Přejít na obsah

Chycení členové clubu na silnicích


Doporučené příspěvky

Nazdar, tak si mě zas potkal vidím :-) a jsem si říkal, kdo se to na mě lepí :-)

 

Včera večer stříbrná OI combi 4x4.5B5 .... . Všiml jsem si tě na omezení před Kamenem a visel za tebou až do Chýnova tam jsem na tebe zablikal a odbočil na Planou ty jsi pokračoval na Tábor.

 

Odkaz ke komentáři

no mě se moc nelíbí, mám už 3 typ kamery a občas tam záznam chybí. Mám 2ks trueacam A7 jak v pracovní O3 tak i ve svém verglu a stejný problémy. reklamoval sem to a prej se závada neprojevila. nemám už sílu něco reklamovat poslední dobou....vše se se*e.

 

Upraveno uživatelem marekczek
Odkaz ke komentáři

V Pze nemáte Asko? :D Nebo to je nějaká super hyper sleva, stůl za korunu? :D

 

Peto to je tuze dlouhy pribeh,zensky maji vzdy pravdu,jen doplnuji ze jsem dorazil az ted,za Teplicema bouracka,stani v kolone,nasledne i v Praze a stul stejne nemam :wallbash:

 

Upraveno uživatelem magnum67
Odkaz ke komentáři

No to bylo mimořádná cesta domů kvůli smutné události.. :-( Ty jsi z Tábora nebo tady někde poblíž vlastně?

Tak to je nemilé. Pocházím a pracuju v Planý ale bydlim kousek do Jistebnice.

 

no mě se moc nelíbí, mám už 3 typ kamery a občas tam záznam chybí. Mám 2ks trueacam A7 jak v pracovní O3 tak i ve svém verglu a stejný problémy. reklamoval sem to a prej se závada neprojevila. nemám už sílu něco reklamovat poslední dobou....vše se se*e.

Taky mám TrueCam A7 a předpokládal jsem, že když je to jejich špička za kterou si nechají celkem dost zaplatit, tak že bude obraz stát za to. Na stránkách ji vychvalovali a skutek utek. Ve tmě a nedej biže ještě v dešti není skoro nic vidět a ne to jaký má rozlišení když si obraz zvětšíš tak se ti rozmaže jak u starýho mobilu a 1,3 MPix foťákem.

Odkaz ke komentáři

Tak to je nemilé. Pocházím a pracuju v Planý ale bydlim kousek do Jistebnice.

 

 

Taky mám TrueCam A7 a předpokládal jsem, že když je to jejich špička za kterou si nechají celkem dost zaplatit, tak že bude obraz stát za to. Na stránkách ji vychvalovali a skutek utek. Ve tmě a nedej biže ještě v dešti není skoro nic vidět a ne to jaký má rozlišení když si obraz zvětšíš tak se ti rozmaže jak u starýho mobilu a 1,3 MPix foťákem.

 

Tak to já mám s TrueCam A7 jenom dobré zkušenosti. Neměnil bych a to jí používám skoro pořád.

Odkaz ke komentáři

Presne,mam taky A7,pokud se obraz pri zvetseni rozmazava,pripadne trpi neduhy v obraze v desti,bude problem s nejvetsi pravdepodobnosti v cipu,jiz jsem to take resil reklamaci,kamera ma skvely obraz i pri prehravani na 55 plazme,a to vcetne deste,mlhy i noci,reklamuj ji.

Upraveno uživatelem magnum67
Odkaz ke komentáři

Dnes ráno v 6:25 profrčel kdosi s OI combi tmavé barvy z nového tunelu na Praze 6 do Svatovítské ul. a pak jel do ul. G. Píky - myslím, že zatáčel do objektu gen. štábu (vjezd ÚLZ).

RZ 6S1xxxx

Samolepka levý spodní roh na skle 5 dveří.

 

Kdopak to byl ?

Odkaz ke komentáři

Kdo pak byl včera v Liberci u Globusu v 17 hod?? Šedostříbrná octavie s Ústeckou značkou nálepka v zádu u světla nalevo a v levém horním rohu zadního skla taky klubová nálepka ;) (konečně jsem někoho potkal :lol: )

Upraveno uživatelem petishe
Odkaz ke komentáři
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...