzpomenout, kdyz prijedou priste a zdravim je a predstavuju se jim :D :D

Odkaz ke komentáři

Cerven by mely byt registrace, program ja delam vetisnou dost volnej, ale letos tam budou nejaky veci navic

 

minule byla nejaka kritika ze nejsou moc vlozene souteze tak uvidime

 

takze z kraje cervna bych rad udelal clanek s infomacema na co se muzete tesit a co se bude dit.

 

ono az dorazis, tak uvidis, ze treba vecer, se udela zabava uplne sama, treba loni byla atmosfera vecer pri grilovani naprosto paradni :)

Odkaz ke komentáři

Tak abych i já pomohl vrátit příspěvky k tématu, ke kterému bylo zřízeno, tak přiložím moje autíko v Chorvatsku u Rijeky, kdy mě takhle vyfotil člen ritchie.

post-45-0-08124100-1362000125_thumb.jpg post-45-0-27815500-1362000138_thumb.jpg

 

Více také zde - http://forum.octaviaclub.cz/index.php?showtopic=14300&view=findpost&p=1155071

 

Zatím je to nejdál co jsem potkal někoho z OC, ale občas někoho zahlídnu v Českých Budějovicích.

Tak,Tak.Jel jsem hned za tebou a u benzínky jsme se nakonec nenašly.

Odkaz ke komentáři

OK,mám to jen 30km,tak bych chtěl přijet,jen zvažuju jestli sám,nebo se svou rodinkou,ale spíš sám, děcká mám 4; 6; 9 roků a pro ty by to asi nebylo :lol:

 

Deti je tak kazdy rok vic a vic

 

Je tam hriste, bazen apod.

 

Misto je vybrany tak aby si kazdy nasel zabavu i sampokud chce, viz minigolf, squash apod

Odkaz ke komentáři
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
  • Příspěvky

    • Přesně to znám, rodiče si koupili nového žigulíka, 2106 (1600) byl tehdy ten nejlepší. Postavili i kvůli němu novou dvougaráž a pod trámy na strop se natloukl heraklit (nebo jak se to jmenovalo) a udělala se hezmá stropní omítka. Asi po dvou letech co to bylo postaveno šel taťka jeden den do garáže (s autem se jezdilo tak 1x do měsíc, měli jsme ještě jiné) a strop o ploše  tak 3m2 spadl na auto. Nějací parchanti zvrchu vyžrali celý ten polistyrén, zůstala tam jen ta vrstvička rábicu a jednou to už nevydrželo ... . Takže náš klenot utrpěl pár šrámů. 
    • No ty kravo, tak to je teda stesti jako prase! 🙂
    • Příběh "Jak mi globální oteplování zachránilo auto". Protože bylo teplo, tak už jsem samozřejmě jezdil a měl jsem auto 3 týdny na dvoře... když nehlásí nějaky mordor nebo krupobití, tak to mám radši po ruce, když ta garáž není u bytu ... No, a jak ted hlasili a pripadny snezeni, tak jsem auto predminulou sobotu umyl a měl v plánu ho schovat ... přijedu ke garáži, otevřu a tam tohle překvápko ze stropu ... jakože, nevím, kdo při mě stál, ale fakt štěstí :-) Tak jsem zase odjel na dvorek, sníh nesníh ... lepší než mít na autě tohle... některý kousky byly silný tak 2 palce ... No a budu mít teda jinou garáž...
×
×
  • Vytvořit...